Dcera se mnou nemluví od té doby, co jsem přivedla přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 20:09
Dcera semnou nemluví od té doby co jsem přivedla přítele

Dobrý den. Před týdnem jsem k nám pozvala přítele na večeři abych ho představila své šestnáctileté dceři. Od té doby u nás přítel jednou přespal. Dcera semnou od té doby moc nemluví. Je taková zaražená a spíš zalezlá v pokoji nebo někde pryč. Myslíte že je to tím a mám si o tom s ní promluvit?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:
Amelie30
Závislačka 2535 příspěvků 26.04.19 20:11
@Anonymní píše:
Dobrý den. Před týdnem jsem k nám pozvala přítele na večeři abych ho představila své šestnáctileté dceři. Od té doby u nás přítel jednou přespal. Dcera semnou od té doby moc nemluví. Je taková zaražená a spíš zalezlá v pokoji nebo někde pryč. Myslíte že je to tím a mám si o tom s ní promluvit?

Ano. Ty s ní o tom nemluvila předtím, než jsi ho pozvala?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 20:15
@Amelie30 píše:
Ano. Ty s ní o tom nemluvila předtím, než jsi ho pozvala?

Mluvila jsem s ní před tou večeří. Souhlasila ikdyz nadšená zrovna nebyla.

ka2ka
Extra třída :D 14944 příspěvků 26.04.19 20:19

Tak asi jí je to trapný když si maminka někoho přivede na noc je skoro dospělá tak asi pracuje fantazie :oops:

marka123
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 26.04.19 20:21

A jak probihala ta vecere? Nemohl pritel dceri neco nevhodne rict, mit nejakou poznamku o cemkoli, co by mohlo pubertacku nastvat, vykolejit?

lilithlilith
Kecalka 495 příspěvků 26.04.19 20:30

Já si taky myslím, že je rozpačitá, zaražená a jakoby se stydí, ta situace je jí určitě nepříjemná. Takové pocity jsem měla v rané pubertě já, když se u nás objevil jeden známý, nebo jak ho nazvat. Nutno říct, že moje máma byla celý život sama a toto byla velmi výjimečná a snad i jediná situace co pamatuji, nespal u nás, jen jsem je našla přitulené. Videla jsem ho všehovšudy třikrát. Vůbec mi to nebylo příjemné, a proto mě napadá, že jste asi dlouho byla sama?
Promluvte s holčinou, potřebuje čas aby to vstřebala.

Amelie30
Závislačka 2535 příspěvků 26.04.19 20:32
@Anonymní píše:
Mluvila jsem s ní před tou večeří. Souhlasila ikdyz nadšená zrovna nebyla.

A proč nebyla nadšená? Zkus s ní promluvit teď znovu, v čem je problém a jak se jí přítel zamlouvá. To je blbej věk, jestli tě měla jen pro sebe. Nevím, jaký vztah máte, ale přece ji trošku znáš, ne? :hug:

dydalo
Kecalka 219 příspěvků 26.04.19 20:47

Mamka si takhle nastěhovala nového pana když mi bylo 13. Do té doby jsme byli jen my dvě. Pan mi nesedí ještě ve 30. Nikdy jsme si k sobe nenasli cestu, řekla bych že ji ani jeden z nás nehledal. No a teď mám prcka a moje mamka si usmyslea, že mu bude říkat dědo. Kdykoliv to vysloví prebehne mi mráz po zádech a je mi to hrozně nepříjemné. Jen pro pobavení, celý první rok co s námi žil jsem mu vykala. Ani ho nenapadlo nabídnut mi tykani. Jeho sestře vykam doteď.

hadraplanka
Kecalka 344 příspěvků 26.04.19 20:48
@Anonymní píše:

Asi proběhlo ne zrovna citlivé seznámení a začátky jsou vždycky na houby, kort u puberťáka. Moje matka je léta znovu vdaná a pro mě je její nynější manžel pořád tak trochu cizí člověk i když je moc fajn. Asi bych ho ze začátku netahala za každou cenu domů na noc. U něj není možnost? Myslím že i dcera by to brala lépe, než mít v noci lehké spaní, protože vás nechce slyšet při sexu.

Černá vdova
Extra třída :D 13044 příspěvků 26.04.19 20:52
@Anonymní píše:

Prostě není odvázaná z cizího chlapa. Je nutné ho tahat domů?

mrav
Nadpozemská drbna 28080 příspěvků 26.04.19 20:55

Zapracovala puberta. Snad si tvoje dcera zvykne. Nepíšeš, kde máš manžela. Jsi rozvedená, nebo už není? I to možná může mít vliv na její chování. Já, když jsem měl problémy, taky jsem se uzavíral do sebe. Osud a moje malá dcera zapříčinily, že už to není tak silné. Ani nemůže být, protože jsem s ní sám… :mavam:

g.sandova
Závislačka 4576 příspěvků 26.04.19 20:55

@Černá vdova tahat domů? Co je to za výraz?

Aduš8
Závislačka 4495 příspěvků 26.04.19 20:57

@dydalo to máš ještě fajn, moje dítě musí říkat babi ženské, se kterou je můj táta pět let a je o tři roky mladší, než můj manžel (ten je tedy oproti mně o šestnáct let starší) :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 20:59
@Černá vdova píše:
Prostě není odvázaná z cizího chlapa. Je nutné ho tahat domů?

Tak není to žádná krátkodobá známost, jsme spolu rok a půl tak jsem myslela, že už by bylo fajn to nějak posunout dál a seznámit je.

dydalo
Kecalka 219 příspěvků 26.04.19 20:59

@Aduš8 tak to taky síla :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Váš příspěvek
Reklama