Dcera skoro 7 let zvětšené prso

Anonymní
15.4.20 17:47

Dcera skoro 7 let zvětšené prso

Ahoj. Dcera má koncem července 7 let. Dnes jsem si všimla, že jedno prso má zduřné (jako když to mají mimina po porodu) nebolí jí to ale jde to vidět už od pohledu. Není na to brzo? Mimochodem, četla jsem diskuze a prý to může způsobovat kuřecí maso… Což ale je u dcery vyloučené protože ta kuřecí jí opravdu minimálně.

Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

74
15.4.20 18:10

Pokud je to opravdu nástup puberty (prso může být zduřené i z jiného důvodu), tak to jen brzo. Za normální je dnes považován nástup puberty u dívek v osmi letech. Rozhodně upalujte za vaší dětskou lékařkou, ty příčiny můžou být dost vážné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5936
15.4.20 18:44

Dcera měla stejný problém a to byla mnohem menší, tenkrát opravdu pomohlo vypustit kuřecí maso, případně jíst jen bio nebo farmářské. Určitě ale běžte k doktorovi, může to být nástup předčasné puberty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.20 20:57

Tak brzo holky? :( Bože… No nic. Zítra zavolám Dr. Doufám, že to nic nebude. Co máš na mysli za příčiny vážně? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
58
16.4.20 12:59

Jak Vám to dopadlo? Máme podobný problém a příští týden doktorku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 09:59

@musika ahoj. Prso se postupně zvětšuje…jen jedno. Jsem z toho na prášky. Jeden den se mi tu kroutila, že jí bolí a i na pohmat. Tvar nemá kulatý ale takovy oválný…měkký (Mimo dvorec). V úterý jdu sní na gyndu protože má zřejmě nějaký zánět :andel: a tak jim to tam rovnou řeknu. A snad ji udělají aspoň sono. :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.5.20 10:00

Ten smajlík s andílkem tam být pochopitelně neměl  :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.5.20 10:01

Jo a dětské jsem to říkala a ta jen že mám pozorovat zda nerostou chlupy. Což to ne :nevim:. Ale když jí to bolí, tak snad aspoň na ty gynde mi řeknou víc. Dětská dceru neviděla.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama