Dcera má mnohém staršího přítele

Anonymní
10.7.20 11:58

Dcera má mnohém staršího přítele

Dobrý den. Před časem mi moje dcera (16) konečně představila svého přítele. Chodí spolu rok a půl, mě vztah přiznala před půl rokem. Pořád o něm říkala jak je úžasný, jak si spolu budují budúcnost, jak spolu budou bydlet. Nikdy mi ale neřekla kolik mu je, jenom že je o pár let víc. Tak jsem si myslela že mu bude tak nějak dvacet. Ale je mu je 56! Ten chlap je starší než já, má už tři děti a všichni jsou starší než dcera. Poznali se někde v kavárně, jako chápete to? Takový starý chlap a začne filtrovat s takovou mladou holčinou v té době jí bylo jenom 14. Jsem z toho úplně na nervy, s dcerou jsem se pohádala, ale přímo jsem jí nezakala se sním stýkat. Mám strach že oni přijdu, ale na druhou stranu ten chlap na mě působíl dost divně. Myslíte si že to přeháním? Nebo bych měla zakročit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3691
10.7.20 11:59

No nektere holky jsou tak uchylne. V Blesku to pisou denne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19375
10.7.20 12:03

Tak pokud nejsi troll, tak asi hledá náhradu za otce, co on na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
10.7.20 12:04

No neprehanis. Ze se chlapum libi mlade holky chapu, ale tahnout to ve 54 se ctrnactiletym deckem pod zakonem vazne normalni neni.
Obavam se, ne, jsem si jista, ze by mu to manzel vysvetlil. Zetak o temer dvacet let starsi nez on by asi neprosel. Mozna v pripade, ze by to byl Petr Kellner, bych se krapet primluvila ;).
Na druhou stranu nechapu, ze ses pulrok nezajimala, s kym konkretne sestnactka chodi. To je zvlastni :think:.

Příspěvek upraven 10.07.20 v 12:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 12:05

@ka2ka to možná může být pravda, s otcem dcery spolu nežijeme. O dceru se vůbec nezajímá, jenom posílá peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
1978

Jestli netrollíš, tak je to fakt nechutný. :poblion:
Ve vztahu s teenagerem je i desetiletý rozdíl hrozně moc, tohle je úplný bizár.

Dobrá zpráva je, že takový „vztah“ nemá šanci vydržet a ty se jen modli, aby do rozchodu neotěhotněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15559

Nezlob se, ale jestliže Tvoje čtrnáctiletá dcera navázala a dlouhodobě udržovala vztah s chlapem přes padesát a Ty o tom nevíš, tak je problém úplně jinde… a čas na nějaké „měla bych zakročit“ jsi už hooodně prošvihla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 12:06

@ontarova.stara zajímala, ale dcera tvrdíla že je na ně jaké pracovní cestě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.7.20 12:09

@BohunkaP jak jsem to měla poznat? Dcera u něho nikdy nepřespala, když šla někam sním tak říkala že jde s nejlepší kámoškou. Ja jsem neměla důvod jí nevěřit, když jsem se ptala na kluky tak jenom občas řekla kdo se jí líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
11099
10.7.20 12:10
@Anonymní píše:
@ontarova.stara zajímala, ale dcera tvrdíla že je na ně jaké pracovní cestě.

V 15 nebo 16 letech? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.20 12:11

@cecetka v 16

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.7.20 12:12

Dceri bych to snad i zatrhla nebo nevím..
Je to nechutne, a nechapu slecny co přitahuje tak stare muze, samozřejmě, neříkám ze ve filmu nebo někde na ulici si nerekni jo ten chlap vypada jako sympatak ale tim to konci, nedokázala bych si to představit, nepritahuje me to.

Každopádně chyba byla urcite na strane i tve, ze jsi se vic nezajimala, me dcera prijit s tim ze ma přítele tak podle toho jaky s ni mam vztah výzvydam a chtela bych vidět za všech okolností aspon jeho fotku, at se dcera pochlubí, ze jsem zvedava :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
819
10.7.20 12:17

No tak bez podat trestni oznameni, pohlavni zneuziti jak vysity pred tim 15.rokem. Pan bude uchyl, protoze jinak to neni mozny. Ja bych na ty policajty snad i zasla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
10.7.20 12:18

Já bych dceru vzala do důchoďáku nebo LDNky, ať koukne, jak její milej bude za 20-25 let vypadat. V době, kdy ona bude v nejlepších letech života, on bude seschlej vrásčitej děda. Třeba ji to samotné docvakne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15559
10.7.20 12:24
@Anonymní píše:
@BohunkaP jak jsem to měla poznat? Dcera u něho nikdy nepřespala, když šla někam sním tak říkala že jde s nejlepší kámoškou. Ja jsem neměla důvod jí nevěřit, když jsem se ptala na kluky tak jenom občas řekla kdo se jí líbí.

Ano, přesně to jsem měla na mysli. Jestliže máš s dcerou takový vztah, že ona Ti od čtrnácti let lže o tom, s kým a kam chodí (a to s takovým nadhledem a klidem, že Ty na ní nic nepoznáš), tak potom je opravdu těžké cokoli radit.

Můžeš jí to zakázat (a ona to stejně dodržovat nebude - když jsi nad ní kontrolu neměla dosud, teď už ji nezískáš) - můžeš se vztekat a dělat nejrůznější akce… ale jí stačí přetrpět dva roky a pak - když bude chtít - Ti s klidem uteče, s kým bude chtít. V tomto věku už Tvůj „výchovný čas“ poněkud minul a možnost ji ovlivnit máš jen minimální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama