Dcera asi snědla obal na zubní pastu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:37
Dcera asi snědla obal na zubní pastu

Holky, chviličku jsem vařila a nesledovala malou, a ona si došla do koupelny vzala si novou zubní pastu a takhle ozuzlala obal. 8o Asi i kousek snědla, protože jsem nenašla nikde nějaké zbytky. Teď si říkám co s tím, jestli to není jedovaté, jestli se mám strachovat nějak, nebo jí jenom sledovat, jestli ji nebude dobře nebo tak :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Závislačka 4415 příspěvků 19.03.18 11:39

Klid. Je to kousek, normálně to částečně natráví, zbytek z ní vyjde. Stačí pozorovat, změřit teplotu, kontrolovat, zda kadí. Při změnách vyhledat lékaře, jinak netřeba.
Kolik je dceři?

karkarka
Závislačka 2864 příspěvků 19.03.18 11:39

Je to jen papír. klid.

Ornwen
Závislačka 4696 příspěvků 19.03.18 11:39

Je to papír, to přežije :kytka:
Jako výživově žádná hitparáda, ale rozpustí se to.

Tableta
Závislačka 4127 příspěvků 19.03.18 11:40

:mrgreen: Takových chuťověk ještě bude ;)

Alyss1
Závislačka 2871 příspěvků 1 inzerát 19.03.18 11:42

To je papir, celuloza. Normalne to vykaka. Budou i horsi veci:):)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 19.03.18 11:46
@Anonymní píše:
Holky, chviličku jsem vařila a nesledovala malou, a ona si došla do koupelny vzala si novou zubní pastu a takhle ozuzlala obal. 8o Asi i kousek snědla, protože jsem nenašla nikde nějaké zbytky. Teď si říkám co s tím, jestli to není jedovaté, jestli se mám strachovat nějak, nebo jí jenom sledovat, jestli ji nebude dobře nebo tak :nevim:
:mrgreen: :lol: určitě jí to chutnalo.. nešil, je to jen papír, max jí bude špatně..
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 19.03.18 11:46

V klidu, je to papír. Mně se kluk přicucává na zeď :roll:

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 19.03.18 11:47

To stráví ;) Je to papír, rozloží se to, byla bych v klidu. Každou chvíli jsem našla něco takhle užužlaného. Jak máš starší děti a k tomu mimino, tak se to prostě nedá uhlídat.

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 19.03.18 11:49
@radkka píše:
V klidu, je to papír. Mně se kluk přicucává na zeď :roll:

Jak máme se tam odloupnutý roh, tak nejmladší chodí a cucá to taky. Ale jen to obnažené, Dulux ji nejede :D
Můj chlap měl prej jako děcko okousanou zeď kolem postýlky.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 19.03.18 11:51
@Aries6 píše:
Jak máme se tam odloupnutý roh, tak nejmladší chodí a cucá to taky. Ale jen to obnažené, Dulux ji nejede :D
Můj chlap měl prej jako děcko okousanou zeď kolem postýlky.

:mrgreen: ale zase je hodnej, cucá a nic nepotřebuje… Kolem květináčů máme karimatky, hlína je taky ňam.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25274 příspěvků 19.03.18 11:52

Dcera nekdy v roce sezrakla pul mapy prahy vzadu v aute. Je to jen papir.

Amlugiel
Ukecaná baba ;) 1656 příspěvků 19.03.18 11:55

Holky, je jí 14 měsíců, tak jsem vyjukana, je to moje první a zatím jsme nic takového řešit nemuseli, ale jestli říkáte, že dobrý… Zeď mi ještě nejí naštěstí, ale kdyby aspoň jedla ten oběd, pak musí žužlat papír, jako bych jí nedala najíst :lol: :lol:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1803 příspěvků 22 inzerátů 19.03.18 11:55

Jeee, já myslela, že snědla ten plastový obal a ona si jen kousla do krabičky :mrgreen:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7918 příspěvků 19.03.18 11:56
@Anonymní píše:
Holky, chviličku jsem vařila a nesledovala malou, a ona si došla do koupelny vzala si novou zubní pastu a takhle ozuzlala obal. 8o Asi i kousek snědla, protože jsem nenašla nikde nějaké zbytky. Teď si říkám co s tím, jestli to není jedovaté, jestli se mám strachovat nějak, nebo jí jenom sledovat, jestli ji nebude dobře nebo tak :nevim:

Nádech, výdech. Je to papír, spíš se ji v pusince jen rozpatlal na kašičku a a tu někam utřela :-) Bude v pořádku :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >