Dcera odmítá mateřské mléko. Jaké UM pro 4měsíční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 11:56
Dcera odmítá mateřské mléko jaké UM pro 4 měsíční

Ahojte, moje malá má problémy od narození s pitím, nyní odmítá mateřské mléko úplně (pila jej z lahve odsáté -nekojím - z prsa si nevytáhne), odmítá mi i obyč. Bebu a obyč. Nutrilon. Jaké umělé mléko pro 4.měsíční miminko je dle Vašeho názoru nejlepší, které rádi děti pijí? Přemýšlím nad Sunarem, je asi více sladký a děti by jej mohli mít rádi???Děkuji moc za rady.

Reakce:
Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 11:57

Kendamil

ElucaK
Kecalka 362 příspěvků 13.07.19 12:02

Já mám zkušenosti jen s HiPP už pro druhé dítě. Jsou v něm probiotika, takže nám vyhovuje na bříško. Nevím, jak chutnají ostatní, ale tohle je sladké, až se mi to hnusí :lol: jinak dle recenzí bych si jako jinou variantu vybrala též Kendamil. Vyzkoušej a uvidíš, každému miminku chutná a vyhovuje něco jiného.

Nell2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 13.07.19 12:30

Taky Hipp.

Natálka26
Kelišová 5929 příspěvků 13.07.19 12:51

Já jsem pro Hipp, obě děti naprosto spokojeně a žádné bolesti bříška.

Sierraa
Povídálka 16 příspěvků 13.07.19 12:58

Doporucuji take Kendamil, meli jsme i Hipp, ale Kendamil mi prijde chutove mnohem lepsi, navic neobsahuje palmovy olej.

lopezeka
Stálice 79 příspěvků 14.07.19 10:05

A jedí pak miminka po tom Kendamilu v pohodě zeleninku, nezvyknou si třeba že je sladší a pak zeleninku jako příkrm nebudou chtít…Se zeleninovými příkrmy jsem ještě nezačala dle rad pediatry.. já. ještě počkám tedy asi měsíc..Kdy jste začínaly se zeleninovými příkrmy + dalšími jako ovocnými apod.??

Sierraa
Povídálka 16 příspěvků 15.07.19 10:06

Syn zacal s prikrmy v patem mesici a zcela bez problemu. Zacinali jsme zeleninou a cca po 2m, mozna driv, jsem pridala i ovoce. Mleko nemelo zadny vliv. Naopak jsme pak zacali pouzivat i kasicky od Kendamilu a spokojenost :)

Tarey
Nováček 8 příspěvků 18.07.19 12:56

Taky muzu doporucit Kendamil. Malymu nesedl ani Hipp ani Nutrilon. Kendamil je z plnotucnyho mleka, chutove z tech 3 nejlepsi. Ale Sunar si lidi taky chvali, ze ho miminka dobre prijimaj. Ja bych ho nedala kvuli kvalite :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 17:16

Děkuji

Váš příspěvek
Reklama