Dceři je 14 a chce se malovat.

Anonymní
25.4.21 21:50

Dceři je 14 a chce se malovat.

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, je kvůli dceři. Moje dcera má momentálně 14 let a chtěla by se začít malovat. Jaký na to máte názor? Je moc mladá? Manžel je zásadně proti, tvrdí, že by jí to dovolil až na střední, že prostě na základce ne. Já nevím, u dcery ve třídě se hodně holek maluje (některé až přehnaně- kouřové stíny, rudé rtěnky, silné a dlouhé linky, hromada řasenky atd..) no prostě to už mi přijde moc. Popravdě mi taky nepřijde, že by dcera líčení potřebovala. Jako já jsem začala v 18, ale vím je jiná doba. Co myslíte je moc mladá? Od kolika se malujete vy nebo vaše dcery? Díky za všechny názory.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
21938
25.4.21 21:52

Kde že se 14leté malují ve škole, když už rok do školy nechodí? 8o

• Nahlásit
8284
25.4.21 21:53

Dovolila bych rasenku a bezbarvý lesk na rty.

• Nahlásit
21938
25.4.21 21:53

Ale jestli má šedivé vlasy, tak se malovat může, to už je stará dost :palec:

• Nahlásit
1207
25.4.21 21:56

V tu dobu jsem používala maximálně řasenku, že začátku bezbarbou a lesk na rty světle růžový. Tak něco takového bych ji pořídila

• Nahlásit
Anonymní
25.4.21 21:56
@stinga píše:
Kde že se 14leté malují ve škole, když už rok do školy nechodí? 8o

No tak v prosinci ještě do školy chodili.

• Nahlásit
1712
25.4.21 21:58

Ve 14 jsem používala řasenku + bezbarvý lesk.

• Nahlásit
2860

To je docela pozde, ze ve 14ti objevila sminky, ne? Lesk, tvarenku, nejaky kremy, laky atd snad holky používají snad od 11ti, ne?:))

• Nahlásit
31256

Do školy ne. Až na střední.

• Nahlásit
317
25.4.21 21:59

Mám dceru-14…15 jí bude teď v červnu…Maluje se asi necelý rok…Dovolila jsem jí zakrývat nějaké pupínky, protože jí to bylo nepříjemné…Později si začala dávat řasenku…Teď se líčí decentně-naštěstí má vkus, narozdíl od některých jejích kamarádek. Šminek má opravdu hodně, ale používá BB cream, korektor, pudr a řasenku. Když mám pocit, že je nalíčená nějak výrazně, musí se umýt a nalíčit se tak, aby nepůsobila-pardon ten výraz-jako malá…Naštěstí se to stalo opravdu párkrát. Naučila jsem ji, jak se pořádně odličovat a pečovat o pleť. Už jsem si zvykla, že je to jiné, než kdysi a to jsem hodně mladá matka:-)

• Nahlásit
21938
25.4.21 21:59
@Anonymní píše:
No tak v prosinci ještě do školy chodili.

ale za chvíli je květen, a kam se chce dcera malovat? na chození do přírody nebo s odpadkama k popelnici?
vždyť se nikam nesmí, a všude venku musí mít roušku anebo respirátor, takže pod tím nějaké rudé rty moc nevyniknou

• Nahlásit
21938
25.4.21 22:00
@Russet píše:
Do školy ne. Až na střední.

však do školy nechodí

• Nahlásit
548
25.4.21 22:00

Je mi 20 a nemaluju se :lol: ale nemám proč, jsem dost tmavej typ s dlouhýma černýma hustýma řasama… všichni se mě ptají, jestli se maluju. Na druhou stranu jiné holky ve třídě se malují od jedenácti. Takže podle mě je to prostě individuální, jak se na to cítí… ale nepřeháněla bych to v jejím věku :)

• Nahlásit
21938
25.4.21 22:01
@Sallema píše:
V tu dobu jsem používala maximálně řasenku, že začátku bezbarbou a lesk na rty světle růžový. Tak něco takového bych ji pořídila

zbytečné, přes roušku a respirátor to nikdo neuvidí

• Nahlásit
Anonymní
25.4.21 22:01

@Sallema @JancaS84 Ano lesk na rty má ten jsem zapomněla napsat, ale moc ho nepoužívá, stejně teď není pod rouškou či respirátorem vidět. A nad řasenkou docela uvažuji.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat