Dcera a sport - odhlásit z finančních důvodů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 12:38
Dcera a sport - odhlásit z finančních důvodů?

Dcera (1.st) navštěvuje sportovní tréninky, druhým rokem. Je dobrá, není nejlepší. Bohužel finanční nároky na tento sport se zvyšují. Manžel přišel s tím, že to nemá cenu, že je to drahé a nevidí v tom smysl. Dcera sama také moc neví, jednou chce jednou nechce, jednou je jí to jedno. Já jsem navrhla zkusit ještě jedno pololetí. Jen podotknu, že má i medaile, ale žádnou zlatou a to jí vadí. I když se jí snažíme vysvětlovat, že o vítězství až tolik nejde.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 28.09.18 12:44

Muzu se jen zeptat o jaky sport jde konktertne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 12:46
@Kikulele píše:
Muzu se jen zeptat o jaky sport jde konktertne?

To bych raději neuvadela, svět je malý… Náklady za pololetí cca 7tis. Pro lepší představu.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32845 příspěvků 28.09.18 12:48
@Anonymní píše:
To bych raději neuvadela, svět je malý… Náklady za pololetí cca 7tis. Pro lepší představu.

To mi nepřijde jako nějaká závratná částka, abych kvůli tomu odhlasovala dítě že sportu, pokud ho baví a chodí rádo na tréninky

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 28.09.18 12:51

Asi záleží na tom druhu a jestli by se tomu chtěla věnovat i v budoucnosti.
Dcera chodila dva roky na tancování do taneční školy, dvakrát ročně vystoupení v divadle. Stálo to na rok asi 7t. Také jsem už lamentovala nad tou cenou a tak jsem koukala a našla o pár ulic dál taneční skupinu, kde také nacvičují choreografii na vystoupení dvakrát ročně a cena o víc jak polovinu nižší.
Asi se to chce poohlédnout, zvlášť pokud bydlíte ve větším městě.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 28.09.18 12:56

V pohode,asi bych se zkusila domluvit z dcerkou jestli chce nebo nechce pokracovat,a zda to po financni strance utahnete. Ja kdyz jsem byla na 1.stupni tak teda za me rozhodovala mamka protoze ja jsem taky jednou chtela,jednou ne a nebo me to bylo fuk. Ale ja delala atletiku,postupem casu se kazdy dite zamerilo na to co mu slo, ja jsem behala vytvalost ale kdyzby me k tomu mamka nevedla take bych se na to asi vybodla,a nebo to flinkala. Ale vase dcerka asi potrebuje urcite vybaveni na ten sport a ne jen tenisky. Musite to probrat spolecne doma zdra to ma cenu nebo ne.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6714 příspěvků 28.09.18 13:00
@Anonymní píše:

Tak to mi připadá taková normální cena… Syn hraje fotbal - trénink 3× týdně - 900,– Kč za měsíc, dcera tancuje - taky 3× týdně trénink a platíme 7500 za pololetí.
Spíš bych tedy uvažovala, jestli pro ní seženete něco lacinějšího Zase mi připadá škoda nedělat žádný sport, když je evidentně docela šikovná, podle výsledků

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:04
@ivašot. píše:
Tak to mi připadá taková normální cena… Syn hraje fotbal - trénink 3× týdně - 900,– Kč za měsíc, dcera tancuje - taky 3× týdně trénink a platíme 7500 za pololetí.
Spíš bych tedy uvažovala, jestli pro ní seženete něco lacinějšího Zase mi připadá škoda nedělat žádný sport, když je evidentně docela šikovná, podle výsledků

Chodí ještě na jeden příbuzný sport, tam chodit chce 100%.u toho druhého sama fakt neví, já tedy taky moc ne, manžel to bere tak, že ušetříme. Chodí tam se starším sourozencem, jinak by se k tomu nedostala. Jenže starší je úspěšnější (nejlepší v týmu) , to asi taky hraje roli.

Aspera
Generální žvanilka 21087 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 13:07

Jestli Vás to nerujnuje, dceru to baví, tak bych kroužek nerušila. Dle mě nemusí být nejlepší, hlavní je, že jí to baví a jde jí to.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15531 příspěvků 28.09.18 13:08

Ať manžel raději víc vydělá, než brát dítěti sportovní aktivity.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 28.09.18 13:11

Sport bych nerušila, jen v krajní nouzi. Nejde o medaile, ale sport pozitivně rozvíjí osobnost a celkově prospívá.

carsa
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 28.09.18 13:13

Prosím, nedělejte to. Ušetřte někde jinde.

zrezlá plechovka
Kecalka 356 příspěvků 28.09.18 13:41

Neřekla bych nic, kdybys byla samoživitelka. Ale, že máš manžela, který chce ušetřit na dítěti hloupých 7 tisíc a ještě ke všemu za sport, tak to je pro mě tristní. Ať zvedne zadek a vydělá na to. Kdyby to to dítě vůbec nebavilo, tak by tam odmítalo chodit. Tohle všechno jsou jen takové okecávačky okolo, aby to manžel nemusel platit.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49437 příspěvků 4 inzeráty 28.09.18 13:46

Nase deti takle zkoncili s tenisem. Ale nijake drama to nebylo. Zacli s atletikou , holka tancovani a jsou spokojeni. ,

vjerunqa
Závislačka 3171 příspěvků 28.09.18 13:48
@lamicina píše:
Sport bych nerušila, jen v krajní nouzi. Nejde o medaile, ale sport pozitivně rozvíjí osobnost a celkově prospívá.

Přesně tak.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >