Dcera se najednou přestala přetáčet na bříško.

4.2.20 13:32

Dcera se najednou přestala pretacet na bříško.

Ahoj :mavam:
Dcera, včera měla 9mesicu bio (7,5m korigo- je rozená o 1,5mesice dřív).
Od cca 4,5m bio (3m korigo) se pretaci ze zad na bříško. Za poslední měsíc se pretaci krásné, hbyte, krásné valí sudy.
Na zem kde má hrací podložku jsme ji pořídili ohradku, neboť se plazi a když si potrbeuju odskocit na wc, tak jsem ji do toho dala. A od té doby, co má ohradku, se mi absolutně přestala pretacet na bříško.
Na gauci se mi točí jen na strany a když ji polozim na zem, leží na zádech jak pecka a po chvilce se vzteka.
Přitom dřív, jsem ji ještě ani nedala na zem a už se točila.
Muže to zapomenout??? Nebo je to normální?
:?
K dr jdeme ve čtvrtek tak se ji zeptám. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

861
4.2.20 21:12

Kluk (dnes už šestiletý) se mi jako mimčo taky přastal přetáčet. Přetáčel se asi týden kolem půl roku a pak nic. Dr jen kroutila hlavou, vždy mu zkusila jakoby pomoct a když to dodělal správně, tak nic neřešila. Jen říkala, že to ještě nezažila. Normálně pak lezl, stoupal si u nábytku, obcházel nábytek a dokonce už i uděal i nějaké samostatné krůčky, ael když jsem ho položila na záda, tak se prostě nepetáčel, jen si tak spokojeně hrál. Znovu se na bříško přetočil až v roce, když už uměl udělat i sám několik krůčků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 10:39

@monika215
No já zkoušela na netu číst nějaké diskuze a nic jsem nedohledala :lol:
A byla jsem překvapena protože fakt cca 5mesicu se pretaci jak fredka ze jsem ji ještě ani nedopolozila na zem a už se točila a pak jak kdybych luskla a ze dne na den to přestala dělat. :nevim: Jen jde maximálně na boky. A když ji trosku pomůžu tak se pretoci ale sama jako nezájem :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
861
8.2.20 21:42

@Eminka-Jituska Jo, přesně tak. Nezájem, uměl to a jakoby mu to najednou začalo připadat nedůležité, nudné. Podle naší doktorky bylo důležité, že si tou fází přetáčení prošel a i ostatní fáze následovaly ve správném pořadí, takže tomu nechala volný průběh. Žádné následky nemá, jen to bylo neobvyklé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
9.2.20 21:46

Me se malej prestal pretacet na brisko po ockovani synflorix, ale asi za 14 dni uz to bylo zase v pohode

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama