Reklama

Dcera má přítele ve věku svého otce!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 23:08
Dcera má přítele ve věku svého otce!

Strašně nás s manželem trápí jedna věc. Dceři je 19 a má přítele, který je dokonce starší než manžel. Je mu 42. Nemůžeme to ani jeden zkousnout. Jenom si představím jak spolu něco mají a je mi zle. Jak se k tomu máme postavit a jak se s tim nějak srovnat? Řesite tu třeba někdo podobný problém?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 22.09.18 23:12

" Je mu 42. Nemůžeme to ani jeden zkousnout. Jenom si představím jak spolu něco mají a je mi zle."
No a jak to delas se svym manzelem potom, ten si asi moc neuzije. :mrgreen:

O sex snad nejde, jaky je rozdil kdyby ji kukal nejaky typek 25? :roll: Spis co je zac.

Kakika
Extra třída :D 14872 příspěvků 22.09.18 23:15

@Sandokanos máš dítě? Asi bych také měla problém, pokud by si mé děti nenašly vrstevníky s tolerancí +-10 let, ale rovnou o tolik staršího partnera.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 23:16
@Sandokanos píše:
" Je mu 42. Nemůžeme to ani jeden zkousnout. Jenom si představím jak spolu něco mají a je mi zle."
No a jak to delas se svym manzelem potom, ten si asi moc neuzije. :mrgreen:O sex snad nejde, jaky je rozdil kdyby ji kukal nejaky typek 25? :roll: Spis co je zac.

No tak desi me ten vekovy rozdíl! Kdyby měla kluka ve svém věku tak nereknu,ale co po ni muze chtít takhle starej chlap?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 23:18
@Sandokanos píše:
No a jak to delas se svym manzelem potom, ten si asi moc neuzije. :mrgreen:O sex snad nejde, jaky je rozdil kdyby ji kukal nejaky typek 25? :roll: Spis co je zac.

Jinak myslím,že manžel si užije dost a většina lidi pochopí jak jsem to myslela :oops:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 22.09.18 23:24

Nevim, podle me to je hlavne o tom co je zac. Kazdy normalni chlap ma rad 19ctky, i v 70. Timhle divny fakt neni. :roll: Spis, je zenaty, rozvedeny, ma decka, jaky maji plany? Nahodou muze to byt lepsi nez mit nejakyho moulu stejnyho veku. Stejne se rozejdou za par let. Ale chlapek ji vsechno zaplati, pozve, zauci.

Příspěvek upraven 22.09.18 v 23:24

Malaga
Generální žvanilka 24549 příspěvků 22.09.18 23:24

Neuděláš s tím vůbec nic. pokud chceš uchovat dobré vztahy s dcerou, tak jen „přihlížej“ a když to nedopadne, tak tu pro ní buď…

Detsa
Extra třída :D 10629 příspěvků 22.09.18 23:24
@Sandokanos píše:

Však to je hrozný pro tu holku, když ji zblbnul takhle starý chlap :zed:. Výhlidky do budoucna úplně žádný. Představ si budoucnost té holky, když se s ním zadaří. Bude mít v nejlepším věku doma pomalu důchodce s prominutím :roll:. To jí úplně zničí život a bude toho litovat. Eště hůř, kdyby s ním měla děti. Samozřejmě že je rozdíl, když bude mít o pár let staršího kluka a ne někoho ve věku otce.

A porovnávat sex ženy v podobném věku toho muže a o generaci mladší holky, coby papírově dcery, je sakra rozdíl :think:. To bych řekl, že je znatelné.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 22.09.18 23:25
@Detsa píše:
Však to je hrozný pro tu holku, když ji zblbnul takhle starý chlap :zed:. Výhlidky do budoucna úplně žádný. Představ si budoucnost té holky, když se s ním zadaří. Bude mít v nejlepším věku doma pomalu důchodce s prominutím :roll:. To jí úplně zničí život a bude toho litovat. Samozřejmě že je rozdíl, když bude mít o pár let staršího kluka a ne někoho ve věku otce.A porovnávat sex ženy v podobném věku toho muže a o generaci mladší holky, coby papírově dcery, je sakra rozdíl :think:. To bych řekl, že je znatelné.

Ale no tak, jak dlouho vydrzi prumerne vztahy holkam v 19 dneska? 2 tydny? :mrgreen: Vubec bych to neresil, pokud neplanujou uz svatbu.
Jinak rekl bych, ze jsi mladoch, ktery zavidi. :mrgreen: Jaky starec proboha, plno chlapku vypada kolem 40 mnohem lepe nez 20tilety ucha. :roll:

Příspěvek upraven 22.09.18 v 23:27

Malaga
Generální žvanilka 24549 příspěvků 22.09.18 23:26

@Detsa tak přece nevěříš, že by to byl její poslední ;) …je jí teprve 19…co je dneska, nemusí být zítra …

Detsa
Extra třída :D 10629 příspěvků 22.09.18 23:27
@Anonymní píše:
No tak desi me ten vekovy rozdíl! Kdyby měla kluka ve svém věku tak nereknu,ale co po ni muze chtít takhle starej chlap?

No, mě napadá hned několik důvodů. Může mít pocit, že někoho ovládá a tak to chce. Tvá dcera ho zřejmě bude poslouchat, bude mu podřízená a to mu dává jakýsi pocit, který chce. Protože ona k němu bude vzhlížet - má peníze pravděpodobně, má být rozumný (což tedy není tahat takhle mladou holku). A nebo se snaží dohnat svůj věk a nepřijímá, že začíná stárnout. Můžeme hádat, ale todle mi připadá pravděpodobné.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 23:27
@Sandokanos píše:
Nevim, podle me to je hlavne o tom co je zac. Kazdy normalni chlap ma rad 19ctky, i v 70. Timhle divny fakt neni. :roll: Spis, je zenaty, rozvedeny, ma decka, jaky maji plany? Nahodou muze to byt lepsi nez mit nejakyho moulu stejnyho veku. Stejne se rozejdou za par let. Ale chlapek ji vsechno zaplati, pozve, zauci.Příspěvek upraven 22.09.18 v 23:24

Je rozvedený a děti má ve věku naší dcery.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 23:27
@Anonymní píše:
No tak desi me ten vekovy rozdíl! Kdyby měla kluka ve svém věku tak nereknu,ale co po ni muze chtít takhle starej chlap?

Co po ní může chtít? Cítí se být mladý. Spíše bych si položila otázku, proč ona chce staršího muže. Vztah se svým otcem je dobrý? Většinou hledají o tolik staršího muže ženy, které třeba otce nepoznaly nebo s nimi nežil nebo tvrdá výchova atd. Podvědomě hledají otce. Kolega má tchýni, která je o dva roky mladší než on. ;) Tak to fakt dobrotu nedělá.

Detsa
Extra třída :D 10629 příspěvků 22.09.18 23:28
@Malaga píše:
@Detsa tak přece nevěříš, že by to byl její poslední ;) …je jí teprve 19…co je dneska, nemusí být zítra …

Jo, taky bych počítal, že si ta holka musí lidově řečeno natlouct sama, aby to pochopila, že s takovýma se natahá :). Ale nikdy nevíš, že. Tudíž chápu zakladatelku, že je tím znepokojená. Ale rozhádat se s dcerou kvůli tomu taky nebude úplně nejlepší řešení.

Ale vztahy s takovým velkým rozdílem existují, ne že ne ;)

Příspěvek upraven 22.09.18 v 23:28

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 22.09.18 23:28
@Detsa píše:
No, mě napadá hned několik důvodů. Může mít pocit, že někoho ovládá a tak to chce. Tvá dcera ho zřejmě bude poslouchat, bude mu podřízená a to mu dává jakýsi pocit, který chce. Protože ona k němu bude vzhlížet - má peníze pravděpodobně, má být rozumný (což tedy není tahat takhle mladou holku). A nebo se snaží dohnat svůj věk a nepřijímá, že začíná stárnout. Můžeme hádat, ale todle mi připadá pravděpodobné.

zavist je strasna vec. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >