Dcera má COVID a přítel se kvůli tomu se mnou rozešel

Anonymní
22.12.20 17:29

Dcera má covid a přítel se kvůli tomu semnou rozesel

Dobrý večer.
Už přes týden jsem u rodičů kde jsme byly protože sem si řešila trvalé bydliště a jeeste další věci. Přítel byl další den pozitivní na covid bez příznaků test si platí sám. Už pomalu 14 dnů jsem u našich v karanténě. A bohužel dceři zjistili covid a mě ne. Přítel mi dává vše za vínu že malou nebude mít na vánoce, a rozešel se semnou. Chápu ho že nebudeme spolu. Ale bohužel se to takto sešlo. Co si o jeho chování myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4170
22.12.20 17:31

Ze mu z toho už hrabe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2755
22.12.20 17:32

Pritel je otec ditete a nebydli s vami, ale je s tebou ve vztahu? :think: tak jdete na Vanoce k nemu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
22.12.20 17:33

Proc nemuzete byt spolu, kdyz on uz to mel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
22.12.20 17:33

On je pozitivní a dcera taky, tak se můžou klidně vidět, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26256
22.12.20 17:34

Pokud jste už 14 dní v karatnéně, tak už můžete na návštěvu, ne? A nechápu, když to donesl on, proč za to zodpovídáš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.20 17:35
@luci.no píše:
Pritel je otec ditete a nebydli s vami, ale je s tebou ve vztahu? :think: tak jdete na Vanoce k nemu…

My spolu bydlíme, ale musela jsem odject k rodičům a on si zaplatil další den test na covid a bohužel byl pozitivní mezi tím mi volala hygiena že máme být tam kde jsme a s kým jsme se sešli a že máme jít na testy. Vcera jsem n nich byly a malá je pozitivní a nařídili nám izolaci. A nemáme nikam chodit ani jezdit. A on to neodkaze pochopit že by z toho mohl být průser a na pokutu 3 miliony opravdu nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
20581
22.12.20 17:35

Proc ji nemuze mit na vanoce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.20 17:36

@vokishka male zjistili covid včera. takže máme izolaci a ne karanténu.

• Citovat
  • Nahlásit
545
22.12.20 17:36

Tak pokud si pro vas prijede a budete doma, nevidim problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3364
22.12.20 17:37

Myslím, že to opatření bereš trochu moc doslovně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
22.12.20 17:37
@Anonymní píše:
My spolu bydlíme, ale musela jsem odject k rodičům a on si zaplatil další den test na covid a bohužel byl pozitivní mezi tím mi volala hygiena že máme být tam kde jsme a s kým jsme se sešli a že máme jít na testy. Vcera jsem n nich byly a malá je pozitivní a nařídili nám izolaci. A nemáme nikam chodit ani jezdit. A on to neodkaze pochopit že by z toho mohl být průser a na pokutu 3 miliony opravdu nemám.

Hmmm zajimavy duvod k rozchodu :think:… Proc neprijede on??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26256
22.12.20 17:39
@Anonymní píše:
@vokishka male zjistili covid včera. takže máme izolaci a ne karanténu.

Ale on üž je po kovidu, ne? A malá to chytla od něj, takže nevidím důvod, proč nemůžete bydlet spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
@Anonymní píše:
My spolu bydlíme, ale musela jsem odject k rodičům a on si zaplatil další den test na covid a bohužel byl pozitivní mezi tím mi volala hygiena že máme být tam kde jsme a s kým jsme se sešli a že máme jít na testy. Vcera jsem n nich byly a malá je pozitivní a nařídili nám izolaci. A nemáme nikam chodit ani jezdit. A on to neodkaze pochopit že by z toho mohl být průser a na pokutu 3 miliony opravdu nemám.

Jela bych domu, mensi sance, ze to rodice chytnou od male, kdyz tam nebudete vysedavat nemocni a v karantene muzes byt klidne doma s pritelem. Nemuzou ti nakazovat byt nekde mimo vas domov, to je blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19626

A proč není on u vás když už covid měl a v izolaci neni 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu