Dcera si stále hraje s panenkou.

Anonymní
24.7.21 10:03

Dcera si stále hraje s panenkou.

Dobrý den, jsem zoufalá. Mám vlastní dceru 11 let a ta si s panenkou už nehraje. Nevlastní dcera 13 let si s panenkou hraje.. (14 ji je za 2 tydny)
Vždy mi na to opáčí že jí to baví že by chtěla malého sourozence. Co stim mám dělat? Zakazovat nebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
868
24.7.21 10:05

No jo, je fakt, že by bylo lepší, kdyby byla raději s partou venku v parku, popijela víno a zkoušela lehké drogy…
Co je špatného na tom, že si ještě hraje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 10:07
@solip píše:
No jo, je fakt, že by bylo lepší, kdyby byla raději s partou venku v parku, popijela víno a zkoušela lehké drogy…
Co je špatného na tom, že si ještě hraje?

Přijde mi to takové že je na to velká. A když se jí zeptám proč ji to stále baví tak mi řekne že když nemá malého sourozence tak má panenku.

• Citovat
  • Nahlásit
4376

A s čím si hraje ta 11leta? Proč bys chtěla zakazovat hraní s panenkou? Tobě někdo mluví do toho, jaké koníčky jsou pro tebe vhodné a jaké ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882

Nech ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622

Jestli tady jen zbytecne netrolis, tak ja bych ji nechala hrat. Koho tim obtezuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9773
24.7.21 10:10
@Anonymní píše:
Přijde mi to takové že je na to velká. A když se jí zeptám proč ji to stále baví tak mi řekne že když nemá malého sourozence tak má panenku.

A? Když jí to baví, tak jí to nech. Tobě by se taky určitě nelíbilo, kdyby ti někdo chtěl brát věci/koníčky, protože by si myslel, že to „přece není pro tebe“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 10:10
@jita22 píše:
A s čím si hraje ta 11leta? Proč bys chtěla zakazovat hraní s panenkou? Tobě někdo mluví do toho, jaké koníčky jsou pro tebe vhodné a jaké ne?

11 letá si spíš kreslí nebo něco vyrábí.

• Citovat
  • Nahlásit
21986
24.7.21 10:11

Koupila bych ji cigarety a lahvinku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
24.7.21 10:12

Bóže, já když mám depresi, tak si šiju oblečení na medvídka. A to je mi skoro padesát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
24.7.21 10:12

S panenkou si hraji i nektere dospele zeny. Bud rada, ze panenka nebyla zbytecna koupe, na objevovani zbytku sveta se taky dostane. Pokud ji nenosi vsude s sebou, tak nechapu, proc to vubec resis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19043
24.7.21 10:14

Nech ji být. Další macecha k pohledání. :cert:
Holčina nedělá nic špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
24.7.21 10:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem zoufalá. Mám vlastní dceru 11 let a ta si s panenkou už nehraje. Nevlastní dcera 13 let si s panenkou hraje.. (14 ji je za 2 tydny)
Vždy mi na to opáčí že jí to baví že by chtěla malého sourozence. Co stim mám dělat? Zakazovat nebo ne?

Za nás jsme ještě v patnácti měly Barbie a hrály jsme si s nimi venku. Proč ji to zakazujes? Protože jiní vrstevníci vyvádí jiné věci? Zajímá mě důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25412
24.7.21 10:15

Spíš mi přijde normální si ve 13 hrát s panenkou, než v 11 ne. Takže nech ji být a ať si děla co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34632
24.7.21 10:16
@Anonymní píše:
Vždy mi na to opáčí že jí to baví že by chtěla malého sourozence. Co stim mám dělat? Zakazovat nebo ne?

A co bys chtěla? Aby si hrála se spolužákem na maminku a tatínka? Buď ráda, že nevíš, CO je zoufalství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat