Dcera krade spolužákům ve škole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 02:14
Dcera krade spolužákům ve škole

Prosím o zachování anonymity. Vím, že je to a bude těžké i protože se spousta maminek ze školy v tom pozná atd, ale i tak.

Prosím ZKUSTE SE VCÍTIT DO TOHO JAK TO MÁME TEDKA MY a pak až sudte!

Děkuji

No mám 100% jistotu, že dcera ve škole krade. Začalo to svačinama, gumama, blbostma atd prostě klasika a dospělo to až do stadia kdy se ztrácí značkové šminky, obaly na mobil za x set až tisíc až po airmax boty za několik isíc atd.

Trvalo to už nějakou dobu a ve finále byla natočená i na kameře co nechal ředitel nainstalovat.

Bývalý partner z toho bude těžit, protože je finančně za vodou a několikrát se snažil mít dítě v péči atd už jen aby mě udělal věci na truc.

Snažím se to urovnat ve škole ale nedaří se. Horší je to, ale doma s dcerou. Jsem bezradná. Zralá vyskočit ze 4patra, protože prostě už nevím.

Nestojím o moralní hejty či rádovby rady atd…spíš zda tu není někdo, kdo procházel podobným?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

sloninka
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 12.08.18 02:30

Kolik dceři je? A žiješ s ní sama?

jege
Ukecaná baba ;) 1541 příspěvků 12.08.18 02:34

S tím partnerem je to nějaký na hlavu, ne? V první řadě byste měli společně srovnat dceru, a ne řešit vzájemné problémy. Kdysi jsem řešil podobné problémy s trávou, kdy mi zavolala ex a synátor dostal ode mě pucunk stejný jako od ex a byl klid!

PS: Co s ním zkusit promluvit a poprosit o pomoc a spolupráci?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 03:14
@sloninka píše:
Kolik dceři je? A žiješ s ní sama?

trvale sama no

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 03:15
@Anonymní píše:
trvale sama no

ano trvale ano

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 04:05

Taky jsem jako malá kradla. Už od školky a asi do třetí třídy. Kradla jsem drobnosti - hezké samolepky, gumy, hopíky, žvýkačky. Pak na to spolužáci přišli a řekli to učitelce. Naneštěstí ve třídě byl ještě jeden zloděj, který kradl i cennější věci jako hodinky, ale všechna vina padla na mě, protože mě holky viděly, jak beru spolužačce z lavice žvýkačku. Nikdy nezapomenu na pocit, jak mě učitelka obvinila z krádeže něčeho, co jsem nevzala a donutila mě před celou třídu na katedru vysypat obsah mojí tašky s učením. Samozřejmě hodinky v ní nebyly, ale učitelka mi i tak nevěřila, že jsem je nevzala. Hrozně jsem se rozbrečela, takové ponížení jsem nezažila. Spolužáci mě nesnášeli a na škole v přírodě mi potom na oplátku ukradli a snědli všechny dobroty, co mi máma dala s sebou. Nerada na tohle všechno vzpomínám. Nechápu, proč jsem ty drobnosti jiným dětem brala. Věcí jsem doma měla dost, i když na mě máma byla sama jako ty jsi na tu svou dceru. Rozmazlovala mě a kupovala mi co jsem chtěla. I přesto jsem chtěla to, co měli jiní a já ne. Asi chyba výchovy mámy? Nevím. Každopádně po téhle potupě před celou třídou jsem už nikdy nikomu nic nevzala. Každopádně ve tvém případě bych to řešila s výchovnou poradkyní. Nechápu, že škola ti to sama nenabídla, přeci bývají na každé škole.

Black Sea
Stálice 85 příspěvků 12.08.18 04:44

jpppppppppppp­ppppppppppp

Halamka
Závislačka 3648 příspěvků 1 inzerát 12.08.18 06:45

Tak já budu trochu rypat..
Už začala škola?
Pokud to tak je, ty jsi si nevšimla, že má věci, které jsi nekupovala?
Nebo to ukradne a zahodí?
Zdá se mi to přitažené za vlasy. Je polovina srpna. :think:

luloinka
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 12.08.18 07:18

Třeba za to ani nemůže. Mohl by to být začátek kleptomanie. Nebo nějaký jiný problém. Třeba závidí ostatním dětem úplnou rodinu a takhle se jim ,,mstí"? Kolik jí je? Co potom s těmi věcmi dělá?

vokishka
Extra třída :D 12750 příspěvků 12.08.18 07:21

@Halamka taky bych řekla,že to teď těžko řeší se školou,když tam v podstatě nikdo není.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 12.08.18 08:09
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymity. Vím, že je to a bude těžké i protože se spousta maminek ze školy v tom pozná atd, ale i tak.

Děkuji

No mám 100% jistotu, že dcera ve škole krade. Začalo to svačinama, gumama, blbostma atd prostě klasika a dospělo to až do stadia kdy se ztrácí značkové šminky, obaly na mobil za x set až tisíc až po airmax boty za několik isíc atd.

Trvalo to už nějakou dobu a ve finále byla natočená i na kameře co nechal ředitel nainstalovat.

Bývalý partner z toho bude těžit, protože je finančně za vodou a několikrát se snažil mít dítě v péči atd už jen aby mě udělal věci na truc.

Snažím se to urovnat ve škole ale nedaří se. Horší je to, ale doma s dcerou. Jsem bezradná. Zralá vyskočit ze 4patra, protože prostě už nevím.

Nestojím o moralní hejty či rádovby rady atd…spíš zda tu není někdo, kdo procházel podobným?

Dle toho, ze krade sminky typuji, ze je asi na druh stupni Zs, natvrdo si s ni promluvit a pohrozit, ze to budu resit na ospod, kde si sni promluvi kurator, kdyz to nepomuze tak diagnostak, ono totit staci, kdyz nejaky rodic to nahlasi na policii a stejne se to na ospod dostane, nebo to udela skola..

iiiv
Extra třída :D 10957 příspěvků 12.08.18 08:28

zkoušeli jste psychologa? třeba tím chce jen na sebe upozornit

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 131 příspěvků 12.08.18 09:39

Co zkusit psychologa a vyloučit kleptomanii? Sama si z ní nejspíš nepomůže. A když by to psycholog nepotvrdil tak se snažit s dcerou promluvit a zjistit co jí trápí, že takhle jedná. Příčin může být hodně.

Ella9
Stálice 95 příspěvků 12.08.18 09:44

Zkusila bych zajít s ní za dětským psychologem. Není to žádná ostuda. Ty nevíš, jak dál. Ex toho akorát zneuzije. Takže je čas na pomoc zvenčí. A škola uvidí, že máš snahu to řešit. Psycholog pomůže najít příčinu a může dceři pomoct víc než když jí jen někdo něčím pohrozí, aby to už nedělala. Drž se.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 12.08.18 10:10
@Anonymní píše:

Děkuji

No tohle je na psychologa..dítě krádežemi něco vyjadřuje a je nutné,zjistit co.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >