Dcera je na holky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 15:27
Dcera je na holky

Moje dcera na holky (slovo lesba nemam rada ). Syn je po smrti, takže je to moje jedine dite. Mam ji ráda, chci, ať je stastna, ale kolikrát si říkám, proc proste nemůžu mit normální dceru a zetě. Dceři je 28, její partnerka je o 15 let starší. Dokonce se registrovaly, dcera si vzala její příjmení a porodila miminko. Moje vnučka má příjmení její partnerky. No je to normální? Vnučku teda moc miluji, ale cele je to na mne nějaké moc jine. Taky me mrzí, že dcera nechce s ničím pomoct. Po narození vnučky jsem k nim na par dni chtěla jet, anebo aspoň dojíždět -uvařit, vyžehlit, pomoct jakkoliv a dcera mi řekla, že není třeba, že si to raději v klidecku udělají samy. Jako na návštěvy k nim chodím normalne, to jo, ale nenechá mne jim s ničím pomoct :-( když ja jsem mela male deti, byla jsem vdecna, když moje mamka přišla vyžehlit, uklidit atd.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vokishka
Extra třída :D 12912 příspěvků 10.09.18 15:30

To teda nevím, proč byste se jim měla cpát domů něco dělat. Já bych to taky nechtěla. Ani jsem to neměla. Ani mé známé v okolí.

Kelsey
Hvězda diskuse 44909 příspěvků 10.09.18 15:33

Budes se muset smirit se situaci. Tak ma partnerku. Lepsi nez se trapit ve vzatahu vedle chlapa, aby udelala radost rodine nebo okoli.
Jeste si na tom dobre, protoze jsou pary, ktere nemaji a nikdy mit nebudou deti = prarodice zadne vnoucata. Ty vnouce mas a treba budou dalsi.
Bud rada, ze dcera je sikovna, samostatna.
Taky nemam rada vnucovanou pomoc.

Příspěvek upraven 10.09.18 v 15:34

rokris
Kelišová 6522 příspěvků 10.09.18 15:34

Třeba dcera cítí, že ten vztah neberete, nejste s ním vyrovnaná. Vím, že to není jednoduché, ale dcera si to nevybrala. Je statečná, že si dokázala zařídit život takto „narovinu.“ Zaslouží si respekt.

Monchichik
Kelišová 5494 příspěvků 10.09.18 15:34
@Anonymní píše:
Moje dcera na holky (slovo lesba nemam rada ). Syn je po smrti, takže je to moje jedine dite. Mam ji ráda, chci, ať je stastna, ale kolikrát si říkám, proc proste nemůžu mit normální dceru a zetě. Dceři je 28, její partnerka je o 15 let starší. Dokonce se registrovaly, dcera si vzala její příjmení a porodila miminko. Moje vnučka má příjmení její partnerky. No je to normální? Vnučku teda moc miluji, ale cele je to na mne nějaké moc jine. Taky me mrzí, že dcera nechce s ničím pomoct. Po narození vnučky jsem k nim na par dni chtěla jet, anebo aspoň dojíždět -uvařit, vyžehlit, pomoct jakkoliv a dcera mi řekla, že není třeba, že si to raději v klidecku udělají samy. Jako na návštěvy k nim chodím normalne, to jo, ale nenechá mne jim s ničím pomoct :-( když ja jsem mela male deti, byla jsem vdecna, když moje mamka přišla vyžehlit, uklidit atd.

No jo, ale když jsou dvě ženské, tak to jsou 4 ruce do domácnosti, ne 2 jako když máš chlapa, kterej nedělá nic. Buď ráda, že můžeš být jen babička, já bych se do pomoci teda nehrnula :D .

kristyn.g
Závislačka 2936 příspěvků 10.09.18 15:37

moje mamka mi nedávno řekla že si vezme dovolenou po mém porodu (jsme těhotná) a nějak nechápu na co jako.. protože stejně budu chtít mít klid a nerozčilovat se s mámou ještě :-D takže to docela chápu. Ono to asi dřív prostě chodilo jinak, hlavně když chlap byl jen na dvě věci a s ničím nepomáhal a i po porodu čekal servis… když jsou dvě holky tak si prostě vystačí. Byla bych ráda že vůbec nějaký vnouče je… a to se nezmění ať se vám to líbí nebo ne, že je lesba.

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4738 příspěvků 10.09.18 15:38

Tak prijed vyžehlit k nám :kytka: :lol:.

Jinak chapu, že se úplně neradujes z toho, že je dcera homosexuální. Já si taky ke svým holkám predstavuji chlapy a kdyby mi dcera domů přivedla ženskou, ještě k tomu starší, určitě by to pro mě bylo těžké. Ale je to její rozhodnutí. A ty bys měla být ráda, že je dcera šťastná ;).

rena621
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 10.09.18 15:38
@Anonymní píše:
Moje dcera na holky (slovo lesba nemam rada ). Syn je po smrti, takže je to moje jedine dite. Mam ji ráda, chci, ať je stastna, ale kolikrát si říkám, proc proste nemůžu mit normální dceru a zetě. Dceři je 28, její partnerka je o 15 let starší. Dokonce se registrovaly, dcera si vzala její příjmení a porodila miminko. Moje vnučka má příjmení její partnerky. No je to normální? Vnučku teda moc miluji, ale cele je to na mne nějaké moc jine. Taky me mrzí, že dcera nechce s ničím pomoct. Po narození vnučky jsem k nim na par dni chtěla jet, anebo aspoň dojíždět -uvařit, vyžehlit, pomoct jakkoliv a dcera mi řekla, že není třeba, že si to raději v klidecku udělají samy. Jako na návštěvy k nim chodím normalne, to jo, ale nenechá mne jim s ničím pomoct :-( když ja jsem mela male deti, byla jsem vdecna, když moje mamka přišla vyžehlit, uklidit atd.

Vy ju milujete a i kdyz ma jine priority a jine zazemi. Je uzastne,ze chcete pomahat,ale evidentne partnerka pomaha hodne takze Vase dcera pomoc nepotrebuje,ale co me napada. Tak treba jezdit s kocarem by Vas mohli nechat. Domluvte se a teste se z vnucky.Neni vetsi radosti nez zdrave miminko v rodine.

pikola
Neúnavná pisatelka 19463 příspěvků 10.09.18 15:38

Takže tobě je líto, že je dcera lesba a proto jí nemusíš žehlit.. Takže si radši měla najít nějaký líný netáhlo aby to doma nezvládala a ty jsi jí mohla pomoct. :roll: To přece nemá se sexuálním zaměřením nic společnýho :nevim:

AlenaSu
Kecalka 411 příspěvků 10.09.18 15:38

Já tady ten přístup „přijedu ti umýt okna“ úplně nesnáším. Moje máma to zkoušela taky…no utnula jsem to okamžitě,protože aby mi moje matka doma uklizela,zehlila a umyvala okna…no hanba by me mlatila :roll: samozřejmě byla stejně dotčena jako vy, což nechápu.
A to,že je vaše dcera na holky,to dnes není nic neobvykleho. důležité je,ze je tak šťastná.

rokris
Kelišová 6522 příspěvků 10.09.18 15:40
@pikola píše:
Takže tobě je líto, že je dcera lesba a proto jí nemusíš žehlit.. Takže si radši měla najít nějaký líný netáhlo aby to doma nezvládala a ty jsi jí mohla pomoct. :roll: To přece nemá se sexuálním zaměřením nic společnýho :nevim:
:palec:
Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 10.09.18 15:43

Jezis no to bych chtěla teda, ještě že je moje máma normální, ta by snad byla radši kdybych ji s úklidem přišla pomoct já :lol:

Marci113
Stálice 75 příspěvků 10.09.18 15:43
@AlenaSu píše:
Já tady ten přístup „přijedu ti umýt okna“ úplně nesnáším. Moje máma to zkoušela taky…no utnula jsem to okamžitě,protože aby mi moje matka doma uklizela,zehlila a umyvala okna…no hanba by me mlatila :roll: samozřejmě byla stejně dotčena jako vy, což nechápu.
A to,že je vaše dcera na holky,to dnes není nic neobvykleho. důležité je,ze je tak šťastná.

Naprosto souhlasím. Mám to stejně. Proč by mi máma měla doma ukízet?

debra.morgan
Závislačka 4225 příspěvků 10.09.18 15:48

ja myslela, že to bude o nějáké nevybouřené patnáctce a ona to regstrovaná paní s dítětem, která je schopná se sama postarat. no, co by některé matky nechtěly :-D

tininas
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 10.09.18 15:51
@Anonymní píše:

Proč mám ten neodbytný pocit, že je tento příspěvek ze série - Tajné snažení o těhotenství, který je zamknutý.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >