Dcera skoro 14 let jezdí každý víkend k babi a dědovi..

Anonymní
7.8.20 12:20

Dcera skoro 14 let jezdí každý víkend k babi a dědovi..

Dobrý den mám dceru který bude za chvíli 14 let, už několik let jezdí k babi a dědovi na víkend a kolikrát i na prázdniny.. (na letní ne, ale jarní a podzimní.) Je tam pořád mluvili jsme s ní proč a prý neví.. spí tam na gauči u televize.. Nevím proč, ale nesouhlasím s tím aby za 2 hodiny odjela a vrátila se v neděli odpoledne.. jaký máte na to názor, je to každý víkend.. prosím o zachování anonymity kvůli dceři..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
815
7.8.20 12:22

A v čem je přesně problém? To Vám začalo vadit až teď po 14 letech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
7.8.20 12:22

A tobě vadí přesně co? Že netráví dostatek času s tebou? Nebo, že ti neřekla důvod proč tam tak ráda jezdí? Či dokonce že spí na gauči? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11438
7.8.20 12:23
@Anonymní píše:
Dobrý den mám dceru který bude za chvíli 14 let, už několik let jezdí k babi a dědovi na víkend a kolikrát i na prázdniny.. (na letní ne, ale jarní a podzimní.) Je tam pořád mluvili jsme s ní proč a prý neví.. spí tam na gauči u televize.. Nevím proč, ale nesouhlasím s tím aby za 2 hodiny odjela a vrátila se v neděli odpoledne.. jaký máte na to názor, je to každý víkend.. prosím o zachování anonymity kvůli dceři..

Pokud je takto spokojena a prarodicum to nevadi, proc ji to zakazovat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 12:25
@PeBa12 píše:
A v čem je přesně problém? To Vám začalo vadit až teď po 14 letech?

Jezdí tam takhle poslední dva roky

• Citovat
  • Nahlásit
31229
7.8.20 12:25

Tak, jak si to nastavíte, tak to máte. Holce je 14,o tom, kde bude trávit víkendy, rozhodujete vy :nevim:
Patrala bych po tom, co ji k tomu vede, jaký má s prarodici vztah a jak byly styky nastaveny v minulosti. Je možné, že se chce jen vyhnout domácím povinnostem, ale je taky možné, že máte nějaký problém v rodině a je jí tam líp :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31229
7.8.20 12:28
@cecetka píše:
Pokud je takto spokojena a prarodicum to nevadi, proc ji to zakazovat? :nevim:

Me by treba vadilo, že by se moje děti toho věku pravidelně nezúčastnili většího uklidu bytu, na který není přes týden čas a netravi čas s rodinou. Děti tohoto věku se mohou mít u babičky jak prasata v žite, nemusi na nic sáhnout a ještě mohou utíkat před rodinnými problémy :nevim: Jiná situace by byla, kdyby byli prarodiče nemocní a puberťák jim jezdil pomáhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
7.8.20 12:29
@Anonymní píše:
Jezdí tam takhle poslední dva roky

Ale pořád nechápu kde je problém? Tak se s ní domluvte, že tam bude jezdit ob víkend. Vy jste přece pořád rodiče :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11438
7.8.20 12:30
@Jana206 píše:
Me by treba vadilo, že by se moje děti toho věku pravidelně nezúčastnili většího uklidu bytu, na který není přes týden čas a netravi čas s rodinou. Děti tohoto věku se mohou mít u babičky jak prasata v žite, nemusi na nic sáhnout a ještě mohou utíkat před rodinnými problémy :nevim: Jiná situace by byla, kdyby byli prarodiče nemocní a puberťák jim jezdil pomáhat.

Az dospeje a bude mit svoji rodinu, nauklizi se az az. Ted si ma uzivat detstvi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
7.8.20 12:31

Napadlo mě, jestli tam nemá nějaké kamarády, partu, se kterými ráda tráví víkendy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5599
7.8.20 12:32

A nema tam kamarady? Nebo jakou napln volneho casu ma doma a tam?
Pokud se chova slusne, proc by k nim nemela jezdit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13424
7.8.20 12:32

Protože o babičky má klid. Nikdo ji neprudí a neotravuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4423
7.8.20 12:34
@Anonymní píše:

Je jí tam líp, než s vámi doma. Zjisti proč a podle toho se řiď. Důvodů může být velmi mnoho.

Příspěvek upraven 07.08.20 v 12:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41572
@cecetka píše:
Az dospeje a bude mit svoji rodinu, nauklizi se az az. Ted si ma uzivat detstvi :)

Nejstrašnější vzpomínky z dětsví. Sobotní úklid a cavykuy kvůli němu :roll:
To bych našim blbounům neudělala. Uklízecí víkend :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13424
@Jana206 píše:

U nás se o víkendu neuklizi. Co se nestihne v týdnu, nedělá se. O víkendu se má odpočívat.
A pomáhat puberťák má, ale normálně v týdne, denně max 30mim.
A v tomhle věku, jeden víkend v měsíci s rodinnou stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama