Dcera se ke mně začala chovat ošklivě

Anonymní
4.1.20 20:48

Dcera se ke mne zacala chovat osklive

Ahoj,
mam 3r8m dceru, je to mamanek, je na me fixla, vzdy jen mama, mazlik..

Jsme ted u tchanovcu tyden, zitra odjizdime, hodne ji rozmazluji, vse dovoluji, porusuji co reknu, treba nedavat sladke pred jidlem, chodit pozde spat, u ni je rezim dulezity, mame lroblem se skolkou, sceny a rev, nechce tam chodit, kdyz je nevyspala, je to horor. Mame proste pravidlo, ze v pul 8 koupeme a pak ctu pohadky a vzdy do 8 usne, co jsme tady, je to tezky, oni by ji nejradeji nechali do pulnoci s nimi na gauci u tv, ze vytuhne, ale ja ji nechci ucit takto ponocovat a koukat na tv. To je dalsi vec, u nich tv jede porad, vstane a prvni chces pustit pohadku, jeste ji to vnucovat mi orijde zbytecne.. Beru, ze je to jen tyden a v necem hsem trochu ustoupila, ale ne proste ve vsem..

No a dalsi vec, nehlidaji, teprve dnes ji vzala tchyne ven, protoze ji chtela ukazat kamaradce, sla s ni na navstevu, za to jsem rada, ze mala sla a nervala jako vtdy mama.. Jenze co se vratily, dcera je jina, nechce me, rika, ze jsem fuj a bke, oskliva. Uspavam ji vzdy ja, ne protote chci, ale muz se moc nestara, ma rad svuj klud, takze dite je prevazne moje starost, jako jsem rada, ze si muzu cist a uspi ji nekdo jiny, ale i me to mrti, ze me nechce, pry chce babi, ma ji radsi a ja jsem oskliva a zla mi rekla. Tchyne me nemusi, mam pocit, ze me tam hrozne zdrbla a dcera to slysela a ted to relrodukuje, dcera ma opozdeny vyvoj reci, takze nic moc se od ni nedozvim, jen me prekvapilo, jaka he ted na me, ze jsem fun a oskliva a ze me nechce a jen babi.. Chapu, ze babi je ted pro ni nekdo, kdo ji vse dovoli a ja zakazuji, ale nikdy na me nebyla oskliva a nerikala fuj.. Ted na me vyplazuje jazyk a posila me pryc, u tchyne jsem zahlea zvlastni spokojeny usklebek, nevim, mozna jsem paranoidni, prece by ji nei ratila za 1 odpo, ale proste me mrzi, jaka ted je a prijde mi to zvlastni.. Co si o tom myslite?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

769
4.1.20 20:56

Rekla bych, ze je to tak jak to pises-ze te zdrbla u kamaradky a mala to opakuje. jak se vratite domu budes zase top.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1158
4.1.20 21:01

Dcera je ve velmi důvěřivém věku. Obvykle jsem hodně na straně tchýni, ale obávám se, že tady Tě buď skutečně domluvily a dcera slyšela, nebo dokonce účelově stávaly dceru pro Tobě. Je mi líto, že dcera nekomunikuje, ale až budete doma, zkusila bych s dcerou znovu promluvit, Proč se tak K tobě chová a snad to zjistíš. Pokud bys zjistila, že Tě pomlouvaly, ale nejednalo se o účel, tak bych o tom s tchýni promluvila. Pokud by se dokonce jednalo o jasný účel, tak už bych neměla důvěru s ni dceru nechat samotnou, což je škoda, protože by tam třeba nemohla být ani samotná na prázdniny. Snad na to příjdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
4.1.20 21:01

Je rozmazlená.
Osobně si myslím, že na tom má velkou zásluhu celá rodina.
Na tebe je nezdravě fixovaná(u takhle starého dítěte bys už neměla mít obavy, zda s někým(koho zná) půjde na procházky se scénami, manžel se očividně nezapojuje a tím ji defakto podporuje v tom, že je na tebe až nadměrně navázaná a babička jí asi dovolí komplet vše, ty musíš zakazovat, takže jsi samozřejmě zlá.
Za daných okolností ji nemusí ani nějak ponoukat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 21:05
@Sany80s píše:
Je rozmazlená.
Osobně si myslím, že na tom má velkou zásluhu celá rodina.
Na tebe je nezdravě fixovaná(u takhle starého dítěte bys už neměla mít obavy, zda s někým(koho zná) půjde na procházky se scénami, manžel se očividně nezapojuje a tím ji defakto podporuje v tom, že je na tebe až nadměrně navázaná a babička jí asi dovolí komplet vše, ty musíš zakazovat, takže jsi samozřejmě zlá.
Za daných okolností ji nemusí ani nějak ponoukat.

Je na me fixla, pre zijeme rok v Irsku a moc lidi kolem tam nemame, vladtne krom skolky je porad se mnou, prarodice moc nevida, kdyz prijedou, malokdy se ji venuji jinak nez od gauce, takze proste jen neni zvykla..

• Nahlásit
  • Citovat
1838
4.1.20 21:08

Chtěla bych mít tvoje starosti. Jestli budeš všecko co se týče dcery tak řešit, tak se časem zblázníš.
Přehoď část péče i na manžela, odpočívej, na to co o tobě říká tchyně za zády se vybodni, pokud by se to opakovalo, tak už bych ji samotnou s dcerou nenechala.
Ale toto je blbost, do zítřka to přejde, neřeš to, zvlášť, pokud tchyně normálně nehlídá.
Malou bych dala do laťe, to by is v tomto věku neměla dovolit, u nás by zasáhl i manžel, že si to na maminku nebude dovolovat.
Doma si ji srovnáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
4.1.20 21:09
@Anonymní píše:
Je na me fixla, pre zijeme rok v Irsku a moc lidi kolem tam nemame, vladtne krom skolky je porad se mnou, prarodice moc nevida, kdyz prijedou, malokdy se ji venuji jinak nez od gauce, takze proste jen neni zvykla..

No jo no, malým dětem takový režim asi moc nesvědčí. Řeší v Irsku nějak tu řeč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3649
4.1.20 21:18

Dcera je z tebe znuděná, když jsi jediný člověk, kterého potkává a věnuje se jí. Navíc má zřejmě snížený intelekt, když dodnes neví, že vyplazovat jazyk na matku se asi nehodí. Ty taky nejsi normální, když to necháš být a nedáš jí znát, že se to nedělá a akorát tě to mrzí. To je na pokárání a já bych se třeba netajila znechucením, a nahlas bych komentovala, čí náhory to dítě opakuje, že je zajímavé, jak stačil týden u tchánovců a došlo k takovým změnám. Že vám to tam evidentně nesvědčí.
Měla bys přitvrdit, dítě by nemělo být jazykově zaostalé. Co s ní budeš dělat až bude ve škole? Budeš mít dost práce doma v Irsku.
Na druhou stranu je evidentně dobře, že jste daleko. Kdybyste se měli někdy vrátit, tak zase bude nutné bydlet v bezpečné vzdálenosti 200 a více km od tchánovců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
4.1.20 23:25

Dceři bych hned vyčinila když by se takto ke mne chovala a schválně před tchýni aby to slyšela, odjedete a zas si ji srovnas a zas pro ni budeš no. 1 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 04:14

U nás to samé. Jakmile je dcera (4 roky) ve větším kontaktu s tchýní a tchánem beze mě, dozvídám se o sobě věci. Jsem blbá, líná, nešikovná, na nic, neumím vařit, jsem nepořádná, špatně řídím :roll: No aspoň vím na čem u nich jsem. :mrgreen:
Po jejich společné dovolené se mnou vůbec nemluvila, nechtěla ať ji uspávám, mazlit se, říkala mi, ať na ni nesahám, že jsem zlá :? Chtěla jen babi a dědu. Byla jsem z toho špatná.
Pár dní po příjezdu to vždycky přejde, takže neboj :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
878
5.1.20 04:46
@Anonymní píše:
U nás to samé. Jakmile je dcera (4 roky) ve větším kontaktu s tchýní a tchánem beze mě, dozvídám se o sobě věci. Jsem blbá, líná, nešikovná, na nic, neumím vařit, jsem nepořádná, špatně řídím :roll: No aspoň vím na čem u nich jsem. :mrgreen:
Po jejich společné dovolené se mnou vůbec nemluvila, nechtěla ať ji uspávám, mazlit se, říkala mi, ať na ni nesahám, že jsem zlá :? Chtěla jen babi a dědu. Byla jsem z toho špatná.
Pár dní po příjezdu to vždycky přejde, takže neboj :hug:

A řešila jsi to Ty nebo partner nějakým způsobem? Mluvit takto o mně partnerova rodina, kor před děckem, tak bych se asi neznala :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 05:51

@yocheved Jistě, že jsem to řešila. Oni o mě prý nic takového neříkají a to, že s tím dcera přijde vždy po pobytu u nich, je čirá náhoda :mrgreen: Manžel je na jejich straně, takže mám smůlu.

• Nahlásit
  • Citovat
878
5.1.20 05:53
@Anonymní píše:
@yocheved Jistě, že jsem to řešila. Oni o mě prý nic takového neříkají a to, že s tím dcera přijde vždy po pobytu u nich, je čirá náhoda :mrgreen: Manžel je na jejich straně, takže mám smůlu.

Tak být v tomto chlap na strane rodicu, tak se snad rozvádim :poblion:. Preji pevne nervy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
5.1.20 08:35
@Anonymní píše:
@yocheved Jistě, že jsem to řešila. Oni o mě prý nic takového neříkají a to, že s tím dcera přijde vždy po pobytu u nich, je čirá náhoda :mrgreen: Manžel je na jejich straně, takže mám smůlu.

A plánuješ v takovém vztahu zůstat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama