Dcera dostala nový dudlik a odmítá s ním spát přes den

519
4.7.20 12:44

Dcera dostala nový dudlik a odmítá s ním spát přes den .

Stalo se to už někomu? :lol: Malá (2 roky ) včera dostala nový dudlik a po obědě s ním prostě neusla a dneska úplně stejný scénář :lol: Je v postýlce a fuuurt si vykládá už hodinu :mrgreen: Je možný, že už odpolední spaní díky dudliku prostě odpadne? Není na to ještě malá aby po obědě nespala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

315
4.7.20 12:48

@PeBa12 mala uz neni, nektere deti to tak maji… Dudlikem to asi nebude…a ani bych ji ho uz v tomhle veku necpala :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9266

Tak jí ho necpi, ideální doba na odnaučení. Moje dcera v tomhle věku už odpoledne nespala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259

Mě nespala dcera přes den od roku a půl, když už tak velmi výjimečně a v noci pak usnula až pp 22h :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12159
4.7.20 12:53

Prvni mi prestal spavat pravidelne kolem tech 2 let, nekdy kolem 2.5 jsme to odbourali uplne, jinak byl vzhuru do pulnoci. Jestli to je dudlikem tezko rict, zkusila bych chvili vydrzet, jestli je v te postylce spokojena…minimalne odpocinek ji prospeje, I kdyby nespala. Nektere deti pry projdou takovym obdobim a pak zase zacnou spat, nektere ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1820
4.7.20 12:58

My jsme třeba museli kupovat pořád stejné dudlíky, ty úplně obyč kaučukové, žádný moderní silikonový nechtěla ani omylem, musel být pořád stejný. Na druhou stranu, když je hodná, leží i když nespí, tak bych to nehrotila. My jsme pak asi ve 2,5 letech odpoledne taky jen spolu ležely, koukaly třeba na pohádku, já teda někdy pospávala, prostě takový odpočinek.:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
4.7.20 13:17

Ja jsem nedavno synovi asi v roce a pul koupila trochu jiny dudlik nez byl zvykly, tvar byl stejny, ale jina znacka a hned mi dal najevo ze tento dudel teda rozhodne nechce :D jinak prestal spat po obede kolem roku a trictvrte, po nejake dobe zase spat zacal… Ted jsou mu 2 a je to jak kdy.

Takze jedine zkusit vratit puvodni dudlik a bud to pomuze nebo ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3179
4.7.20 13:41

Asi už je na čase ji dudlik sebrat, zase tak malá není..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2961
4.7.20 13:43

Ve 2.letech je už čas na odnaučení od dudliku, za chvilku půjde do školky a to pak bude očistec. Takhle jsem syna odnaučila na dudlika - koupila jsem jiného a měl na vyber - buď si ho vezme nebo ne :nevim: :lol: Byl mu rok a půl, nevzal si ho :) pak spal po obědě do cca 3,5roku. (díky tomu, že chodila spát i dcera :lol: ) potom jen oběd a odpočívat v posteli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
4.7.20 18:23
@Neuz píše:
@PeBa12 mala uz neni, nektere deti to tak maji… Dudlikem to asi nebude…a ani bych ji ho uz v tomhle veku necpala :mavam:
@arinecka píše:
Tak jí ho necpi, ideální doba na odnaučení. Moje dcera v tomhle věku už odpoledne nespala :nevim:

Já jí ho necpu. Drží ho v ruce a nedudlá, do pusy ho ani za nic nedá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
4.7.20 18:24
@ZuzaM píše:
My jsme třeba museli kupovat pořád stejné dudlíky, ty úplně obyč kaučukové, žádný moderní silikonový nechtěla ani omylem, musel být pořád stejný. Na druhou stranu, když je hodná, leží i když nespí, tak bych to nehrotila. My jsme pak asi ve 2,5 letech odpoledne taky jen spolu ležely, koukaly třeba na pohádku, já teda někdy pospávala, prostě takový odpočinek.:-)

Ona má pořád ten stejný. Jinou značku by mě ani nenapadlo koupit, jenže to není ten její ožužlaný a asi chutná jinak nebo co :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1254
4.7.20 21:30

Já bych toho využila a oddudlíkovala :palec: Máme v rodině zubaře a tvrdí, že po druhém roce věku by dudlík neměl být :nevim:
Je super, že se nenaštve, ale jen si povídá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
5.7.20 07:54
@Hazentla píše:
Já bych toho využila a oddudlíkovala :palec: Máme v rodině zubaře a tvrdí, že po druhém roce věku by dudlík neměl být :nevim:
Je super, že se nenaštve, ale jen si povídá :)

Já už byla včera rozhodnuta, že ji dudlik vezmu. Vím, že už to není ideální… Ale dneska v noci se zapomněla a ten dudoš si do papule strčila :lol: Ale potom ráno už zase, že ho nechce, jen si ho přeložila k puse a otřepala se :lol: Já vím, že je to ideální doba na oddudlíkování, ale já se děsně bojím nevyspání, já prostě taaaak ráda spím a představa prořvané noci se mi moc nezamlouva :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
6.7.20 12:45

@PeBa12 treba ani rvat nebude… My ho ve 13ti mesicich zapomneli doma, kdyz jsme jeli pryc a rozhodla jsem se vydrzet a nedala uz ho… 3noci sem tam zaknucel a bylo dobre. A jsem jedine rada :-) v dvou letech uz se to da vysvetlit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
7.7.20 10:08
@Neuz píše:
@PeBa12 treba ani rvat nebude… My ho ve 13ti mesicich zapomneli doma, kdyz jsme jeli pryc a rozhodla jsem se vydrzet a nedala uz ho… 3noci sem tam zaknucel a bylo dobre. A jsem jedine rada :-) v dvou letech uz se to da vysvetlit…

Já už jsem se rozhodla, že ji ho vezmu když ho teda nechce. Jenže když sem jí brala v noci z postýlky tak už ho zas vesele dudlala a ráno taky, takže jsme zas na začátku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama