Dcera dostala dvě hodiny do fitness

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 21:33
Dcera dostala dvě hodiny do fitness

Ahoj, zajímal by mě váš názor.
Jsme rozvedení, dvě děti - holka a kluk. Kluk nějak s tátou komunikuje, vztahy s holkou jsou na bodě mrazu - vidí se tak jednou do roka - dcera nechce a otec o kontakt vpodstatě neusiluje. syna vidí na otcovo přání tak 1× za 14 dní.

Co dostal kluk na vánoce - ani přesně nevím, neříkal a já se bojím zeptat, protože má od táty zakázáno říkat. Holka dostala knížku, kterou už deset let má (otec ani netuší, i když s námi ještě nedávno žil, co holka má) pětistovku a - dvě hodiny do fitness. Abych vysvětlila. Táta vlastní fitness, klidně by jí mohl dát permici na celý rok, protože ho to nic nestojí a nic mu neubude. Ale nedal, dal jen dvě hodiny. Holka navíc o fitness nestojí, jednou si tam pohnula s krkem a od té doby nechce - a ani nepůjde. Čili z „voucheru“ je kus papíru.

Kluk teda dostal dárky podstatně dražší, ale úplně přesně nevím, jen každý rok dostává víc. Naučila jsem děti nesrovnávat, takže holce to ani nevadí.

Já jsem KO z těch dvou hodin fitness, beru to jako výsměch - to se snad ani nedá omluvit, že dárky pořizoval chlap - anebo jsem zbytečně přecitlivělá?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 30.12.16 21:39

A nemyslel to právě třeba na vyzkoušení? Že kdyby se jí to líbilo, tak by jí pak dal tu permici na celý rok? Pokud to holce nevadí, tak bych to neřešila.

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 30.12.16 21:39

Myslím, že je to jen celkový odraz toho co popisuješ. Jako matce by mi to bylo taky líto, ale pokud to dcera neřeší…

Tak jdi cvičit ty.

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 30.12.16 21:40

Jsi přecitlivělá..
Taky jí mohl dát čokoládu a nebo nic..

Celina
Závislačka 3339 příspěvků 30.12.16 21:41

Hodila bych mu to na hlavu.

Therminal Earth
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 30.12.16 21:41
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímal by mě váš názor.
Jsme rozvedení, dvě děti - holka a kluk. Kluk nějak s tátou komunikuje,

A co je příčinou bodu mrazu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 21:42
@Sashie píše:
A nemyslel to právě třeba na vyzkoušení? Že kdyby se jí to líbilo, tak by jí pak dal tu permici na celý rok? Pokud to holce nevadí, tak bych to neřešila.

Psala jsem - holka zkoušela, blbě jí poradili, měla úraz, už nechce ani slyšet.

Mně bylo líto to, že by jí klidně mohl dát celoroční vstup (vždyť ho to nic nestojí) a on jí dá dvě hodiny. Kdyby chtěla chodit, tak si další hodiny musí zaplatit. Tak nějak i prý mluvil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 21:44
@Everyone píše:
Jsi přecitlivělá..
Taky jí mohl dát čokoládu a nebo nic..

K svátku nic nedal, k narozkám taky ne. Synovi dává.

Chudák zrovna není, příjmy má dost velké. Fitness není jediné podnikání, které má.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 35 inzerátů 30.12.16 21:44

@Everyone To nemyslíš vážně, jsou to obě jeho děti, mě tedy nepřijde správné jedno takhle „odstrkovat“. Měl by dát oběma stejně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 21:44
@Therminal Earth píše:
A co je příčinou bodu mrazu?

Psychické týrání ze strany otce.

Elenloth
Závislačka 3838 příspěvků 7 inzerátů 30.12.16 21:46

Já bych řekla, že to přesně odráží povahu a přístup toho otce, takže vlastně nevím, čemu se divíš. Vždyť už ho musíš znát a určitě je důvod, proč je ex-.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 30.12.16 21:46

No a kde je problém, pokud by se mnou jedno dítě nekomunikovalo tak mu jistě nebudu dávat tak hodnotné dary jako to které mě má aspoň trochu rádo.

Jana525
Závislačka 4874 příspěvků 30.12.16 21:47

No chudak holka, jak tohle snasi, ze on uprednostnuje kluka? Proc ji nema rad? Byla planovana? Oni si meco mezi sebou udelali?
Vubec si nedovedu predstavit, ze by tohle normalni clovek mohl delat.

vokishka
Extra třída :D 12760 příspěvků 30.12.16 21:48

Neměla jste tady už víc stejných diskuzí? Jen to byla pokaždé jiná příležitost k obdarování.

zaludova
Kecalka 182 příspěvků 30.12.16 21:49

Nevim teda, jak jsou deti velke, ale pokud ho dcera odmita, tak ji ma cpat horem dolem? Muj nevlastni tata ma take dve deti…jsou uz teda dospeli, ale syn se s nami normalne styka, fungujeme jako rodina, tak proste toho samozrejme dostava vic. To ze dcera nema zajem, je jeji problem ne? Tatu vidat nechce, ale darky se hodi? To moc nechapu… :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >