Dcera se bojí menších dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bojjjko
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 29.09.14 09:27
Dcera se boji mensich deti

Ahojky vsem, potrebuji poradit, dcera 3,5 roku se boji mensich deti nez je ona, viz na hristi kdyz je na pisku a „vleze“ za ni mensi ditko, tak vola „pomooooc ja se bojiiiiim“ tak stejne i na te velke trampoline…O vi­kendu k nam prijela navsteva s rocni holcickou a zabouchla jim dvere od pokoje, pry at s tou holkou jdou pryc :nevim: pak se valela po zemi a upozornovala na sebe. Nikdy ji zadny ditko neublizilo…Mate prosim, nektera z vas podobnou zkusenost?

Reakce:
alli_li
Závislačka 3314 příspěvků 12 inzerátů 29.09.14 09:54

Syn (v prosinci 3) chodi do miniskolicky a taky se strani mensim detem - vadi mu jak jsou nemotorny a ubreceny-ale treba sousedovic 1,5 leta holcina mu nevadi, na tu je zvykli :-)
Jako neublizuje mensim, da jim hracky se kteryma si treba hraje, ale strani se jim - radsi si hraje sam.
Pocitam, ze je to dany tim, ze se kolem nej toci doma starsi deti -4 leta dcerka, 9ti leta neter, 10ti lety klucina od vedle

bojjjko
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 29.09.14 09:58

No je fakt, ze starsi deti ji nevadi s nema si pekne pohraje, mozna je to i tim, ze mam jeste starsi dceru 12let. Taky chodime druhym tydnem do skolky, nebreci, ale pred mensima detma utika…

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 29.09.14 10:24

Takovych deti je bohuzel hodně… moje malicka by se taaak rada s detmi druzila, ale ony se ji vetsinou strani, schovavaji za maminkama apod.. moja je pak smutna bo na ne vola, mava a ony nic.. :-(

bojjjko
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 29.09.14 10:32
@Sonreir píše:
Takovych deti je bohuzel hodně… moje malicka by se taaak rada s detmi druzila, ale ony se ji vetsinou strani, schovavaji za maminkama apod.. moja je pak smutna bo na ne vola, mava a ony nic.. :-(

Jejda, tak to je situace taky na prd :(

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 15.01.15 13:22

Ja to mam ted taky tak od noveho roku se boji deti mensich nez je on hlavne tech rocnich nechapu je uplne hysterickej a rve a chce nosit je mi az trapne pred maminkama :( ma 2,5roku

inul
Kecalka 246 příspěvků 18.01.15 22:43

Mám stejnou zkušenost: dcera skoro 4 roky se asi od 1,5 roku bála menších i stejně starých dětí. Jakmile viděla, že se k ní nějaký takový dítě blíží, začal jí popadat hysterák.
Podle toho, co jsem vypozorovala, tak to bylo proto, že prostě nevěděla, co od nich může čekat.
Ve školce se srovnalo to, že se nebojí stejně starých dětí. Mladším se radši pořád vyhýbá, ale (snad) už se jich hystericky nebojí..

bojjjko
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 07.03.15 21:45

Holky, diky moc za vase prispevky. Jakmile dcera nastoupila do skolky, tak se to postupne zacalo lepsit. Jsem moc rada pac mi bylo kolikrat tak trapne pred maminkama tech malych deti..

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 08.03.15 07:48

To mi taky bejvá pritom za to clovek nemuze ale vidim to venku za starsima jde sam a ty zase nehappou co po nich chce on:D

bojjjko
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 09.03.15 12:58
@evíček 84 píše:
To mi taky bejvá pritom za to clovek nemuze ale vidim to venku za starsima jde sam a ty zase nehappou co po nich chce on:D
:D :D
baletka888
Nováček 4 příspěvky 12.06.15 09:52

Dobrý den, dcera se bojí všech dětí, hlavně teda kluků. protože párkrát viděla, jak se perou a jak jsou hluční a od té doby k ni má takovou až bych řekla averzi :( od září má jít do školky :| je hodně citlivá, ale taky hodně chytrá, umí mluvit, počítat a už umí i některá písmenka z abacedy, ale to jí v kolektivu moc nepomůže, má někdo podobné dítě? pokud ano, zlepšilo se to ve školce? :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >