Dcera partnera a čerstvě narozené miminko

Anonymní
12.7.21 09:37

Dcera partnera a čerstvě narozené miminko

Zdravím, zajímaly by mne vaše zkušenosti :) partner má 13ti letou dceru, jezdí k nám jednou za dva týdny na víkendy plus i někdy přes týden, teď o prázdninách častěji. Máme spolu dobrý vztah, vždycky když je s námi je to fajn. Za 14 dní rodím a je to moje první dítě, takže vůbec netuším jak to budu zvládat atd.. Asi klasické obavy prvorodiček :oops: Dcerka má u nás být celých 14 dní v srpnu, partner bude chodit do práce a já tady budu mít mimčo a ještě ji. Když sem jí říkala, že až u nás bude o prázdninách, tak už bude na světě mimčo, tak se moc netvářila.. Když je u nás tak se jí celou dobu věnujem, tak si říkám aby se tady pak necítila odstrčená? Vím, že už je velká, že se o sebe postará.. Ale stejně jsem nervózní jak to bude probíhat.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32749
12.7.21 09:40
@Anonymní píše:
Zdravím, zajímaly by mne vaše zkušenosti :) partner má 13ti letou dceru, jezdí k nám jednou za dva týdny na víkendy plus i někdy přes týden, teď o prázdninách častěji. Máme spolu dobrý vztah, vždycky když je s námi je to fajn. Za 14 dní rodím a je to moje první dítě, takže vůbec netuším jak to budu zvládat atd.. Asi klasické obavy prvorodiček :oops: Dcerka má u nás být celých 14 dní v srpnu, partner bude chodit do práce a já tady budu mít mimčo a ještě ji. Když sem jí říkala, že až u nás bude o prázdninách, tak už bude na světě mimčo, tak se moc netvářila.. Když je u nás tak se jí celou dobu věnujem, tak si říkám aby se tady pak necítila odstrčená? Vím, že už je velká, že se o sebe postará.. Ale stejně jsem nervózní jak to bude probíhat.. :roll:

Měl by se o ni postarat její tatínek a ty bys ji měla nechat, aby se sžila s miminkem. Nechat ji, až ji přebalí a tak, když bude sama chtít. Neodstrkovat ji a nenutit. Je v pubertě. Třeba ji mimina vůbec neberou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
12.7.21 09:41

Jako že partner má dceru jenom ob víkend, a když ji má mít celé dva týdny o prázdninách, suše ti ji hodí na krk, aby ses starala ty? No to je otec roku, to sis ho dobře vybrala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32749
12.7.21 09:42
@Kutil Tom píše:
Jako že partner má dceru jenom ob víkend, a když ji má mít celé dva týdny o prázdninách, suše ti ji hodí na krk, aby ses starala ty? No to je otec roku, to sis ho dobře vybrala :roll:
Šestinedělce. Jak milé.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11498
12.7.21 09:43

Už je velká, tak snad to bude v pohodě. V tomhle věku asi není třeba se jí neustále věnovat. Není malá, tak snad pochopí, že novorozence asi těžko pošleš, aby si udělal jídlo sám :mrgreen: Třeba bude z prcka nadšená a bude ti pomáhat. Když ne, tak jí dej prostě čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
12.7.21 09:44

Proc nema ten tatinek dobolenou, kdyz tam bude mit dceru 2 tydny a novirozence k tomu? :roll: byt tebou nebo i dcerou, tak To by se mi ale vubec nelibilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22437
12.7.21 09:45

Proč nemá muž dovolenou? To neni moc dobré ti v šestinedělí hodit na krk puberťačku. Co když nebudeš schopna se o ní postarat? By ti měl doma pomáhat a ne ti ještě přidělat práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
12.7.21 09:45

To by měl řešit spíš její otec s ty by si měla mít klid a čas na sebe a mimino. Věř mi, ženská v šestinedělí fakt potřebuje klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
12.7.21 09:46

Partner tu chtel taky v sestinedeli nutne svyho syna desetileteho. Rekla sjem mu, at si ho sem vezme kdyz ma otcovskou, ale ze jaho teda hlidat nebudu. Je to jeho dite a mel by se starat on. Vsude bordel, ja s miminkem v posteli a on lital jak hadr na kosteti kolem kluka a domacnosti :nevim: aspon videl, co jsem do te doby delala vzdycky ja. Urcite bych se ozvala kdyby ho sem chtel a sam by chodil do prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
12.7.21 09:50

Přidám se k ostatním.. Proč si otec nevezme dovolenou, když tam má dceru?
Hodí to na tebe, ještě v šestinedělí. I 13ti-lete dítě vyžaduje jídlo a nějakou zábavu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
12.7.21 09:51

Přesně jak píšou holky - ať si otec vezme dovolenou, když chce mít dceru na 14 dní a ty budeš po porodu (nebo třeba zrovna rodit, taky můžeš ležet 14 dní po porodu v nemocnici - to prostě nevíš). Hodit ti na krk svou pubertální dceru v době, kdy máš ležet polonahatá v posteli s miminem a řešit jen sebe a novorozence, je naprosto sobecké. Bez ohledu na to, že máš s nevlastní dcerou fajn vztah a už je to velká holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6370
12.7.21 09:51

Proč u vás holka bude když její otec nemá dovolenou? Jinak naše děti v tomto veku byly samostatné, nepotřebovaly aby se jim někdo extra věnoval. Takže bych jí nechala ať se zabaví po svém, případně může pomoct s miminkem, nebo něco uvařit pro všechny, nebo uklidit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64292
12.7.21 09:52
@Kutil Tom píše:
Jako že partner má dceru jenom ob víkend, a když ji má mít celé dva týdny o prázdninách, suše ti ji hodí na krk, aby ses starala ty? No to je otec roku, to sis ho dobře vybrala :roll:

jj, ja nestačim zirat na tu otcovskou peci. Hodit dceru na krk partnerce po porodu.
Nezvladne peci ani o jedno a dela si dalsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
12.7.21 09:53
@Alušáček píše:
Proč u vás holka bude když její otec nemá dovolenou? Jinak naše děti v tomto veku byly samostatné, nepotřebovaly aby se jim někdo extra věnoval. Takže bych jí nechala ať se zabaví po svém, případně může pomoct s miminkem, nebo něco uvařit pro všechny, nebo uklidit.

To určitě přispěje k dobrému vztahu mezi holkou a novorozencem. Je přece velká, tak ať se postará o sebe a domácnost, když je tam teď nové mimino. To fakt není dobrá rada, zvlášť, pokud jí doteď vymýšleli program a byli tam jen pro ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69977
12.7.21 09:53
@Anonymní píše:
Zdravím, zajímaly by mne vaše zkušenosti :) partner má 13ti letou dceru, jezdí k nám jednou za dva týdny na víkendy plus i někdy přes týden, teď o prázdninách častěji. Máme spolu dobrý vztah, vždycky když je s námi je to fajn. Za 14 dní rodím a je to moje první dítě, takže vůbec netuším jak to budu zvládat atd.. Asi klasické obavy prvorodiček :oops: Dcerka má u nás být celých 14 dní v srpnu, partner bude chodit do práce a já tady budu mít mimčo a ještě ji. Když sem jí říkala, že až u nás bude o prázdninách, tak už bude na světě mimčo, tak se moc netvářila.. Když je u nás tak se jí celou dobu věnujem, tak si říkám aby se tady pak necítila odstrčená? Vím, že už je velká, že se o sebe postará.. Ale stejně jsem nervózní jak to bude probíhat.. :roll:

A proč si šmarjá tatík nevezme dovolenou, když má být se svojí dcerou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat