Dcera 4roky se začala počůrávat

Anonymní
21.1.20 16:14

dcera 4 r se začala počuravat

Dobrý den,

nevim si rady s dcerou - má 4 roky a bez plenek je rok a půl a za tu dobu nikdy ani nehoda, ted za poslední měsíc se začala v noci počuravat asi 6× a dnes sedí na gauči a kouká na tv a počůrala se..vůbec to nechápu, nastydlá není, pří čurání ji prý nepalí, tak já nevim, co za tím může být?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

645
21.1.20 16:20

V případě, že by se to opakovalo často, chtělo by to motivaci. Když se to dělo mým dětem, obvykle jsem to řešila tak, že přestaly dostávat sladkosti a po šesté hodině měly zákaz pít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 16:22

@me57h no ale čím to může být, nikdy nebly sebemenší problém, nočmálně chodí na wc..

• Nahlásit
  • Citovat
645
21.1.20 16:24
@Anonymní píše:
@me57h no ale čím to může být, nikdy nebly sebemenší problém, nočmálně chodí na wc..

V kolik chodí spát a v kolik hodin naposledy pije?
Nebo nesnaží se na vás třeba nějak upoutat pozornost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2166
21.1.20 16:30

A je u vas vše v pohodě, nehádáte se doma, u dětí je to často psychika..co ve školce, neděje se tam něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3542
21.1.20 16:32

Kamarádky dcera se takto začala pocuravat, v noci, ve školce když šla po spaní. Začala hledat, co se děje a dcera měla problém ve školce s jedním chlapeckem a následně i učitelkou. Bylo to psychicky. Teď se z toho už dostala.

Jinak do pěti let se to sem tam může stát, že se zazrala do TV nebo do hraní a prostě zapomněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9723
21.1.20 16:38
@Anonymní píše:
Dobrý den,nevim si rady s dcerou - má 4 roky a bez plenek je rok a půl a za tu dobu nikdy ani nehoda, ted za poslední měsíc se začala v noci počuravat asi 6× a dnes sedí na gauči a kouká na tv a počůrala se..vůbec to nechápu, nastydlá není, pří čurání ji prý nepalí, tak já nevim, co za tím může být?

Nema zacpu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2996
21.1.20 16:47

U nas to bylo trikrat a pak nic. Dbali jsme na to, aby se pred spanim neprepil a sel se vycurat. Odeznelo to samo. Naposledy pil u vecere v cca sest hodin. U te televize to mohlo byt, ze je proste jen zabrana do pohadky. My to nejak zvlast neresili, netrestali. On z toho plakal, kdyz ho to vzbudilo. Tak jsme prevlekli pyzamo, postel a uklidnovali ho, ze se nic nedeje. Nedelali jsme z toho tema, proste jsme to presli. A byla jsem pripravena, ze pokud by to trvalo, resit to s dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
21.1.20 17:08

Asi bych zkusila vzít moč k doktorce, pro klid duše, třeba to „paleni“ neumí definovat. No a opatrně se poptat ve školce, třeba si něčeho všimli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 19:10

Pravděpodobně to bude třeba z nachlazení, ale
určitě je na místě kontrola u dětské lékařky. Zvláště pokud to přetrvává měsíc. Je to totiž jeden z příznaků cukrovky. Kamarádka zrovna takhle přišla na diabetes svého syna předškolního věku. Čímž nechci strašit, ale jistota je jistota. Anonym kvůli kamarádce.

• Nahlásit
  • Citovat
9723
21.1.20 19:46

Proč jsem se ptala jestli nemá zácpu.
Je běžné, že dětem, které mají zácpu, se často chce cůrat.. Je to proto, že nervy střeva a močového měchýře jsou blízko sebe. V zácpě nemůže močový měchýř fungovat tak, jak potřebuje. Nezískává také dostatek místa. Mnoho deti se proto počůrá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 19:29

Musíte hledat příčinu, a to Vám tady nikdo nepomůže…když se začne pocuravat dítě co již bylo bez plen je to psychika, problém doma..ve školce..šok…cokoliv
Nebo samozřejmě může být zánět, či něco jiného..nechala bych aspoň zkontrolovat moc
Zákazy a odpírání něčeho mi přijde jako vydírání a teror…z valné příčiny za to dítě nemůže, takového rodiče bych kopla do zadku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama