Dcera páchnoucí od cigaret ex

Anonymní
6.9.20 21:13

Dcera páchnoucí od cigaret ex

Prosím jak jste řešily pobyt v nevhodném prostředí u otce dítěte? Dcera 2,5 roku dnes mi byla vrácena předčasně než podle dohody a páchnoucí celá od cigaret.. Takový ten zasly starý puch…páchne celý dům i zdi, holt roky kouře jsou znát. Všechno oblečení, batoh, boty, vlásky ???? já jako absolutní nekuřák ???? jsem znechucena. Expartner kouří dost a dcera pobývala u jeho rodiny kde kouří všichni, doma, nevetraji. Navíc nevyspala, nemá i něj ani postýlku, spí zřejmě jen na matraci… Mám hlásit Ospodu? :nevim: Diky za rady ???? jo a že jsem kráva co si dobrovolně udělala dítě s kurakem vím :? :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22439
6.9.20 21:31

Jak je na tom dcera komunikacne? Nauc ji, ze cigarety jsou blee, kdo kouri smrdi, bude nemocnej a brzo umre.
Az tohle vytasi na ex, treba, se chyti za rypak a alespon v jeji pritomnosti kourit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
6.9.20 21:35

Tak mu prostě řekni, že chceš nastavit pravidla v jakých podmínkách mu budeš malou dávat a hotovo ne? Když se nebude chtít domluvit tak už mu ji nedávej. Přece ji nenecháš spát na matraci 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1782
6.9.20 21:35

No to je fakt hnus :cert: ale myslím, že s kouřením ospod nic neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4264
6.9.20 21:36

@Svistice tak to chci vidět… od manžela dcery k nám jezdí na víkend smrdí jim od cigar vše.. bundy, oblečení… vždy vše peru. Naštěstí mají u nás hodně oblečení nebo nevím jak bychom to dělali. Nesnáším kouř od cigaret. Holky mi říkali že jim to vadí, že doma už to moc necítí ale jak přijedou k nám že to cítí že tady jim věci cítí… Mamince řekli že jim to vadí, že to smrdí atd… kouří z okna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6978
6.9.20 21:36
@Svistice píše:
Jak je na tom dcera komunikacne? Nauc ji, ze cigarety jsou blee, kdo kouri smrdi, bude nemocnej a brzo umre.
Az tohle vytasi na ex, treba, se chyti za rypak a alespon v jeji pritomnosti kourit nebude.

nebo to obrátí a bude nepříjemný na matku, že dítě navádí
pořešit se sockou, zeptat se, zda mušíš do tohoto prostředí dávat dítě, nelze požádat o nějakou kontrolu o místo, kde dítě pobývá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
6.9.20 21:39

Když si postezujes, tak mu domluví. Zkusit to můžeš :nevim: Vic bych ale nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 21:41
@PeBa12 píše:
Tak mu prostě řekni, že chceš nastavit pravidla v jakých podmínkách mu budeš malou dávat a hotovo ne? Když se nebude chtít domluvit tak už mu ji nedávej. Přece ji nenecháš spát na matraci 8o

To udělám.. Pokud nepristoupi na mé podmínky tak má smůlu chlapec :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 21:44
@bublinek píše:
nebo to obrátí a bude nepříjemný na matku, že dítě navádí
pořešit se sockou, zeptat se, zda mušíš do tohoto prostředí dávat dítě, nelze požádat o nějakou kontrolu o místo, kde dítě pobývá?

Určitě se zkusím zeptat na ospod

• Citovat
  • Nahlásit
22439
6.9.20 21:48
@Anonymní píše:
To udělám.. Pokud nepristoupi na mé podmínky tak má smůlu chlapec :nevim:

Tak jestli mate styk dany soudne, tak mu podminky moc diktovat nemuzes. Pokud mate styk dohodou, tak mu sice muzes holku nedavat, ale pokud bude chtit, tak si ten styk vysoudi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19150
6.9.20 21:49
@Anonymní píše:
To udělám.. Pokud nepristoupi na mé podmínky tak má smůlu chlapec :nevim:

a tim si jsi jista? Zvlast spani na matraci mne neprijde nijak zavadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
6.9.20 21:56
@Anonymní píše:
Prosím jak jste řešily pobyt v nevhodném prostředí u otce dítěte? Dcera 2,5 roku dnes mi byla vrácena předčasně než podle dohody a páchnoucí celá od cigaret.. Takový ten zasly starý puch…páchne celý dům i zdi, holt roky kouře jsou znát. Všechno oblečení, batoh, boty, vlásky ???? já jako absolutní nekuřák ???? jsem znechucena. Expartner kouří dost a dcera pobývala u jeho rodiny kde kouří všichni, doma, nevetraji. Navíc nevyspala, nemá i něj ani postýlku, spí zřejmě jen na matraci… Mám hlásit Ospodu? :nevim: Diky za rady ???? jo a že jsem kráva co si dobrovolně udělala dítě s kurakem vím :? :zed: :zed: :zed:

No jo mít vaginu a ovládat stehenní svaly, chce větší zodpovědnost. Ne jen počítat orgasmy a fotit si nehty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22439
6.9.20 21:56

@Cuddy Taky me napadli, co je spatneho na spani na matraci.
Deti tak spi u babicky, na navsteve u kamaradky a dokonce spaly i ve stanu na nafukovackach. Asi by na nas mela prijit socialka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
6.9.20 21:58
@Svistice píše:
@Cuddy Taky me napadli, co je spatneho na spani na matraci.
Deti tak spi u babicky, na navsteve u kamaradky a dokonce spaly i ve stanu na nafukovackach. Asi by na nas mela prijit socialka.

Tak je to otec a pořídit ji pořádnou postel by snad mohl ne 8o Když není schopný zajistit ani postel a kouří ji pod nos tak to asi o něm trošku něco vypovídá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19150
6.9.20 22:00

@Svistice vid, vzdyt se tak skoro spi i ve skolce, matrace na minilehatku, par cm nad zemi. A tam spi deti kazdy den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama