Dcera se v noci míň budí, ja nemůžu spát..

597
24.6.13 07:44

Dcera se v noci mín budí, ja nemůžu spát..

Ahoj,

jsem už zoufala.. :( dcera se mi od 8 měsíců budila co 1-2hodiny každou noc… tak jsem se těšila až bude spát pěkně.. ted je ji skoro 14 měsíců budí se 1-2×.. jupiii jenže ja prostě nemůžu spát.. :( večer ne a ne usnout.. a rano když vstavam tak to je jak bych nevstavala 1-2×, ale minimálně 20× je mi ještě hůř než když v noci často vstavala.. dneska mě tak bolela hlva a pateř, že jsem se malem pozvracela… mam v sobě litr vody, prašek.. ale pořád je mi příšerně (těhotná nejsem.. )

ja vůbec nevím co s tím..

tento úděsný stav trva tak týden..

Holky poraďte prosím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3409
24.6.13 07:51

Já sem se taky tak budila a nemohla spát jak kluk začal spát normálně…po cca dvou týdnech mě to přešlo :dance: tak vydrž třeba si tělo zvykne že už nemusí furt vstávat…já sem se budila na každé šustnutí jestli není vzhůru…no nervy no :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
baba1234
24.6.13 07:58

.

Příspěvek upraven 25.06.13 v 14:36

• Citovat
  • Nahlásit
3409
24.6.13 08:01

@Koroušek mi pomohlo tenkrát že sme si dali s chlapem dvojku vína :lol: po něm obvykle spím tvrdě a tenkrát zabralo spolehlivě a od té noci sem už spala dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
24.6.13 08:01

Já všeobecně dost špatně spím a trvalo mi to tak dva měsíce, než jsem začala spát celou noc jako dcera. Myslím, že u hodně lidí je to normální, jen dobří spáči to nikdy nepochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9182
24.6.13 08:03

@Helll Taky se mi narušil spánek a řešila jsem to lexaurinem :roll: po čase jsem začala prášky vysazovat a teď spím a hlavně usnu bez nich!! i když teda slyším každé její heknutí…naštěstí usnu hned znova..těším se až bude mít svůj pokoj a nebudeme se navzájem rušit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6277
24.6.13 08:05

Jj, to přejde, vydrž. Mně se malá budila nejdřív po 1,5 hodině, to jsem padala na hubu. A pak průměrně 5× za noc, bud jen tak zaječela nebo se prostě mlela tak nahlas, že jsem k ní raději šla a přikryla ji nebo prostě zkontrolovala.
Teď je jí rok a tři čtvrtě a budí se jak kdy. Někdy několikrát za noc zaječí, takže mě probere, jindy spíme celou noc jako dudci. :-)
Ale musím říct, že mě dlouho budilo každé šustnutí, ono zvyk je zvyk. Tak vydrž! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
baba1234
24.6.13 08:08

.

Příspěvek upraven 25.06.13 v 14:36

• Citovat
  • Nahlásit
chatwenna
24.6.13 08:11

Lahev vina?

• Citovat
  • Nahlásit
35100
24.6.13 08:12

To znám, taky mě víc osvěží např. 6 hodin spánku v kuse než 8 nebo 9 hodin rozkouskovaných(s miminkem).
Dcera taky už dávno spí celou noc.
Nenutím se chodit spát brzy, přečtu si ráda pěknou knížku(konečně mám na to po dlouhé době čas :dance: ) nebo si sednu k PC, nebo ráno a večer skládám prádlo, chystám si na vaření, dítěti svačinu do školy..
Já si vždy najdu nějakou činnost, aby nerušila ostatní a ani sousedy.
S tím problém nemám možná i proto, že mám víc dětí a najde se toho spoustu, co je potřeba udělat nebo nachystat. A když mám vše hotovo, ráda si přečtu tu knížku. Spát chodím až jsem unavená, ráno vstávám před 6.hodinou.

Snaž se to nehrotit, když nemáš chuť spát, nespi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16064
24.6.13 08:56

Kluk se budil taky nejdéle po hodině a půl a to celou noc. Můžu vám říct, že jsem si nepřipadala tak unavená, jako když se mi holka vzbudila 2×-3× za noc. Nevím proč, asi že jsem stihla pořádně usnout a z toho stavu mi dává víc zabrat se probudit :nevim: Tenhle stav mi tedy trval do doby, než se naučila spát non-stop, teď už se musí hodně snažit, aby mě v noci vzbudila, takže když to není akutní, tak už to asi ani nezkouší :lol:

Jinak tohle neusínací a blbě spací období mám za sebou taky. Když vínko nemůžeš, co zkusit nějaké kakao před spaním? Nebo meduňku. Nějaké přírodní preparáty na zklidnění a pokud nezabere, jít za doktorem a přechodně to řešit chemicky (taky jsem brala léky, ale už si nepamatuju na název).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
24.6.13 10:42

Taky se mi podelal spanek od doby co mam mimi, ted je mu 9 mes a pred mesicem uz ta moje nespavost dosla tak daleko ze sem byla tak vycerpana a nemocna z toho ze mi dr. Napsal trittico na spani, muze se mala davka i u kojeni. Moc mi topomaha i kdyz na zacatku mi z nej bylo blbe a byla sem jak prastena. Ale aspon to vyresilo ty nocni probdele hodiny pri maximalni unave a neschopnosti usnout a zoufalstvi z toho. Doufam ze to taky po case budu moct uplne vysadit. Tak to zvaz jak moc vazny je to u tebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
24.6.13 22:45

Taky se ze me stal spaci ‚neurotik‘. Nase mala se strasne casto budila, kdyz ji bylo pul roku, ted je ji 15 mesicu a je to lepsi, ale budi se pokazde jinak a ja porad napul ucha posloucham a cekam, kdy zas zacne rvat…nekdy mi pripada, jako bych celou noc poradne nespala, jen tak napul bdela.
zkousela jsem prirodni tablety s chmelem, uz nekojim, ty mi pomahaji alespon s prvotnim usnutim. Zkusila bych nejdriv prirodni veci, zeptat se v lekarne, co doporuci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
25.6.13 08:43

Na me pak uz medunka vubec nezabirala i kdyz na zacatku mi fungovala dobre, homeopatika sedatif pc mi taky nepomohly. Tim ze kojim sem moznosti mela omezenejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9182
25.6.13 10:20

@Ejuliana zkusila jsem ještě třezalku, ale musí se s ní opatrně..ta mi zabrala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu