16letá dcera a gynekologie

15.2.20 19:56

Dcera a gynekologie poraďte

Dobrý den dnes jsem 16.lete dceři řekla že by bylo v hodné jít na první gynekologickou prohlídku. Ona mi na to řekla že to nepřipadá v úvahu a začala být protivná. Jak na ní? Máte nějaké zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1705
15.2.20 20:02

@Mámakterámátřiděti už měla sex a boji se, ze ti to doktor vyzvani?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12837
15.2.20 20:04

@Mámakterámátřiděti nevím, ale nechtěla bych tě mít za matku, jsi mi hrozně nesympatická svým přístupem k té dceři, máš ji vůbec ráda? píšeš o ní vždy tak hnusně :poblion: necitlivě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11511
15.2.20 20:09
@Mámakterámátřiděti píše:
Dobrý den dnes jsem 16.lete dceři řekla že by bylo v hodné jít na první gynekologickou prohlídku. Ona mi na to řekla že to nepřipadá v úvahu a začala být protivná. Jak na ní? Máte nějaké zkušenosti?

Před měsícem jí bylo 13 a teď jí je 16?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 20:11
@stinga píše: @Mámakterámátřiděti nevím, ale nechtěla bych tě mít za matku, jsi mi hrozně nesympatická svým přístupem k té dceři, máš ji vůbec ráda? píšeš o ní vždy tak hnusně :poblion: necitlivě

To není pravda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@jessikka píše:
Před měsícem jí bylo 13 a teď jí je 16?

Až na že mám dcery 2 paní chytrá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273

Teď jsem si úplně vzpomněla na sebe. když mi bylo 15 tak mě mamka na gyndu doslova dotáhla. Jak já jí v tu dobu nesnášela. I když to myslela dobře, já jsem z toho měla vysloveně trauma… Jestli tvoje dcera ještě neměla sex (i když to nemůžeš vědět nikdy jistě) a nemá žádné zdravotní problémy, tak bych to až tak nehrotila. Ona k tomu dospěje sama. Dej jí kontakt na svého gynekologa, řekni jí že je to dobrý doktor a že se ho nemusí vůbec bát a až ho bude potřebovat ať se k němu objedná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4652
15.2.20 20:12

Jestliže zvládla od 25.1.2020 zestárnout o 3 roky, tak bych ještě cca 3 týdny počkala, to už jí bude 19 let a půjde určitě dobrovolně, ani ti to nebude oznamovat :lol: :lol: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 20:14

V lednu si měla 13 letou, 8 letou a 5 leteho syna. Ty paní chytrá. Nebo spíš prolhaná.

• Nahlásit
  • Citovat
4652
@Mámakterámátřiděti

V lednu jim bylo 13 a 8 let, tak která takhle rychle stárne? :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@donutkaP :lol: hold někdo stárne po třech letech :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17872
15.2.20 20:15
@donutkaP píše: @MámakterámátřidětiV lednu jim bylo 13 a 8 let, tak která takhle rychle stárne? :think: :lol:

asi to mají jako u psů :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11511
15.2.20 20:15

@Mámakterámátřiděti Ano, je jim 13 a 8, paní hloupá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12837
15.2.20 20:17
@donutkaP píše:
Jestliže zvládla od 25.1.2020 zestárnout o 3 roky, tak bych ještě cca 3 týdny počkala, to už jí bude 19 let a půjde určitě dobrovolně, ani ti to nebude oznamovat :lol: :lol: :think: :think:
:potlesk: :potlesk: :palec:

tak trollíku, příště si dávej lepší pozor, lhát se musí umět :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
15.2.20 20:22
@stinga píše:
tak trollíku, příště si dávej lepší pozor, lhát se musí umět :jazyk:taj ta

Jé, tak to jsem odpovídala tomu pravýmu člověku na dotaz :lol: příště si taky musím přiklepnout toho komu odpovídám :oops: stalo se no. Ale poučily jste mě holky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama