Dcera (9 měsíců) u mě (tatínka) pláče

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
22.5.22 21:30

Dcera (9 měsíců) u mě (tatínka) pláče

Ahoj maminky/tatínci.
Poslední asi 4 dny dcera vůbec nechce, abych ji uspával a celkově má problémy usnout. Přes den si s ní hraju a to je spokojená, směje se na mě a všechno je OK. Ovšem jakmile nastane večer a čas spinkání, tak u mě začne strašně hystericky křičet a křičí, dokud si ji nevezme mamka k sobě, to okamžitě křičet přestane, ale stejně je taková neklidná a trvá třeba hodinu než usne, přitom si šmudlá očka a vypadá, že by chtěla spinkat, ale nemůže.

Přitom dříve jsem ji uspával úplně lehce, nekřičela a do 10ti minut spala, vesměs poslední měsíc jsem ji uspával hlavně já, protože mamča dělala státnice, tak se ji tolik nevěnovala.

Každopádně začalo to všechno ve čtvrtek, kdy byla celý den pryč, protože měla zkoušky, to mi dcera brečela asi hodinu v kuse (večer) a jak mamka přišla, usnula v klidu u ní asi až za hodinu.

Od té doby každý večer u mě pláče, nebo když náhodou už má zavřený oči, ale projde mamka, spustí pláč dokud si ji nevezme. Celkem mě to mrzí, tak doufám, že to je třeba jen přechodné období, ale nevím :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5303
22.5.22 21:31

To není nic proti tobe, to dělají všechny děti, od určitého věku už rozlišují osoby a když jde do tuhého, chtějí zpravidla mámu ;) neboj, zase přijde tvůj čas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8529
22.5.22 21:38
@MartiinB píše:
Ahoj maminky/tatínci.
Poslední asi 4 dny dcera vůbec nechce, abych ji uspával a celkově má problémy usnout. Přes den si s ní hraju a to je spokojená, směje se na mě a všechno je OK. Ovšem jakmile nastane večer a čas spinkání, tak u mě začne strašně hystericky křičet a křičí, dokud si ji nevezme mamka k sobě, to okamžitě křičet přestane, ale stejně je taková neklidná a trvá třeba hodinu než usne, přitom si šmudlá očka a vypadá, že by chtěla spinkat, ale nemůže.

Přitom dříve jsem ji uspával úplně lehce, nekřičela a do 10ti minut spala, vesměs poslední měsíc jsem ji uspával hlavně já, protože mamča dělala státnice, tak se ji tolik nevěnovala.

Každopádně začalo to všechno ve čtvrtek, kdy byla celý den pryč, protože měla zkoušky, to mi dcera brečela asi hodinu v kuse (večer) a jak mamka přišla, usnula v klidu u ní asi až za hodinu.

Od té doby každý večer u mě pláče, nebo když náhodou už má zavřený oči, ale projde mamka, spustí pláč dokud si ji nevezme. Celkem mě to mrzí, tak doufám, že to je třeba jen přechodné období, ale nevím :,(

To se ještě bude tolikrát menit. Nedělej si z toho hlavu. To je normální stav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
22.5.22 21:41

:potlesk:. S tátou ta naše nechce jíst. Ani papulu neotevře a dělá všechno krom jídla. Uspávání? To s ním nezná. Snad jedině co společně zvládnou je přebaleni ale jen do fáze oblékni :nevim: takže smekam a tleskam :potlesk: :potlesk: :palec: SES DOBREJ! USPAVANI TO UZ JE VĚTŠÍ LEVEL

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
22.5.22 21:43

@Atisia To zase jídlo papá víc se mnou než s mamkou, té kolikrát neotevře pusinu, ale mě skoro vždy, když teda má aspoň trochu hlad. Každopádně díky za uklidnění, to na tom nejsem ještě tak špatně :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
22.5.22 21:49

Jéé, mě přijde hrozně rozkošný jak to tady řešíš, že tě to trápí :oops:
Můj by řekl „strašně moc jsem jí chtěl uspávat, ale víš, že u mě vždycky brečí, tak už to zkoušet radši ani nikdy nebudu“ :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
22.5.22 21:53
@Cucajz píše:
Jéé, mě přijde hrozně rozkošný jak to tady řešíš, že tě to trápí :oops:
Můj by řekl „strašně moc jsem jí chtěl uspávat, ale víš, že u mě vždycky brečí, tak už to zkoušet radši ani nikdy nebudu“ :mrgreen: :mrgreen:

Nebo: ona to nechce, ona to plive! pojd to udělat!
Mámo! To tam nejde si to udělaj sama!
Ta čepice ji škrtí sundej ji to!

A dalsi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
22.5.22 21:55
@Atisia píše:
Nebo: ona to nechce, ona to plive! pojd to udělat!
Mámo! To tam nejde si to udělaj sama!
Ta čepice ji škrtí sundej ji to!A dalsi :think:

Je vidět, že to znáš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7260
22.5.22 21:57

@MartiinB mám doma cestve ctyrletaka. Chodit uložit musím já, občas ho ukecam, ze se musíme střídat a půjde tata. Jakmile bych prosla okolo tak fnukani. Je to normální vývoj. U nás bylo cca 10-15m dítě nalepene na me. Holt separacka. S tatínkem přes den hraní Ok, ale jakmile je dite k večeru unavené tak peklo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
22.5.22 21:58
@Cucajz píše:
Je vidět, že to znáš :mrgreen:

Ono je to někdy s chlapa těžký když je ty děti vidí jen na skok. Mámy jsou s nimy 24/7( taky není pravidlo)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
22.5.22 22:20

@MartiinB u nasich kluků (dvojcata) začal úplný bojkot tatínka přesně v 9m… Začali totální řev jakmile se tatínek vrátil z práce a já s nimi musela ven, nebo kit oba v náručí. Nesměl se týden ani přiblížit. No hrůza. Teď je j přes rok a stále mají dny, kdy tatínek nemůže nic. A naopak dny, kdy musí skoro vše. Uspavam tedy zásadně já a pokud manžel drží dítě před spaním, nebo ho jen nese do postele, a to i po obědě, tak dítě řve a řve a řve…od začátku doufám, že je to přejde a už je to skoro půl roku. Naštěstí v mírnější formě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1699
22.5.22 22:30

Jojo, byla doba, kdy jsem ještě byla důležitá… Teď zjistila, že je se mnou celý den a tátu nenechá ani dospat, když má odpolední. Protože táta všechno. Já jsem dobrá jen na jídlo. A bere mě na milost jen, když je táta v práci.

Užívej si že máš teď „volno“ přijde doba, kdy si nezajdes ani na WC.

Ale neradím ti, aby se jí nevěnoval. Pokračuj jako dosud, jen si neber tak k srdci, že máma vede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7480
22.5.22 23:47

@MartiinB jsi skvělý, po dluhe době chlap, který podporuje maminku svého dítěte při těžké životní zkoušce a má vztah k vlastnímu dítěti, o kterém přemýšlí.
Jev téměř vymizelý, protože je tady spousta diskusí, že se otcové o vlastní dítě starat prostě odmítají.

:hug: neboj, to situace se ještě mockrát změní. Teď procházím podivným obdobím, jako tvá žena, o naše děti se teď hodně stará manžel a stejně jako první hledají mě. Ale to je v pořádku, dítě musí navázat a matkou vztah. Říká se tomu diáda mezi matkou a dítětem a je pro matku i dítě nesmírně důležitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
23.5.22 01:01
@MartiinB píše:
@Atisia To zase jídlo papá víc se mnou než s mamkou, té kolikrát neotevře pusinu, ale mě skoro vždy, když teda má aspoň trochu hlad. Každopádně díky za uklidnění, to na tom nejsem ještě tak špatně :roll:

A Ty kojis? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
23.5.22 05:36
@Takco píše:
A Ty kojis? :oops:

Ne, dcera se tak nějak sama rozhodla, že už dál Nee.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat