Dcera se zničehonic pozvracela

Anonymní
15.5.21 16:45

Dcera se zničehonic pozvracela

Holky pomoc! Dcera byla celé dopoledne dobrá, nic jí nebylo, normálně jedla a hrála si. Šli jsme na hřiště, náraz začala brečet a pozvracela se :? Vůbec nechápu jak je to možný :zed: Jenže nás problém je, že pije jen vodu. Uvařila sem ji slabý černý čaj a osladila jsem ji ho, ale nemůžu ho do ní dostat. Chce jen vodu… Co mám dělat? A v noci ještě pije mléko 1× cca 90ml. Když ho bude chtít, mám ji ho dát nebo ne? Jsem fakt na nervy, dceři jsou 3 roky a tohle se děje poprvé :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2037
15.5.21 16:48

Nevysiluj… dávej ji jen tu vodu a čekej, až se žaludek spraví. Nabizej piškoty, suchý rohlíky.. mléko určitě ne. Mohla něco špatného sníst, nebo třeba viroza, to uvidíš. Ale fakt není důvod k panice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77358
15.5.21 16:49

Chce vodu, dej vodu… Ona hlady neumre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 16:49
@Midaku píše:
Nevysiluj… dávej ji jen tu vodu a čekej, až se žaludek spraví. Nabizej piškoty, suchý rohlíky.. mléko určitě ne. Mohla něco špatného sníst, nebo třeba viroza, to uvidíš. Ale fakt není důvod k panice.

Tak nevadí když nebude pít čaj, ale jen tu vodu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 16:50
@j.a.n.i1 píše:
Chce vodu, dej vodu… Ona hlady neumre.

Ale všude píši, že voda je na žaludek těžká tak mám strach aby se to ti nezhoršilo :,(

• Citovat
  • Nahlásit
2623
15.5.21 16:51
@Anonymní píše:
Ale všude píši, že voda je na žaludek těžká tak mám strach aby se to ti nezhoršilo :,(

Voda těžká na žaludek?? Voda je úplně nejzákladnější a nejdůležitější tekutina. Člověk někdy zvrací.. spíš teda děti. Nedělala bych jinak vůbec nic, dokud by nezvracela po druhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2037
15.5.21 16:52
@Anonymní píše:
Tak nevadí když nebude pít čaj, ale jen tu vodu?

Když ji chce a udrží v sobě, tak proč by to mělo vadit. Voda přece není toxicka, ani na prazdnej žaludek. Za ten jeden den se jí fakt nic nestane, ani když bude o vodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1338
15.5.21 16:53

Tak pokud zvracela jednou tak bych tak nevysilovala a zadny caj do ni necpala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 17:02
@Petula306 píše:
Voda těžká na žaludek?? Voda je úplně nejzákladnější a nejdůležitější tekutina. Člověk někdy zvrací.. spíš teda děti. Nedělala bych jinak vůbec nic, dokud by nezvracela po druhé.

Teď podruhé zvracela

• Citovat
  • Nahlásit
21542
15.5.21 17:02

:nevim: Tak ji něco nesedlo a pozvracela se, nesil prosím té. Tys nikdy nezvracela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 17:03
@jahuhudka píše: :nevim: Tak ji něco nesedlo a pozvracela se, nesil prosím té. Tys nikdy nezvracela?

Jenže ona nejedlá nic nového proto mě to děsí :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 17:04
@xkoup21 píše:
Tak pokud zvracela jednou tak bych tak nevysilovala a zadny caj do ni necpala.

Teď už podruhé :,(

• Citovat
  • Nahlásit
2299
15.5.21 17:04

Klid, prosím tě. ;) Tolik povyku pro jedno zvracení tříleťačky. Když čaj nepije, dej jí vodu. Čaj s cukrem ideální není, to leda bez. Pokud nemá hlad, tak jí necpi, případně dej jen rohlíky, piškoty..Třeba ale bude ok a bude se chtít i normálně najíst..Netřeba hned tak jančit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
15.5.21 17:06
@Anonymní píše:
Teď už podruhé :,(

No, tak jí nech odpočívat a ničím ji necpi. Děti zvrací casto. Buď jí něco nesedlo, nebo viróza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30698
15.5.21 17:06

Může to být střevní viroza, takových ještě bude. Nejlepší je, když s epak pěkně postupně vystřídají všichni členové rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat