Dcera mi silně zmáčkla břicho v 17tt

23
14.4.21 20:17

Dcera mi silně zmáčkla břicho v 17tt

Ahoj všem, dnes jsem přesně 17tt, byla jsem dnes i na kontrole, všechno je v pořádku, pak jsem přijela domů a moje čtyřletá dcera chtěla cítit jestli už miminko kope a prvně mi na břicho silně zatlačila obličejem a poté silně oběma rukama. Celkem mě to zabolelo a asi 10 minut poté to ještě bolelo, teď už v pořádku.
Jen mám velký strach, vím, že mě většina bude mít za hysterku, ale vážně z toho mám strach, jestli je mimi v pořádku.. lecim se s rizikem na preeklampsii a picham si injekce clexane. Myslíte, ze se mohlo něco stát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21077
14.4.21 20:20

Myslíš ze má dcera takovou sílu, aby ti něco udělala? Mě po brise kolikrát starší syn i skákal a nic se nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22013
14.4.21 20:25

@Taholka10 plod plave v plodové vodě, není pod kůží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
14.4.21 20:29

Nedovedu si představit, že by 4leté dítě zatlačilo obličejem nebo rukama tak silně, že by mohlo něco udělat plodu, který je chráněný plodovou vodou v děloze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24197
14.4.21 20:45

Neboj čtyřleté dítě ti nezatlaci nijak dramaticky, zase takovou sílu nemá. Miminko je chráněno plodovou vodou :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
14.4.21 21:09

Mě malý běžné malý lehce bouchá lehce do břicha.. Nedokáže to silné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
14.4.21 21:36

Děkuji moc všem 🙏 jsem ze všeho hned vyplašená :oops:
Děkuji za uklidnění :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
14.4.21 21:43

Kdybys viděla co mi dělaly sestry na monitorech když malá chrněla a nechtěla se hýbat :D To jsem i já (jinak v klidu) nadskakovala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat