Dcera 6 let a najednou se bojí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saiiimona
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 01.10.18 11:54
Dcera 6 let a najednou se bojí

Zdravím všechny,
dcera se asi před měsícem a půl začala najednou strašně bát, nechce být v žádné místnosti sama, ani ve dne.
Ale nejhorší je, když má jít spát. Říká, že se bojí a pořád něco slyší. Jednu dobu jsem s ní musela chodit spát, poté jsme se dohodly, že půjde sama, ale budu na ní chodit každou chvíli koukat, ale v poslední době se to zas zhoršilo. Přijdu do pokojíčku, tečou jí slzy a říká, že strašně bojí. Když konečně usne, probudí se v noci a stojí třeba dobu před ložnicí. Přitom jí stále dokola říkám, ať pro mě přijde. Když už mě vzbudí, musím s ní jít znovu do postele, aby usla. Už vůbec nevím co s ní. Stalo se vam to taky někomu? Mluvím s ní o tom, ale říká, že se bojí, že k nám někdo vleze. Vše vysvětluji, o všem mluvíme, ale marně, naopak už mi o tom nechce skoro ani nic říct a snaží se přede mnou dělat, že je v pohodě.
Poradíte?
Ještě podotýkám, že pokojíček má hned vedle obýváku, kde jsme, když usíná, dveře má otevřené a ještě noční světýlko v zásuvce. Ložnici máme hned vedle pokojíčku, takže není nijak daleko od nás.

Reakce:

Anna85
Kecalka 371 příspěvků 01.10.18 12:23

Neter to mela podobne kolem pátého roku.
Ale tam byl spoustec,ze kdyz byli v zoo,hrala si tam na hristi a minutu nemohla rodice najit jak tam bylo hodne lidi, oni ji sice meli na ocich, ale holka se tak vydesila,ze pak zacala byt uzkostna a bala se i doma jak pises. Preslo to asi po pul roce.
Nevydesila se nejak podobne tvoje dcerka?

kacakaca
Závislačka 2610 příspěvků 01.10.18 12:25

To jsem zazila, kdyz na prazdninach babicka usoudila, ze je uz preci velka na nejakou tu kriminalku v televizi :cert: . Pokud neresis, ze mas v posteli mimino, tak chod spat s ni. Casem to prejde, ten duvod (podnet) vymizi.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 01.10.18 12:35

Souhlasím, a možná bych si zkusila lehnout v pokojiku s ním a prohlédla bych siho.. Já nedváno takto ležela v pokojíku , a když se zhaslo- polostín, tak opravdu některé věci působily, tak nějak děsivě :mrgreen: Např jsme tam měli pytel s hračkami co měl oči a když na ten pytel zasvítil měsíc to to bylo divné, tak pytel se otáčí na noc.. Já takto měla na zdi jako dítě klauna ve dne ok, v noci, mu zářili oči červeně..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >