Dcera dostala od babičky na zadek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 20:36
Dcera dostala od babičky poradne na zadek

Ahoj holky,
Chci vam popsat situaci, ktera u nas nastala. Ma 5-leta dcera sla s babičkou do města.
Tchyně mi rekla, ze se dcera vztekala, odmítla se držet za ruku, kdyz přecházely silnici a pry v obchodaku dcera utekla a babička ji musela hledat -utekla ve velkém obchodním centru v Praze v Palladium 8o. A kdyz ji babicka nasla, tak ji odtáhla domu a az DOMA si dceru ohla pres koleno a dala ji prej par ran pres zadek..Mne prislo v poradku, kdyby ji lupla jednu pres zadek hned jak ji nasla, protoze takhle se dcera nesmí chovat. Ale, ze jí přehnala pres koleno a dala ji na zadek az doma to se mi nelibi..

Dcera mi jen rekla, ze ji babicka silne bouchala do zadečku.
Tak jsem se sla zeptat tchyně, jak to bylo a chtela jsem vedet okolnosti..

Dceri jsem rekl, ze ma byt hodna holcicka, ze kdyby nezlobila, tak bz i babicka byla hodna..

Chtela bych senát nazor od nekoho nestranného

Prosim ponechejte anonym, nebo diskuzi smažte.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »
Reakce:
boltova
Kecalka 217 příspěvků 1 inzerát 01.06.19 20:39

Ja bych mela chut to zopakovat…utect v obchodaku me, tak budu zrala na infarkt.

vejilka
Kelišová 5073 příspěvků 01.06.19 20:40

No ono je to těžké, dát v obchodaku na zadek v dnešní době. Babičku natočí kolemjdoucí, dá na net a má z toho akorát nepříjemnosti. Takže mě to přijde v pořádku

Proto02
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 01.06.19 20:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Chci vam popsat situaci, ktera u nas nastala. Ma 5-leta dcera sla s babičkou do města.
Tchyně mi rekla, ze se dcera vztekala, odmítla se držet za ruku, kdyz přecházely silnici a pry v obchodaku dcera utekla a babička ji musela hledat -utekla ve velkém obchodním centru v Praze v Palladium 8o. A kdyz ji babicka nasla, tak ji odtáhla domu a az DOMA si dceru ohla pres koleno a dala ji prej par ran pres zadek..Mne prislo v poradku, kdyby ji lupla jednu pres zadek hned jak ji nasla, protoze takhle se dcera nesmí chovat. Ale, ze jí přehnala pres koleno a dala ji na zadek az doma to se mi nelibi..

Dcera mi jen rekla, ze ji babicka silne bouchala do zadečku.
Tak jsem se sla zeptat tchyně, jak to bylo a chtela jsem vedet okolnosti..

Dceri jsem rekl, ze ma byt hodna holcicka, ze kdyby nezlobila, tak bz i babicka byla hodna..

Chtela bych senát nazor od nekoho nestranného

Prosim ponechejte anonym, nebo diskuzi smažte.

V pěti letech dítě musí chápat, co může a nemůže. Babička musela mít opravdu velký strach, když jí utekla a hledala jí po obchoďáku. Namydlila bych jí na zadek taky, jen s tím rozdílem, že bych to udělala hned na místě. Babička asi měla obavu z nějakých reakcí okolí, tak to nechala na doma. Dceru bych jako matka vypucovala, že si toto rozhodně nesmí dovolit. To jak jsi jí to vysvětlila je tak pro tříleté dítě a ne pro poměrně velkou holčičku, vždyť může jít za rok do školy.

vendulaaa
Závislačka 4957 příspěvků 01.06.19 20:44

Já bych jí za to, co udělala babičce, dala na zadek taky. Ať to má z více zdrojů, že toto se nedělá.

milwinka
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 01.06.19 20:46

Já bych se zlobila spíš na dceru než na babičku.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 01.06.19 20:46

No mela ji dat vychovnou hned. Nevim, jestli si to dite uplne uvedomuje, ze to bylo za ten utek. Chapu, ze ji asi nechtela placnout pred lidma, ale nemusi ji rezat. Ja bych za tohle moji placla pred lidma klidne. At si kazdy mysli, co chce…

AjaF
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 01.06.19 20:48

Bych jí naplácala taky na místě. Zase když jí dala přes zadek doma, ušetřila ji veřejné ostudy.
Nepitvala bych to.
Možná bych jí na Tvém místě řekla, že může být ráda, že nedostane nalupáno ještě doma.
A pochybuju, že dostala pořádně nalupáno, modřiny určitě nemá. Nebo snad ano?
Nejsem příznivcem častých tělesných trestů, ale někdy je to prostě potřeba.

cverunka
Závislačka 3049 příspěvků 01.06.19 20:50

Dala bych ji ještě doma sama :cert:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 50926 příspěvků 01.06.19 20:51

Spis s dcerou v klidu proberte, ze se to fakt nedela. A nereste placanec od babicky. Mela bych infarkt.

cverunka
Závislačka 3049 příspěvků 01.06.19 20:51
@Lumíkovec píše:
No mela ji dat vychovnou hned. Nevim, jestli si to dite uplne uvedomuje, ze to bylo za ten utek. Chapu, ze ji asi nechtela placnout pred lidma, ale nemusi ji rezat. Ja bych za tohle moji placla pred lidma klidne. At si kazdy mysli, co chce…

Tak v 5 letech už ví moc dobře i když je to s odstupem.

Petula306
Kecalka 428 příspěvků 01.06.19 20:52

Já jednou hlídala 5 letého kluka. Šli jsme z města a on kousek od domu se rozběhl a přímo do cesty. Volala jsem ať stojí, běžel dál. Jak jsem ho chytla, zmalovala jsem mu zadek. V tu chvíli jsem měla tmu před očima a hroznej vztek. Co kdyby se něco stalo.. doma žaloval tatínkovi a mohl být rád, že nedostal i od něj.

Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 8177 příspěvků 01.06.19 20:54
@Lumíkovec píše:
No mela ji dat vychovnou hned. Nevim, jestli si to dite uplne uvedomuje, ze to bylo za ten utek. Chapu, ze ji asi nechtela placnout pred lidma, ale nemusi ji rezat. Ja bych za tohle moji placla pred lidma klidne. At si kazdy mysli, co chce…

Vždyť je to předškolačka, tak co by si jako neuvědomovala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 20:55

Jinak si i myslim, ze dcera ma hodnou babicku, tchyně je strasne fajn zenska. A chapu, ze musela mit hrozny strach, kdyby tohle dcera udelala mne tak ji tam na zadek hned.
Ale me nejvic tchyně zaskočila tim, ze ji přehnala pres koleno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 20:56
@AjaF píše:
Bych jí naplácala taky na místě. Zase když jí dala přes zadek doma, ušetřila ji veřejné ostudy.
Nepitvala bych to.
Možná bych jí na Tvém místě řekla, že může být ráda, že nedostane nalupáno ještě doma.
A pochybuju, že dostala pořádně nalupáno, modřiny určitě nemá. Nebo snad ano?
Nejsem příznivcem častých tělesných trestů, ale někdy je to prostě potřeba.

Ne modřiny nema, dala ji rukou.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »
Váš příspěvek
Reklama