Dcera nechce na střední školu

Anonymní
16.11.20 12:23

Dcera nechce na střední školu

Dobrý den, dcera nechce jít na žádnou střední školu. Bavím se sní o tom jak je dobré vzdělání důležité, ale dcera to ignoruje. Říkám, si jestli má vůbec smysl jí na tu střední dotlačit, nebo to tak nechat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25193
16.11.20 12:25

Jak nechat, jako jen se základním vzděláním? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
16.11.20 12:28

A co chce dcera dělat? jít pracovat? většinou se dětem do té práce nechce a umí si představit jakou práci by jen se základním vzděláním dělala?
EDIT: Nebo chce jít na SOU?

Příspěvek upraven 16.11.20 v 12:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@pikola Ano, sice se mi to vůbec nelíbí. Ale, i kdyby jí nějak donutila tak by pravděpodobně na školu kašlala.

• Citovat
  • Nahlásit
867

Nezažila jsem, ale nezávidím. Jak se učí? Má ke škole odpor? Zkuste ji lákat přes to, co jí baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
16.11.20 12:30

Rikala bych ji asi porad ze jestli chce cely zivot delat za minimalni mzdu at na skolu nechodi a ze je hloupa, bude toho jednou litovat. :? Takze bych porad zkousela ji premluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5437
16.11.20 12:31

A jakou má vizi co chce dělat kde chce bydlet brát peníze pro život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 12:31

@Majinka7 Chtěla by pracovat dočasně u svého otce. Dcera je dost naivní, má to po exmanželovi. Baví jí hudba a herectví, tak by chtěla dělat něco v tom oboru ovšem studovat to jít nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
5554
16.11.20 12:32
@Anonymní píše:
@pikola Ano, sice se mi to vůbec nelíbí. Ale, i kdyby jí nějak donutila tak by pravděpodobně na školu kašlala.

Tak je plno veci co muze delat se zakladni skolou. Treba uklizeni hajzliku, nebo uklizeni budov nebo uklizeni kancelari atd. Samo je toho vic, treba kdyz je nouze, tak i fabriky k pasum ji vezmou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 12:33

@Popeladym Dcera měla s učením vždy problém, ve škole má asistentku a má jiní studijní plán než její spolužáci.

• Citovat
  • Nahlásit
867
16.11.20 12:36
@Anonymní píše:
@Popeladym Dcera měla s učením vždy problém, ve škole má asistentku a má jiní studijní plán než její spolužáci.

Aha, tak to je pak jasné, že to je komplikovanější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25193
16.11.20 12:38
@Anonymní píše:

Tak může na nějaký učební obor :nevim: nedovolila bych to aby moje děti měly jen ZŠ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18327
16.11.20 12:40
@Anonymní píše:

Tak to asi nebude na střední s maturitou, ale spíš na učební obor. Tam by si nevybrala, aby měla aspoň výuční list?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
16.11.20 12:40
@Anonymní píše:

Nechat holku se základním vzděláním fakt neexistuje. Když nemá rozum ona, musíš ho mít ty jako rodič! I kdybys ji měla seřezat a nastolit vojnu jako řemen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
867
16.11.20 12:42
@pikola píše:
Tak může na nějaký učební obor :nevim: nedovolila bych to aby moje děti měly jen ZŠ

Ono se s některými dětmi prostě nehne. Vždyť už roste i počet těch, co nemají základku. To je ovšem už šílený.

Příspěvek upraven 16.11.20 v 13:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama