Dcera mi dělá problémy u mého nového partnera

Anonymní
5.6.20 17:16

Dcera mi dělá problémy u mého nového partnera

Dobrý den, byla jsem matka samoživitelka s 3 dětmi po 6 letech jsem si našla stálého partnera, každý můj dřívější partner odešel protože ho děti nepřijali a většinou to byli takový…no ale, tet jsem našla skvělýho chlapa který nás přivítal s otevřenou náručí i děti navíc je sám se synem manželka mu umřela. Mám dcery 16 let,13 let a syna 4 roky, syn je v pořádku ale, dcery mi dělají problémy nebo spíše partnerovi a já nevím co stím.(schovávají mu věci, provokují ho, nadávání mu, atd..) Vždy jsme měli dobrý vztah (s dcerami) ale, od té doby co jsem si někoho našla jsou jak nelidi myslím že je to tím že byli zvyklí že jsme byli 6 let jen spolu ale, nevím co dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.6.20 17:20

Taky jsem si todle prozila, zarlila jsem na kazdeho chlapa, co si mama privedla, ani jeden to nevydrzel a tak se schazeli mimo domov, kdyz jsem to nevidela tak mi to bylo jedno, ale aby u nas prespal nebo spolecny vylet nee…preslo me to az ve 14 kdyz jsem zacla randit ja. Byla jsem fracek, sobec, ale nesnesla jsem to. Otce si nepamatuji, u nas byl pro mne muzsky vzor stryc.

• Nahlásit
  • Citovat
17423
5.6.20 17:28

No a ptala ses jich, proč to dělají? Jestli jim na něm něco vadí? Ono ty třeba něco nemusíš videt, protože mas ještě ty růžové brýle, ale oni to vidí trochu vic realisticky a vidí chyby, ktere ty přehlížíš :nevim: nebo co ten jeho syn? Tomu je kolik? Vychází s holkama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1860
5.6.20 17:29

Zkoušela sis s nimi promluvit? Vysvětlit jim svoje pocity, zeptat se jich na jejich? Říct jim, že vztah k nim se nezmění ani s novým partnerem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
5.6.20 17:35

6 let jste byly jen spolu a syn má 4 roky :think:? No každopádně si myslím, že v 16 letech by už dcera mohla pochopit, že maminka chce být šťastná ne? Už je na to dost stará, a když to pochopí 16 ti letá, pochopí to i 13 ti letá, taky dokážu pochopit schovávaní věcí na truc, ale nadávání asi ne. Asi mají od tebe volnou ruku ohledně nadávání dospělým lidem, takže buď si s něma promluvíš jako už s,, dospělýma,, ženskýma, nebo si to necháš líbit a hold budeš sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4162
5.6.20 17:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, byla jsem matka samoživitelka s 3 dětmi po 6 letech jsem si našla stálého partnera,každý můj dřívější partner odešel protože ho děti nepřijali a většinou to byli takový…no ale, tet jsem našla skvělýho chlapa který nás přivítal s otevřenou náručí i děti navíc je sám se synem manželka mu umřela. Mám dcery 16 let,13 let a syna 4 roky, syn je v pořádku ale, dcery mi dělají problémy nebo spíše partnerovi a já nevím co stím.(schovávají mu věci, provokují ho, nadávání mu, atd..) Vždy jsme měli dobrý vztah (s dcerami) ale, od té doby co jsem si někoho našla jsou jak nelidi myslím že je to tím že byli zvyklí že jsme byli 6 let jen spolu ale, nevím co dělat?

Když se jim tam střídají chlapi jak na běžícím pásu, tak se děckám ani nedivím. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
5.6.20 18:32

Jak sis udelala to treti dite ctyrlety, kdyz jsi s detmi sest let sama? Jinak znam zeny, ktery si kvuli detem v podstate nemohly najit partnera..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3239
5.6.20 18:34

Tak jestli je střídáš často… Máma se v mých 14 rozvedla, našla si hned jiného chlapa. Moc jsem se sním nikdy nebavila, tak nějak nebylo o cem :lol:, ale rozhodně jsem mu nedělala naschváli. Byla jsem ráda že někoho má. Teď po letech jsme úplně v pohodě.. Tvoje děti jsou zřejmě rozmazleny, zvyklí jenom na maminku. Co si sníma promluvit? Řekla bych jim něco ve smyslu jestli chtějí abys byla sama, a nešťastná. Nebo abyste se měli lépe i co se financí týče, a ty jsi byla šťastná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54695
5.6.20 18:38
@Uslava píše:
Když se jim tam střídají chlapi jak na běžícím pásu, tak se děckám ani nedivím. :mrgreen:

Aha.. To je opravňuje k hnusně u chování ke každému?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4162
5.6.20 18:40
@Venetia píše:
Aha.. To je opravňuje k hnusně u chování ke každému?

Jdi s jich zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17555
5.6.20 18:50

Asi by to chtělo dětičky trochu vychovat. A představovat jim tatínky až když ten vztah bude za něco stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
5.6.20 19:06
@kalie píše:
Jak sis udelala to treti dite ctyrlety, kdyz jsi s detmi sest let sama? Jinak znam zeny, ktery si kvuli detem v podstate nemohly najit partnera..

Taky mě napadlo to stejny…6let sama s dětmi a 4lety syn :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502
5.6.20 21:09

Ne, nebude to dobré. Jsou v pubertě. To, že to nedělaly dřív nic neznamená. Probíhá u nich velmi bouřlivé emocionální období a nebude to dobré ikdyby jsi se na hlavu stavěla, pokud jsou opravdu takové. Na hormony neplatí žádná promlouva do duše ani dohoda. Prostě jsi netrefila období. Buď to přítel přežije nebo uteče, jiná varianta není. Možná se to zmírní s odchodem puberty, ale to zase kluk může začít vystrkovat růžky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
277
5.6.20 22:03

Jedině vytrvat a doufat, že přestanou. My dá se říct ještě nedávno řešili něco hodně podobného. A pomohl tomu jen čas a naše vytrvalost a trpělivost. Má partnerka má velký obdiv, že to vydržela a nevzdala. Naprostá většina by utekla, já sám to chtěl roseknout rozchodem, protože co moje děti vyváděly bylo hrozný a absolutně jsem je nepoznával. Do té doby to byly skvělé a slušné děti, všude oblíbené a bezproblémové. Mohl jsem se na ně kdykoliv spolehnout, daly si říct, když jsme se na něčem domluvili poslechly. Dokonce tak, že od nějakých osmi let zůstávaly v době, když jsem byl v práci samotné doma dle mých šichet, takže i přes noc nebo pozdě do večera. Vždy vše bez problémů, kolikrát i od sebe ze své vůle uklidily, uvařily večeři, domů z venku chodily v domluvený čas (na to jediné dohlížela sousedka). Prostě paráda, stejné to bylo i první rok našeho vztahu, kdy jsme se jen navštěvovali a trávili čas i s dětmi všichni společně. Po přestěhování nastalo ze strany dětí peklo. A to přesto, že s tím děti souhlasily, zůstali jsme v našem bytě, zůstal jim pokoj, synovi mé přítelkyně jsem nechal ložnici a my šli do obýváku Prostě jsme se snažili všechno udělat k co největší spokojenosti dětí. Schovávání a ničení věcí nebylo to nejhorší. Zacházely mnohem dál. Zatímco, když jsme žili sami, byl jsem v práci v klidu, v tohle období jsem se vracel domů se staženým žaludkem co se zase stalo. Jako fakt síla. Nepomohlo nic, ústupky, domluvy, dohody, tresty, v případě dcery mi jednou už ruply nervy, tak, že poprvé v životě chytla takovou, že druhou chytla o lednici, nepomohlo nic. Naštěstí časem je to přestalo bavit, jako kdyby už vycítily, že meleme z posledního a chceme jít od sebe a začalo se to velmi rychle lepšit. Dnes už jsme rodina a máme se všichni moc rádi, ale stálo to hodně úsilí. Jenže u nás to bylo opravdu tak, že jsem s dětmi byl celý život sám, měl jsem pár známostí, ale děti je nikdy nepoznali a ani o nich nevědí. Stýkali jsme se v době kdy děti měly svůj plán, byly třeba na táboře, u babičky… Má partnerka byla opravdu první, kterou jsem jim pustil po dlouhém uvážení do života a věděl jsem, že ona a malý jsou ti, na který jsme čekali. Jestli ty si jim za jejich dětství přivedla několik kolíků, tak se jim ani nedivím, to je prostě špatně a o to více to teď budete mít složitější, všichni. No mohu popřát jen hodně štěstí, ale věř, že na sílu to nemá cenu, budou vyvádět ještě víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 23:23
@Anonymní píše:
Taky jsem si todle prozila, zarlila jsem na kazdeho chlapa, co si mama privedla, ani jeden to nevydrzel a tak se schazeli mimo domov, kdyz jsem to nevidela tak mi to bylo jedno, ale aby u nas prespal nebo spolecny vylet nee…preslo me to az ve 14 kdyz jsem zacla randit ja. Byla jsem fracek, sobec, ale nesnesla jsem to. Otce si nepamatuji, u nas byl pro mne muzsky vzor stryc.

Aha, jenže Elišce je 16 let a přítele má je u nás pečený vařený proto právě nechápu proč si i já do vlastního domu nemohu někoho přivést. Druhé dceři je sice teprve 13 a kluka samozřejmě nemá ale, zlobí 3× víc.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama