Dcera byla na nosním, ale nemůžeme dostat tu černou mast pryč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baculkaji
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 30.10.18 19:25
Dcera byla na nosním, ale nemůžeme dostat tu černou mast pryč

Ahoj holky…potřebuju nutně radu, aby se jí zítra ve škole nesmáli…dcerka byla kvůli častému krvácení z nosu na orl (byl tam s ní manžel) a prý doktor jí tu jednu dírku z které jí to pořád teče něčím namazal. Manželovi řekl, ať se prý nelekneme, že bude smrkat černé sople. Ten den navečer měla na kraji nosní dírky tu černou věc…ale nejde to ničím dolů…vůbec nevím, co to je abych se třeba poradila v lékárně…nevíte prosím některá? díky

Reakce:
Taciras
Extra třída :D 11129 příspěvků 30.10.18 20:10

Nevím, jakou černou věc myslíš, ale vlhčený ubrousek jsi zkoušela? Když mi děcka nešly umýt mýdlem, tak ubrousek vždycky zabral. Synek se jednou počmáral (no, kdyby počmáral, spíš vybarvil) zelenou fixou a po umytí vypadal, jak kdyby měl modřiny, ubrousek nás zachránil před zděšenými pohledy okolí :lol: Pomáhají na dost věcí. Dcera s ním dneska umyla lihovku ze stolu, to jsem zírala, než jsem došla pro líh, měla umyto.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >