Reklama

Dcera 6 let a najednou se bojí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saiiimona
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 01.10.18 11:54
Dcera 6 let a najednou se bojí

Zdravím všechny,
dcera se asi před měsícem a půl začala najednou strašně bát, nechce být v žádné místnosti sama, ani ve dne.
Ale nejhorší je, když má jít spát. Říká, že se bojí a pořád něco slyší. Jednu dobu jsem s ní musela chodit spát, poté jsme se dohodly, že půjde sama, ale budu na ní chodit každou chvíli koukat, ale v poslední době se to zas zhoršilo. Přijdu do pokojíčku, tečou jí slzy a říká, že strašně bojí. Když konečně usne, probudí se v noci a stojí třeba dobu před ložnicí. Přitom jí stále dokola říkám, ať pro mě přijde. Když už mě vzbudí, musím s ní jít znovu do postele, aby usla. Už vůbec nevím co s ní. Stalo se vam to taky někomu? Mluvím s ní o tom, ale říká, že se bojí, že k nám někdo vleze. Vše vysvětluji, o všem mluvíme, ale marně, naopak už mi o tom nechce skoro ani nic říct a snaží se přede mnou dělat, že je v pohodě.
Poradíte?
Ještě podotýkám, že pokojíček má hned vedle obýváku, kde jsme, když usíná, dveře má otevřené a ještě noční světýlko v zásuvce. Ložnici máme hned vedle pokojíčku, takže není nijak daleko od nás.

Reklama

Reakce:

Anna85
Kecalka 325 příspěvků 01.10.18 12:23

Neter to mela podobne kolem pátého roku.
Ale tam byl spoustec,ze kdyz byli v zoo,hrala si tam na hristi a minutu nemohla rodice najit jak tam bylo hodne lidi, oni ji sice meli na ocich, ale holka se tak vydesila,ze pak zacala byt uzkostna a bala se i doma jak pises. Preslo to asi po pul roce.
Nevydesila se nejak podobne tvoje dcerka?

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 01.10.18 12:25

To jsem zazila, kdyz na prazdninach babicka usoudila, ze je uz preci velka na nejakou tu kriminalku v televizi :cert: . Pokud neresis, ze mas v posteli mimino, tak chod spat s ni. Casem to prejde, ten duvod (podnet) vymizi.

Janasas
Kelišová 5244 příspěvků 01.10.18 12:35

Souhlasím, a možná bych si zkusila lehnout v pokojiku s ním a prohlédla bych siho.. Já nedváno takto ležela v pokojíku , a když se zhaslo- polostín, tak opravdu některé věci působily, tak nějak děsivě :mrgreen: Např jsme tam měli pytel s hračkami co měl oči a když na ten pytel zasvítil měsíc to to bylo divné, tak pytel se otáčí na noc.. Já takto měla na zdi jako dítě klauna ve dne ok, v noci, mu zářili oči červeně..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >