Reklama

Dcera se po hodině spánku budí s pláčem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 04.08.18 22:43
Dcera se po hodině spánku budí s pláčem

Ahoj, mám dcerku (téměř 4 roky) a nyní tak posledních 10 dní se skoro každý večer stává, že malá večer usne cca v půl 9 a plus mínus ve 22 hodin se probudí s pláčem. Jdu k ní já nebo manžel, neřekne co se děje, jestli ji něco trápí, nic. Pláče a pláče, tak konejšíme a pak většinou usne a do rána je spaní celkem ok. V pokojíčku odmítá spát sama, takže se u ní střídáme (má postel s takovým šuplíkem). Máte někdo zkušenosti s tímto pláčem po usnutí? Je to skoro každý večer.. docela mě to trápí, nevím, co se děje u dcerky v hlavě. Díky za reakce.

Reklama

Reakce:

Korculalala
Kecalka 492 příspěvků 1 inzerát 04.08.18 22:49

Ahoj, totéž řeším teď u dcerky která má 2 roky. Podle nás je to tím vedrem. Od půl roku spí sama celou noc, maximálně se vzbudi nad ránem na mléko ale teď se nám začala budit kolem půlnoci. Podle mě je to tím, že je horko a máme všude otevřená okna, takže jí budí i hodně vnějších podnětů. Přes zbytek roku má naprostý klid protože žijeme v přízemním bytě v domě, kde žijou jen staří lidé a ona má okna do zahrady.

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 04.08.18 22:50

Nepotřebuje čůrat? Zkusila bych po šesté večer už regulovat pitný režim.
A zvážila bych, jestli nemůže mít problém s nějakou potravinou, alergici na mléko či lepek mívají noční bolesti břicha.
Případně bych si k ní pár večerů lehla a čekala, co bude, než se vzbudí, jestli tam pravidelně někdo nedělá hluk, nezasvítí ji do pokojíčku prudkým světlem či tak něco.

kaca35
Echt Kelišová 9611 příspěvků 04.08.18 22:52

Zeby nocni desy? Syn je ma s prestavkami skoro kazdou noc. Nekdy i pri odpolednim spani. Trva to cca minutu, na nic nereaguje, pak zas lehne a spi jakoby nic.

Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 04.08.18 22:55

@Helileli čurat chodi před spaním, tak tim to nejspíš nebude..pak je zvyklá,že ji vysazujem kolem půlnoci. Děje se to posledních fakt asi 10 dní. Byli jsme už i na dovolené a tam v pohodě. Pak týden ok a teď poslední dny problémy skoro denně

Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 04.08.18 22:56

@kaca35 toto právě trvá dele než se utiší, třeba 5 minut

blumen
Hvězda diskuse 40334 příspěvků 04.08.18 22:59

@Adeelka27 ja taky tipuju curani a vedro. Nepije ted vic? Dcera se vycura pred spanim a za hodinu jde curat strasne moc a pak vydrzi az do rana. Pokud ji zavcasu neposadim na wc, breci. Kdyz se zeptam, neodpovi

kaca35
Echt Kelišová 9611 příspěvků 04.08.18 23:00

@Adeelka27 coz to muze byt u kazdeho jine. U nas je to nekdy taky dele. Nejste nekde na dovolene nebo neni pro ni ted v lete nejak vice vzruchu nez obvykle? Jiny rezim apod.

kaca35
Echt Kelišová 9611 příspěvků 04.08.18 23:03

@Adeelka27 jouz ctu ze jste po dovce. Treba jeste neco vstrebava

nani77
Kecalka 405 příspěvků 05.08.18 00:11
@Adeelka27 píše:
Ahoj, mám dcerku (téměř 4 roky) a nyní tak posledních 10 dní se skoro každý večer stává, že malá večer usne cca v půl 9 a plus mínus ve 22 hodin se probudí s pláčem. Jdu k ní já nebo manžel, neřekne co se děje, jestli ji něco trápí, nic. Pláče a pláče, tak konejšíme a pak většinou usne a do rána je spaní celkem ok. V pokojíčku odmítá spát sama, takže se u ní střídáme (má postel s takovým šuplíkem). Máte někdo zkušenosti s tímto pláčem po usnutí? Je to skoro každý večer.. docela mě to trápí, nevím, co se děje u dcerky v hlavě. Díky za reakce.

Mám stejně starou dcerku, má totéž, když spí u sebe v pokojíku, i když tam s ní spí tatínek. Kolikrát si sama řekne, že tam s ním chce spát. Když spí se mnou a s mladší dcerkou v druhém pokojíku, tak je v pohodě celou noc. Domnívám se, že je to tím, že se podvědomě bojí, že ji tam manžel nechá samotnou, na začátku to tak občas dělal, že jí v noci zdrhnul do ložnice. Když spávala ve svém pokojíku se mnou, tak to neměla, já jí nezdrhala ;-)

Verunecka289
Závislačka 3287 příspěvků 05.08.18 09:00
@Adeelka27 píše:
@kaca35 toto právě trvá dele než se utiší, třeba 5 minut

Noční děsy, syn taky měl. Budil se pravidelně ve stejný čas a řval a řval,nereagoval… časem se budil míň a míň a nakonec to přešlo, moc s tím neuděláš, pokud to jsou noční děsy (podle mě jo)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama