Dcera negativně reaguje na zvuky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 09:41
Dcera negativně reaguje na zvuky

Dobrý den, bojím se o svou 18 měsíční dceru že není něco v pořádku. Rozbrečí ji pokaždé dětský pláč a nebo psi štěkot. Může to souviset s emocemi? Dřív plakala když jsem třeba jen smrkala nebo měla dráždivý kašel ale nyní už z toho vyrostla. Ostatních zvuků, jako je vysavač, pračka se nebojí. Píšu proto, že je to známka autismu.
 Děkuji

Přečtěte si článek: Batole a jeho vývoj přehledně

Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4847 příspěvků 26.04.19 09:45

Malý donedávna plakal taky pokaždé, když viděl plakat jiné dítě. Psů se bál taky, nemuseli ani štěkat, ale to přešlo, když strávil pár dní u mých rodičů, kteří mají velkého psa. Známky autismu to být můžou, ale těch je daleko víc. Může být jen citlivější a leká se :nevim:

chaela
Ukecaná baba ;) 2230 příspěvků 2 inzeráty 26.04.19 10:06

Je To, řekla bych, normální. Syn taky nemá rád spoustu zvuků. Jako miminu mu to bylo jedno, ale pak měl období, kdy za mnou s řevem utíkal pokaždé, když třeba nad námi letělo letadlo, prala pračka, štěkal pes apod. Vždy jsem vysvětlila, co to je a dodal, že se není čeho bát. Teď sice pořád zpozorni a není mu to příjemné, ale už sám řekne, co to je a že se bát nemusí. Je dost roztomilý, když mi říká „mami neboj, to je letadlo“.

iziwolvie
Kecalka 457 příspěvků 26.04.19 10:10

Syn to měl taky tak, bál se štěkotu psů ( my jich přitom doma měli pět, ale bál se těch cizích ), vadila mu hlasitá hudba, ohňostroj, pláč ostatních dětí. Teď už je mu osm a dávno z toho vyrostl. Teď to zase vadí nejmladšímu dítěti :).

Hobitka
Kelišová 5505 příspěvků 26.04.19 10:24

Nevim, mam tri deti, na autisty nevypadaj, ale zvuku se baly vsechny (nejmladsi jeste boji). Vadil jim tak ruzne vysavac, motorky a hlucnejsi auta, mixer, krik deti, hlasita hudba…

riccius
Kecalka 320 příspěvků 26.04.19 11:32

Jestli spíš ty nereaguješ negativně na normální dětské projevy dcery. - To je také známka autismu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 11:41

Ruccius dekuji asi to jsem potřebovala slyšet

riccius
Kecalka 320 příspěvků 26.04.19 12:04
@Anonymní píše:
Ruccius dekuji asi to jsem potřebovala slyšet

Rádo se stalo. Když můžu pomůžu.

Váš příspěvek
Reklama