Dcera brečí - slyšela nás při sexu

Anonymní
19.5.16 08:20

Dcera brečí-slyšela nás při sexu

Ahoj holky,
už nevíme co dělat..před 2mi týdny nás dcera slyšela při sexu. Je jí 6 a půl skoro. Mám blbě situovaný byt takže spíme v obýváku na rozkládacím gauči hned vedle pokojíčku (dveře
do pokojíku hned u gauče..) takže se asi probrala a slyšela.. No brečela hodně, vzbudila mladšího kterej mi pak do rána nespal.. (chlapovi pošeptala že nechce aby jsme „cvičili“) ALE - od té doby, jakmile není chlap na noční tak brečí každou noc!! :zed: i když to neděláme :nevim: a když se jí zeptám proč brečí tak neodpoví (špatný sen se prý nezdál, nic jí nebolí…) Je mi jasný že je to asi kvůli tomu že nás jednou slyšela.. ale nevím co s ní teď..jak jí to vysvětlit? Chtěla bych aby mi to sama řekla proč, aby jsem to s ní „probrala“,,, ale jak na to??? Já už chtám nerva - budí bráchu (15 měs.) a my to ani nemůžem dělat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59280
19.5.16 08:22

Normálně, vysvětlit, že to není nic nenormálního, žádné ubližování atd.. prostě jí to musíš říct.. :nevim: asi má o Tebe strach, no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
19.5.16 08:23

A to nemůžete dělat nějak normálně potichu? nebojí se o tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
18453
19.5.16 08:25

Normalne ji vysvetli, ze mate oba dva toto „cviceni“ radi, ze mas moc rada tatinka i ji a brachu a ze se nic nedeje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.5.16 08:26

Podle toho, jaké jsem měla já pocity, když jsem tohle slyšela, bych řekla, že řve, abyste to nedělali znovu. Třeba ani ne tak proto, že by se bála, že si ubližujete, ale protože to prostě pro dítě nejsou příjemné zvuky.
Zkus si s ní o tom promluvit a vysvětlit jí to :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
19.5.16 08:27

Já si tohle pamatuju jako dítě, bylo to hrozné. Já nevěděla, že je to ze sexu, měla jsme pocit, že mamka vždycky hrozně naříká, prosí tátu, aby jí pomohl, a pak je jí hrozně špatně, a bylo to velmi často, vždycky jsem ležela s hlavou pod polštářem, nemohla to slyšet, a pak dlouho do noci brečela.
To nevím, jak jí vysvětlíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
19.5.16 08:29

Jak píší holky, taky bych jí vysvětlila, že „cvičit“ je normální, že se máte rádi a že vám to neubližuje. Možná bych načas přesunula „cvičení“ do kuchyně, koupelny..ať jí nerušíte přímo u zdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2387
19.5.16 08:32

Já tak do 10let spala s mými rodiči přímo v ložnic:-(, takže jsem věděla o všem a bylo mi to hodně nepříjemné. Měla jsem ale strach jim něco říct, tak jsem vždy čekala až skončí a budu moct jít na WC a dál spát.
Mamce jsem to řekla, až jsem byla větší.

Nás občas načapají děti ráno (6 a 8), a hned se ptají, proč jsme oba nahatí a chtějí se jít za náma mazlit:-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12166
19.5.16 08:33

No vysvetlit by jsi mela, ale v prve rade by jsi se mela naucit ovladat :roll: pokud mate takto reseny byt a ty musis jecet tak holt musite az budete sami, nebo si kup roubik :think: proste ani po vysvetleni by toto dite proste nemelo poslouchat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18453
19.5.16 08:36

A ja jsem to nezazila jako dite, ale jako dospela na koleji a je to opravdu velmi neprijemne. A to chudak dite nevi, ze se nejedna o nasili, ale je to dobrovolny akt. Takze si s muzem otipujte, kde v byte nebudete slyset a premistete se tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
@saadet píše:
No vysvetlit by jsi mela, ale v prve rade by jsi se mela naucit ovladat :roll: pokud mate takto reseny byt a ty musis jecet tak holt musite az budete sami, nebo si kup roubik :think: proste ani po vysvetleni by toto dite proste nemelo poslouchat…

Nemusí ječet, pokud byla dcera vzhůru, tak mohla slyšet i funění a tiché vzdychání :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9821
@saadet píše:

Musím souhlasit, jako starší jsem taky věděla o co jde a stejně mi ty zvuku byly hodně nepřijemné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.16 08:38

Šmarjá ale já u toho (ani chlap) fakt neřveme!! normální klasický tichý sex.. sem tam vzdech :jazyk: ještě před 14ti dny o tom nevěděla a bylo vše v pohodě!! do kuchyně jít je jako zůstat v obýváku kuchyň navazuje otevřená na obývák..
Ráda bych jí to vysvětlila, ale chci aby mi řekla její důvod proč brečí.. což ještě neudělala. Když brečí i když to neděláme :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
18400
19.5.16 08:39
@saadet píše:

Asi tak..pro dite je to dost hrozny, toto videt nebo slyset. Nechapu, ze se nekrotis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2675
19.5.16 08:41

@saadet no to snad ne 8o :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu