Dcera posílá své fotky cizímu klukovi

33
19.10.19 20:12

Dcera posílá své fotky cizímu klukovi

Moji dceři (je jí 13) jsem šla včera večer do pokoje pro odpadky (vynést koš). Potom mi ukázala nějaké video o střední škole a napsal jí nějaký,,Davídek" pošli ještě bez podprdy prosím. 8o A já dceři vzala mobil a rozklikla jsem její zprávy co si píše z nějakým Davidem (prostě jsem ji chtěla nechat a nelezt ji do soukromí ale, todle mi teda dostalo :roll: 8o a zabavila jsem ji mobil) Napsala mu první dcera a zeptala se jak se má a co dělá takové zatím normální otázky ale, vůbec se mi nelíbí že píše cizímu 14.letemu klukovi. Potom on napsal ahoj mám se dobře a ty? Jinak se válím. A napsal posíláš nudes? Dcera odepsala jasný jakou fotku roztazene nohy nebo spíš pozovani? On odepsal všechno! Dcera poslala 4 nahé fotky 8o a potom ji psal každý den aby posílala další a i videa ona poslala dokonce i jak se koupe a jak je na záchodě… :roll: 8o dceři jsem vynadala a zařvala jsem na ni 8o :? Jinak co si o tom myslíte dcera si sním psala od 27.9.2019 skoro měsíc podstatě 3 tydny a dala jsem ji do odvolání zákaz mobilu. Mám ji plne zuby 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19810
19.10.19 20:20

No, spíš než mít plné zuby z dcery by to chtělo trochu sebereflexe a zamyslet se, jestli jste ji dostatečně dobře a důkladně poučili o tom, že se nahé fotky nikomu neposílají. Podle reakce dcery to asi nebude první případ, když se ptala jaké fotky chce.. A že ten Davídek klidně může být strýček pedo. Schválně bych zapatrala a případně zvážila TO, pokud mu už bylo 15.

A na rovinu si s ní o tom promluvit. Zákaz mobilu nic nevyřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
19.10.19 20:25
@P4ja píše:
No, spíš než mít plné zuby z dcery by to chtělo trochu sebereflexe a zamyslet se, jestli jste ji dostatečně dobře a důkladně poučili o tom, že se nahé fotky nikomu neposílají. Podle reakce dcery to asi nebude první případ, když se ptala jaké fotky chce.. A že ten Davídek klidně může být strýček pedo. Schválně bych zapatrala a případně zvážila TO, pokud mu už bylo 15.A na rovinu si s ní o tom promluvit. Zákaz mobilu nic nevyřeší.

Já a můj manžel jsme to i tute dceri i 11.lete říkala snad 100× naposled před měsícem je mu 14 teda údajně má to na profilu a to jí mám mobil dát a každý den kontrolovat? Dostaneho až v pondělí ráno než půjde do školy chci ji nechat slyšela to ode mě několikrát a houbeles platné ptala jsem se jí na důvod a začala brečet že neví proč to udělala že chtěla aby sní on chodil a chtěla aby ji chválil jak je hezká :roll: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68996
19.10.19 20:36
@Katka160 píše:
Moji dceři (je jí 13) jsem šla včera večer do pokoje pro odpadky (vynést koš). Potom mi ukázala nějaké video o střední škole a napsal jí nějaký,,Davídek" pošli ještě bez podprdy prosím. 8o A já dceři vzala mobil a rozklikla jsem její zprávy co si píše z nějakým Davidem (prostě jsem ji chtěla nechat a nelezt ji do soukromí ale, todle mi teda dostalo :roll: 8o a zabavila jsem ji mobil) Napsala mu první dcera a zeptala se jak se má a co dělá takové zatím normální otázky ale, vůbec se mi nelíbí že píše cizímu 14.letemu klukovi. Potom on napsal ahoj mám se dobře a ty? Jinak se válím. A napsal posíláš nudes? Dcera odepsala jasný jakou fotku roztazene nohy nebo spíš pozovani? On odepsal všechno! Dcera poslala 4 nahé fotky 8o a potom ji psal každý den aby posílala další a i videa ona poslala dokonce i jak se koupe a jak je na záchodě… :roll: 8o dceři jsem vynadala a zařvala jsem na ni 8o :? Jinak co si o tom myslíte dcera si sním psala od 27.9.2019 skoro měsíc podstatě 3 tydny a dala jsem ji do odvolání zákaz mobilu. Mám ji plne zuby 8o :zed:

Nahlásit na policii.
Holce minimálně pustit todle https://www.televizeseznam.cz/…-hory-231372

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
19.10.19 20:36

@Katka160 Mladá naivní holčina..
Chce to, aby si přečetla pár příběhů a velmi zle končících, nebo nejlépe i jukla video..
A víc hlídat kam,,leze,,.
A ano,..i teď za trest omezit internet.
A nahlásit policii…ať si prověří druhou stranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3727
19.10.19 20:38

Koukni jestli ji ten kluk neposílal také fotky my to zažili u manželovi dcery v té dobe ji bylo 11 psala si asi se třemi posílala fotky nahé a tak oni ji taky posílali fotky skončilo to na policajtech samozřejmě jeden z nich byl pedofil ostatní starší chlapy 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3727
19.10.19 20:40

@Malike souhlas s tou policii spoustu těch kluků jsou ve skutečnosti pedofilove co sbírají fotky a samy pak posílají údajné svoje fotky samozřejmě falešné stažené z internetu :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
19.10.19 20:40
@Marca 1 píše:
Koukni jestli ji ten kluk neposílal také fotky my to zažili u manželovi dcery v té dobe ji bylo 11 psala si asi se třemi posílala fotky nahé a tak oni ji taky posílali fotky skončilo to na policajtech samozřejmě jeden z nich byl pedofil ostatní starší chlapy 8o

On fotku neposílal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
19.10.19 20:41
@Marca 1 píše:
@Malike souhlas s tou policii spoustu těch kluků jsou ve skutečnosti pedofilove co sbírají fotky a samy pak posílají údajné svoje fotky samozřejmě falešné stažené z internetu :cert:

Nahlasim na policii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3727
19.10.19 20:43

@Katka160 nemá dcera email? My nakonec našli všechny ty fotky v meilu, manžela dcera si tajně udělala profil na lidé. Cz a tam natrefila na tyhle uchyly :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
19.10.19 20:44

S dcerou tedy mluvim :? :think: a a prostě se chtěla ukázat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3727
19.10.19 20:46

@Katka160 určitě a vemte i ten její telefon sebou oni ji pak budou také vyslychat budou chtít vědět vše :roll: pak si s ní sedněte a pusťte ji nějaké videa a tak chce ji to v klidu všechno vysvětlit. Držím pěsti manžel byl z toho tenkrát hodně špatný :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
19.10.19 20:47
@Marca 1 píše:
@Katka160 nemá dcera email? My nakonec našli všechny ty fotky v meilu, manžela dcera si tajně udělala profil na lidé. Cz a tam natrefila na tyhle uchyly :(

Podívam se a uklidňuji dceru že se to vyřesi jelikož brečí a 11.leta se tu motá a vyptáva a říkat ji to nechci jelikož to nechce dcera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10230

@Katka160
Ty si celkove nevis s dcerou rady, ze…?
Musis proste s ni mluvit o takovyhlech věcech uz drive..Ne o tom mluvit, az kdyz se to stane..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31400

@Katka160 To je zajímavé, že máš se svou dcerou výhradně sexuálně zabarvené problémy. :think: Posílá fotky bez podprdy, ve škole měli přednášku o sexu a poslali vás na gynekologii, jdeš s ní na třináctiletou prohlídku, kde bude nahá a ptáš, se jak probíhá. :pankac:

U té gynekologie jsem ti to ještě žrala, teď si myslím, že jsi prostě úchyl. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat