Dcera a průjem. Nezavolali z jeslí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elinka90
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 26.01.18 21:58
Dcera a prujem. Nezavolali z jesli

Dobry vecer,

dnes jsem dceru rano odvedla do jesli. Jevila se zdrave krome kasle (zakašle cca 10× za den především po ránu), ale ten se s ni tahne od podzimu. Kdyz jsem si odpoledne dceru vyzvedavala, ucitelka mi rekla, ze dcera ma prujem a jestli jsem o tom vedela. Tak jsem ji rekla, ze ne. Rano dceru vzbudim, oblecu a hned jedem do jesli. Kdyz jsem se ptala proc mne nebo manzelovi nezavolali, tak rekla, ze si mysleli, ze to vim. Jsem z toho presla, protoze nemam rada, kdyz chodi deti nemocne do kolektivu a dcera mohla dnes cele oddeleni nakazit a nikdo nam nezavolal, abysme si ji vyzvedli. Jak byste se zachovali. Resili byste to nejak? Timhle stylem se nedivim, ze dcera je vecne nemocna z jesli, kdyz neresi ani prujem

Příspěvek upraven 28.01.18 v 07:12

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13172 příspěvků 26.01.18 22:02

By mne zajímalo, co je podle nich průjem. jestli běhala co 10 minut nebo byla 2× a měla to rychlé.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 26.01.18 22:06

Byla pry 5× a voda. Doma pak uz byla jen 1×, nebylo to vyslovene prujmove, ale bezna stolice take ne. Nic jineho ji neni, ale nas s manzelem zacina take pobolivat bricho. Ve stredu jsme se vratili z hor, ve ctvrtek byla jeste doma s dnes sla po tydnu do jesli a hned toto

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 26.01.18 22:06

Male
Dite ktere chodi do jesli a ma ke vsemu kasel…by byla dokud by se kasel poradne neustalil..nemuze byt prujem z jidla z predesleho dne?

ivašot.
Kelišová 6003 příspěvků 26.01.18 22:07
@elinka90 píše:
Dobry vecer,dnes jsem dceru rano odvedla do jesli. Jevila se zdrave krome kasle, ale ten se s ni tahne od podzimu. Kdyz jsem si odpoledne dceru vyzvedavala, ucitelka mi rekla, ze dcera ma prujem a jestli jsem o tom vedela. Tak jsem ji rekla, ze ne. Rano dceru vzbudim, oblecu a hned jedem do jesli. Kdyz jsem se ptala proc mne nebo manzelovi nezavolali, tak rekla, ze si mysleli, ze to vim. Jsem z toho presla, protoze nemam rada, kdyz chodi deti nemocne do kolektivu a dcera mohla dnes cele oddeleni nakazit a nikdo nam nezavolal, abysme si ji vyzvedli. Jak byste se zachovali. Resili byste to nejak? Timhle stylem se nedivim, ze dcera je vecne nemocna z jesli, kdyz neresi ani prujem

Po pravdě, neź by vás zavolali a vy přijeli, tak by to na nakažení oddělení stačilo. A jak na tom byla odpoledne?

ivašot.
Kelišová 6003 příspěvků 26.01.18 22:08
@Andy27 píše:
Male
Dite ktere chodi do jesli a ma ke vsemu kasel…by byla dokud by se kasel poradne neustalil..nemuze byt prujem z jidla z predesleho dne?

Tan kašel mě teda taky zaujal…

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 26.01.18 22:09

Tak mate nejakou slabsi virozu..a teoplotu teda nema…coz je jedine dobre

elinka90
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 26.01.18 22:13

Bohuzel chodi deti do jesli bezne s kaslem nebo rymou. Uz jsem to vzdala, protoze jsem za mesic a pul byla 3× na paragrafu. Celkem 27 dni. Dceri vylecila po 3 dnech v jeslich opet nanovo. Byla jsem kolikrat svedkem, kdy ucitelka rikala rodicum, ze jejich dite kasle uz hodne a rodice ji odvetili, ze dle dr. je dite zdrave. Pokud dcera nema horecky, je vesela a neni to vyslovene hnusny kasel jde uz take

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 26.01.18 22:13
@ivašot. píše:
Tan kašel mě teda taky zaujal…

Kasel od podzima..nevesti asi nic dobreho..u male tak prisly na streptococa..dlouho jsme ee ho nemohly zbavit, teploty nemela nic ale jen kasel

elinka90
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 26.01.18 22:16
@Andy27 píše:
Kasel od podzima..nevesti asi nic dobreho..u male tak prisly na streptococa..dlouho jsme ee ho nemohly zbavit, teploty nemela nic ale jen kasel

Byla uz na ruznych vysetrenich a nic ji nenasli. Je to proste z jesli, kam davaji rodice nemocne deti a ucitelky to neresi. Manzel 2 mesice marodil, tak si dceru s kazdou rymickou doma nechaval, aby se vylecila a zacalo to nanovo hned po vraceni se do jesli.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 26.01.18 22:18

Jinak s kaslem je jeste podezreni na alergii, protoze dcera trpi i na atopicky ekzem. My jsme s manzelem take alergici, ale tam nas doktorka neposle driv jak ve 3 letech. Ted ale nechci resit kasel, ale to, ze si tam nechaji dite s prujmem.

ivašot.
Kelišová 6003 příspěvků 26.01.18 22:20
@elinka90 píše:
Byla uz na ruznych vysetrenich a nic ji nenasli. Je to proste z jesli, kam davaji rodice nemocne deti a ucitelky to neresi. Manzel 2 mesice marodil, tak si dceru s kazdou rymickou doma nechaval, aby se vylecila a zacalo to nanovo hned po vraceni se do jesli.

Pokud to u vás v jeslích funguje takto, tak nechápu, že se divíš, že nevolali kvůli průjmu.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 26.01.18 22:21
@elinka90 píše:
Byla uz na ruznych vysetrenich a nic ji nenasli. Je to proste z jesli, kam davaji rodice nemocne deti a ucitelky to neresi. Manzel 2 mesice marodil, tak si dceru s kazdou rymickou doma nechaval, aby se vylecila a zacalo to nanovo hned po vraceni se do jesli.

Aha no tak to budete mit dloooouho..po tom to chapu, je jasne ze jen co vylezete z kasle, chytnete rymu..nebojte to je vsude stejne

elinka90
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 26.01.18 22:23
@ivašot. píše:
Pokud to u vás v jeslích funguje takto, tak nechápu, že se divíš, že nevolali kvůli průjmu.

Me to prave zarazi. Asi jsem byla naivni, kdyz jsem si pred nastupem myslela, ze nemocne deti se posilaji domu

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 26.01.18 22:25
@Andy27 píše:
Male
Dite ktere chodi do jesli a ma ke vsemu kasel…by byla dokud by se kasel poradne neustalil..nemuze byt prujem z jidla z predesleho dne?

Záleží v jakém prostředí pisatelka bydlí - na Ostravsku se kašel neřeší - je to normální obrana organismu před svinstvem ve vzduchu :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama