Dcera a problémy, možná štítná žláza

Anonymní
16.9.20 15:34

Dcera a problémy, možná štítná žláza

Čau holky. Mám dceru, které je 19 let. Poslední dva měsíce se pořád trápí kvůli zdraví. Měla nějaké potíže se žaludkem - tam se zjistilo, o co jde a spravilo se to. Dále bývalá hrozně unavená, občas se jí motá hlava, je slabá. Má i problémy s dýcháním. Byla už na několika odběrech krve, na vyšetření ultrazvuku, rentgen plic, endoskopii, ORL, několikrát navštívila doktorku.
Vím, že během roku se u ní objevovaly věci, jako návaly tepla, červená až zarudlá v obličeji, třes rukou (jednou v noci zimnice), taky má zvláštně citlivou kůži - stačí přejet jemně nehty po kůži a do pár vteřin jí to doslova zbělá - je to jako by jste ji mohli „psát“ po ruce, neustále musí větrat, protože je jí teplo. 8o
Doktorka se chystá udělat ultrazvuk štítné žlázy, jestli se třeba uvnitř nezvětšuje a netlačí na průdušnici a to třeba způsobí špatně dýchání.
Ve zkratce - během těch dvou měsíců měla problémy s břichem a dýchání… Během roku se ale už objevovali ty zvláštní věci, které sem už popsala.
Je možný, že ty problémy fakt dělá ta štítná žláza? Tomu se mi ani nechce věřit :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.9.20 15:51

Štítná může pěkně pozlobit, hormony dost ovlivní i pochody v těle, včetně imunity. Ale u mě za podobnými problémy byla neléčená borelioza (bohužel jsou i jiné infekce, které přenášejí klíšťata a komáři, mají podobné projevy a dr. je téměř netestují -anaplasma, bartonella, babesie..) to všechno může oslabovat imunitu. Mě na to zabrala dlouhodobá léčba kombinací antibiotik. Jinak jsem taky absolvovala mraky vyšetření, léčba vždy jen max. na 3 týdny, to mě nepomohlo vůbec. Chtělo by to pořádné testy na infekce chlamydie, mycoplasma, borelie, eb virus…zkusila bych imunologa, jestli by to neudělal. Jinak na FB je stránka Lymská borelie, chlamydie, koinfekce…určitě poradí, kam se obrátit.

• Citovat
  • Nahlásit
19861
16.9.20 16:25

Ano je to možný, a dělá i horší věci chce to uz a rozbor krve a hlavně dobrýho endokrinologa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama