Dcera si mne neustále ucho a lehce jí zapáchá

Anonymní
28.11.19 19:15

Dcera si sudlí neustále ucho a lehce jí zapáchá

Dobrý den dcera 8 měsícu si šidlí ucho a lehce jí z něj zapáchá nemáte někdo s tímto skušenost? Předem děkuju za odpověd :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1004
28.11.19 19:20

Ja jsem s kojencem, ktery si sahal casto na ucho, sla pro jistotu na ORL. Vse bylo v poradku, pry jen zjistil, ze ma usi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8640
28.11.19 19:29

Tak kvůli tomu zápachu bych šla k doktorvi, moje děti se třeba tahaly za uši při únavě, ale ten zápach, to nevim, maximálně ti řeknou, že to nic není.

https://www.emimino.cz/…zanet-92589/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
28.11.19 19:41

Podle me zanet, kdyz zapacha…sla bych kym ji to neboli k dr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 19:43

@romik0013 vyskoušelinjsme sahat na ouško do ouška a nebolí jí to dělá to spíš když je unavená má ho trošku rozedřenémtak jestli to nezapáchá spíš kvůii tomu :o

• Nahlásit
  • Citovat
2610
28.11.19 19:54

Malá to měla stejně a byl to zánět středního ucha, nijak neplakala, jen měla tyto příznaky, co popisujes, šla bych určitě k lékaři. Třeba to nic nebude, ale já bych to neriskovala. A to chodím k lékaři opravdu výjimečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2976
28.11.19 20:10

No tam bude mít zánět. Supem na Orl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20616
28.11.19 20:13

Jako prvni me napada zanet, ALE taky, ze si treba ublinkla a steklo ji to. Vysvetlovalo by to i zapach a sudlani ouska. I nejakou dobu po zaschnuti.Nebo prikrm, ktery si rucickou mazla. Vysvetleni muze byt vic. Poradne bych ji umyla, tak aby ji nenatekla voda do ouska, vytrela tycinkou kolem a pockala, pokud nema zadny naznaky bolesti.Deti si hodne trou ouska, oci, hlavicku z unavy a taky je obcas proste neco zalechta. Zitra bych ASI pro svuj klid zavolala doktorce, jestli se muzes bokem stavit do ordinace, aby si nemusea cekat mezi nemocnyma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
28.11.19 20:14
@Anonymní píše:
@romik0013 vyskoušelinjsme sahat na ouško do ouška a nebolí jí to dělá to spíš když je unavená má ho trošku rozedřenémtak jestli to nezapáchá spíš kvůii tomu :o

Nas čtyřletý je ted nedlouho po pichani obou usi a na jedno si absolutně neztezoval, nebolelo jo, a stejně tam mel zanet a pichali mu to. Bolest asi neni vzdy nutna. Nepodcenuj to, je moc mala, aby ti rekla sama. Moje mama takhle prisla o sluch na jednom uchu. Nevratne a na cely život. :rolling_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10335
28.11.19 20:55

Pediatr… (hlavně tam nic nestrkej)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
28.11.19 20:57

Ahoj, můj syn měl okolo roku to stejné-mnul si ouško a bylo mu z něj cítit, taky jsem se bála zánětu středního ucha. Šli jsme na ORL a nakonec to byl zánětlivý ekzém v uchu, dostal na to kapky a za pár dní bylo po problému. Museli jsme jen dávat pozor aby se mu tam nedostala voda při koupání. Na to ORL bych určitě zašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama