Reklama

Dcera se uklidňuje štípaním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Biibii
Stálice 73 příspěvků 11.09.18 16:28
Dcera se uklidňuje štípaním

Dobrý den, rada bych se zeptala, zda tu také někdo nemá zkušenost a jak se toho zbavit.
Začalo to asi v 6. Měsících, kojila jsem a dcera mě pořad stipala do prsu, ani kojici korale nezabrali. V 7. Měsících jsem přestala kojit(důvody zastavení kojení tu říkat nebudu) a dcera stipe dal. Teď v 10 měsících stipe když se uspava, není to jako stipnuti dospělého, silene to bolí, ale když nemůže štípat, neusne. Když ke mě doleze a stoupne si, první co udělá je ze mě stipne. Ono se to zda, jako ze dělám z komára slona, ale i manzela to pěkné štve. :lol: Zaryje svoje malinke prsticky a je to nepříjemné. Odnaucil jste to někdo? Jak? Zkoušeli jsme ji hned sundat ruku, říct au, maminku/tatínka to bolí, jemně placnout přes rucicku, ze se to nedělá ale opravdu nevíme jak. Většinou to skončí tím, ze začne ječet a my stejně ji dáme ruku aby stipala a klidně usla. Díky za užitečné rady a tipy :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

divine woman
Echt Kelišová 8135 příspěvků 11.09.18 16:32

Tak jí dej nějakou hračku, ať si štípe do ní.

Biibii
Stálice 73 příspěvků 11.09.18 16:37
@divine woman píše:
Tak jí dej nějakou hračku, ať si štípe do ní.

To jsem zapomněla zmínit, hračky, kousatka, měkké balonky nefunguji. Chce štípat jen nás. Obecně ani plysaci ji moc neberou :nevim:

divine woman
Echt Kelišová 8135 příspěvků 11.09.18 16:38

Nenechala bych ji štípat, to spíš vyřvat.

Celina
Závislačka 2896 příspěvků 11.09.18 16:50

Jenom ze zvědavosti, proč jí tenhle zlozvyk už několik měsíců tolerujete? :nevim: A sama nespí?

Biibii
Stálice 73 příspěvků 11.09.18 17:01
@Celina píše:
Jenom ze zvědavosti, proč jí tenhle zlozvyk už několik měsíců tolerujete? :nevim: A sama nespí?

Ze začátku to bylo vpohode, ale teď nás to štve a nevím jak ji donutit přestat, vím ze je chyba na naši straně. Spí sama v postýlce ale když uspavam musí mě držet za ruku ale druhou mě chce štípat, vydrží brecet i dvě hodiny když ji to nedovolím :zed:

iila
Ukecaná baba ;) 1328 příspěvků 13 inzerátů 11.09.18 17:01

Já myslela, že štípe sebe… To by se odnaučovalo fakt blbě. Ale jestli před spaním štípe vás… prostě nenechat. Pár dní bude určitě řvát, možná bude špatně spát. No a pak se uvidí. Nemůžete ze sebe přece ale dělat v podstatě fackovací panáky.

Nějaký „au, maminku to bolí“ nezabere, děti nemají empatii, je jim úplně putna, jestli někoho něco bolí.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 11.09.18 17:02

U nás malý taky nepříjemný zlozvyk,trhal si vlasy při usínání,byly jsme z toho na nervy,už měl lysinku, naštěstí nám stačilo ostříhat vlasy…Ty dětičky jsou někdy zvláštní…Se štípáním bohužel neporadím…

iila
Ukecaná baba ;) 1328 příspěvků 13 inzerátů 11.09.18 17:03

@Biibii A po těch dvou hodinách usne, nebo jí nastavíš ruku?

Luca82
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 11.09.18 17:03

Mne toto delala dcera ale mnohem pozdeji. Tak kolem 3 let. Dlouho se kojila, vic nez 2 roky a toto byla pro ni asi nahradni forma kontaktu. I kdyz lezela pritulena ke mne, musela me proste smatrat po krku, tahat za kuzi, stipat.
Mne tedy stipala jen do krku a trvalo to opravdu dlouho. V podstate nepomahalo nic, ona to delala proste bezdecne.........
Ale ja uz jsem se uplne jezila, jen se me nekdo dotkl na krku, takovou averzi jsem si z toho vypěstovala.

Biibii
Stálice 73 příspěvků 11.09.18 17:05
@iila píše:
@Biibii A po těch dvou hodinách usne, nebo jí nastavíš ruku?

Nastavim ruku :roll: od malička má jecak a v tomhle jsem selhala..

Biibii
Stálice 73 příspěvků 11.09.18 17:06
@Luca82 píše:
Mne toto delala dcera ale mnohem pozdeji. Tak kolem 3 let. Dlouho se kojila, vic nez 2 roky a toto byla pro ni asi nahradni forma kontaktu. I kdyz lezela pritulena ke mne, musela me proste smatrat po krku, tahat za kuzi, stipat.
Mne tedy stipala jen do krku a trvalo to opravdu dlouho. V podstate nepomahalo nic, ona to delala proste bezdecne.........
Ale ja uz jsem se uplne jezila, jen se me nekdo dotkl na krku, takovou averzi jsem si z toho vypěstovala.

Ona stipe kde zrovna má ruku, je ji to jedno, taky se vždycky děsím uspavani, přes den to ještě jde ale večer je to peklo :zed:

Biibii
Stálice 73 příspěvků 11.09.18 17:08
@iila píše:
Já myslela, že štípe sebe… To by se odnaučovalo fakt blbě. Ale jestli před spaním štípe vás… prostě nenechat. Pár dní bude určitě řvát, možná bude špatně spát. No a pak se uvidí. Nemůžete ze sebe přece ale dělat v podstatě fackovací panáky.Nějaký „au, maminku to bolí“ nezabere, děti nemají empatii, je jim úplně putna, jestli někoho něco bolí.

Ano, opravdu to nezabírá, nějaký au. No asi jiná možnost nebude :think:

Russet
Extra třída :D 10385 příspěvků 11.09.18 17:09

Až štípne, řict au a NE! Sestřenka jako malá kousala. Něžně se přitulila a hryz. Podle mě ji prostě baví vaše reakce :nevim: :nevim:

iila
Ukecaná baba ;) 1328 příspěvků 13 inzerátů 11.09.18 17:10

@Biibii Tak to má výdrž. To chápu, že už to nevydržíš ty. Ale obávám se, že nic jiného, než jí to odepřít úplně, nezabere.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama