Dcera ukradla něco z obchodu

Anonymní
8.12.19 21:12

Dcera ukradla neco z obchodu

Stydim se za ni. V 19 letech se vzala do drogerky a ukradla tester od rtenky. Samozrejme ji hned zadrzel sekuritak a zavolali policii. Pry ji prijde dopis.
Tak vas prosim o rady:
Nevite do kdy ma prjit? A co ji hrozi? Pry u sebe nemela obcanku, vyhledaji si jeji trvale bydliste? Jelikoz dceri hrozili, ze jestli ji nezastihnou, tak po ni budou patrat osobne..
:( :( jsem zoufala, to by bylo ostudy

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7173
8.12.19 21:13

A to nedostává kapesné a nebo nechodí na brigádu, aby si ji mohla koupit? Kdyby jí bylo 13, pochopím, ale v devatenácti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7173
8.12.19 21:15

Netrollíš náhodou? Pokud sekuriťák zavolal policii, tak trvalé bydliště Policie ví i bez občanky. :lol: proč by jí pak měli hledat osobně :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
8.12.19 21:18

Co to je za kravinu? Tam by rtenku jen odevzdala a sla by, pohrozil by ji sekuritak. Nikdo by kvuli tomu fizla nevolal. Pekna kokotina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
8.12.19 21:19

Kvuli testeru rtenky volali policii??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
8.12.19 21:21

To se mi nějak nezdá…že by si dcera v devatenácti nemohla koupit obyčejnou rtěnku z drogerky za stovku nebo dvě? A že by si security přidělával práci s voláním PČR kvůli „takové drobnosti“ :roll: Tam toho muselo být víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2781
8.12.19 21:24

Jasně že si ji vyhledají, přijdou i se socialkou. Pak přijde na řadu exekutor, všechno vám doma olepi a jako revanš si vezme lžíci na boty :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
8.12.19 21:26

Svagrova v Kauflandu ukradla skrabku za 19,– dve za 300,– si koupila a nevi proc, ale tu 3. si soupla do kapsy a u vychodu ji capli i s dvema detma a manzelem, ty o tom samozrejme nevedeli, a cekali hodinu na PCR… Takze klidne by policii volali. Proc by ji ale sli hledat osobne z ty drogerky, to nevim. Nemuze z toho mit nic vic, nez pokutu za par stovek a ostudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 21:27

@summersun tohle je to, co mi rekla, muze i nemusi toho byt vic, ja si pockam na dopis.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 21:28

@Aduš8 dostava od nas 1500 na mesic, ma brigadu a obedy a skolne ji platime my. Urcite ma co potrebuje. Nechapu, co ji to mohlo popadnout

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 21:30

@Lumíkovec ano, slo o to, ze ji pry rekli, ze pokud teda na te adrese bydli, tak ji tam prijde dopis a oni si ji pry neidentifikovali, na stanici nebyla. Tak chci vedet, jak prijdou na to, kde bydli
A ano, za jakoukoliv kradez se ted volaji. Pise se to do prestupkoveho rejstriku

• Nahlásit
  • Citovat
3095
8.12.19 21:45

No v 19 je to teda ostuda :roll: policajti to předají prestupkářům a ti si ji pozvou na výslech. Tam s ní sepíší protokol a udělí pokutu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 22:00

Jo jo je to ostuda se nechat chytit, moc v tom zkušená asi není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 23:03
@Bídžej píše:
No v 19 je to teda ostuda :roll: policajti to předají prestupkářům a ti si ji pozvou na výslech. Tam s ní sepíší protokol a udělí pokutu :nevim:
ale jsem rada, ze se mi priznala. Rikala, ze je z toho smutna a vubec nevi, co ji to napadlo za kravinu :? Slibila mi, ze to uz nikdy neudela. Chtela si usetrit penize na vanocni darky :lol: :lol:
Tak nevim jak ji dostatecne potrestat
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.19 23:05
@Aduš8 píše:
Netrollíš náhodou? Pokud sekuriťák zavolal policii, tak trvalé bydliště Policie ví i bez občanky. :lol: proč by jí pak měli hledat osobně :mavam:
:lol: :lol: :lol: opravdu netrolim. Rekli ji, ze teda jestli na adrese bydli, tak ji tam prijde dopis. Tak byla vylekana, ze si ji ani neproverili a podobne. Znelo to pry divne v kontextu.
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama