Reklama

Dcera asi snědla obal na zubní pastu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:37
Dcera asi snědla obal na zubní pastu

Holky, chviličku jsem vařila a nesledovala malou, a ona si došla do koupelny vzala si novou zubní pastu a takhle ozuzlala obal. 8o Asi i kousek snědla, protože jsem nenašla nikde nějaké zbytky. Teď si říkám co s tím, jestli to není jedovaté, jestli se mám strachovat nějak, nebo jí jenom sledovat, jestli ji nebude dobře nebo tak :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4277 příspěvků 19.03.18 11:39

Klid. Je to kousek, normálně to částečně natráví, zbytek z ní vyjde. Stačí pozorovat, změřit teplotu, kontrolovat, zda kadí. Při změnách vyhledat lékaře, jinak netřeba.
Kolik je dceři?

karkarka
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 19.03.18 11:39

Je to jen papír. klid.

Ornwen
Závislačka 4359 příspěvků 19.03.18 11:39

Je to papír, to přežije :kytka:
Jako výživově žádná hitparáda, ale rozpustí se to.

Tableta
Závislačka 4009 příspěvků 19.03.18 11:40

:mrgreen: Takových chuťověk ještě bude ;)

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 19.03.18 11:42

To je papir, celuloza. Normalne to vykaka. Budou i horsi veci:):)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 19.03.18 11:46
@Anonymní píše:
Holky, chviličku jsem vařila a nesledovala malou, a ona si došla do koupelny vzala si novou zubní pastu a takhle ozuzlala obal. 8o Asi i kousek snědla, protože jsem nenašla nikde nějaké zbytky. Teď si říkám co s tím, jestli to není jedovaté, jestli se mám strachovat nějak, nebo jí jenom sledovat, jestli ji nebude dobře nebo tak :nevim:
:mrgreen: :lol: určitě jí to chutnalo.. nešil, je to jen papír, max jí bude špatně..

radkka
Generální žvanilka 20468 příspěvků 19.03.18 11:46

V klidu, je to papír. Mně se kluk přicucává na zeď :roll:

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 19.03.18 11:47

To stráví ;) Je to papír, rozloží se to, byla bych v klidu. Každou chvíli jsem našla něco takhle užužlaného. Jak máš starší děti a k tomu mimino, tak se to prostě nedá uhlídat.

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 19.03.18 11:49
@radkka píše:
V klidu, je to papír. Mně se kluk přicucává na zeď :roll:

Jak máme se tam odloupnutý roh, tak nejmladší chodí a cucá to taky. Ale jen to obnažené, Dulux ji nejede :D
Můj chlap měl prej jako děcko okousanou zeď kolem postýlky.

radkka
Generální žvanilka 20468 příspěvků 19.03.18 11:51
@Aries6 píše:
Jak máme se tam odloupnutý roh, tak nejmladší chodí a cucá to taky. Ale jen to obnažené, Dulux ji nejede :D
Můj chlap měl prej jako děcko okousanou zeď kolem postýlky.

:mrgreen: ale zase je hodnej, cucá a nic nepotřebuje… Kolem květináčů máme karimatky, hlína je taky ňam.

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 19.03.18 11:52

Dcera nekdy v roce sezrakla pul mapy prahy vzadu v aute. Je to jen papir.

Amlugiel
Ukecaná baba ;) 1636 příspěvků 19.03.18 11:55

Holky, je jí 14 měsíců, tak jsem vyjukana, je to moje první a zatím jsme nic takového řešit nemuseli, ale jestli říkáte, že dobrý… Zeď mi ještě nejí naštěstí, ale kdyby aspoň jedla ten oběd, pak musí žužlat papír, jako bych jí nedala najíst :lol: :lol:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 34 inzerátů 19.03.18 11:55

Jeee, já myslela, že snědla ten plastový obal a ona si jen kousla do krabičky :mrgreen:

chs.jasmin
Kelišová 7410 příspěvků 19.03.18 11:56
@Anonymní píše:
Holky, chviličku jsem vařila a nesledovala malou, a ona si došla do koupelny vzala si novou zubní pastu a takhle ozuzlala obal. 8o Asi i kousek snědla, protože jsem nenašla nikde nějaké zbytky. Teď si říkám co s tím, jestli to není jedovaté, jestli se mám strachovat nějak, nebo jí jenom sledovat, jestli ji nebude dobře nebo tak :nevim:

Nádech, výdech. Je to papír, spíš se ji v pusince jen rozpatlal na kašičku a a tu někam utřela :-) Bude v pořádku :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >