Dceři je 9 měsíců a do každého jídla jí musím nutit

Anonymni
17.3.09 16:40

Dceři je 9 měsíců a do každého jídla jí musím nutit

čauky holky,potřebuji radu.Dceři je 9.měsíců a do každého jídla jí musím nutit.Dokonce nechce i večerní kaše a musím jí dávat chlebíček,tan má asi nejradši.Můžete mi napsat jak vypadá nebo vypadalo vaše denní krmení.Já dávám,ráno mléčko,dopoledne jogurd,ale nejradši by dopoledne nejedla,vpoledne masozeleninový příkrm,odpoledne ovoce,na večeři chleba s něčím(když nechce kašičky)a v postýlce mléčko.Pořád mi připadne,že by jenom jedla snad třikrát za den,ale to mi připadne strašně málo. :( Nebo mi zkuste poradit jak na ni.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
17.3.09 17:10

denní jídelníček

Čauky,můžete mi poradit .Mám 9.měsíční dceru a pořád jí musím nutit do jídla.Kolikrát denně jste dítko krmily a jak vypadal jídelníček,díky.Nejradši by jedla tak třikrát do dne

• Nahlásit
  • Citovat
17.3.09 18:07

Je tu spousta diskuzí z jídelníčekm dítěte takže vypisovat to nebudu :lol: ,ale já malého do jídla nenutim.nejlepší je prostě vyčíhat co má malá ráda a to jí předložit když dlouho nejí aby neodolala,jinak nutit do jídla se nemá,alespon u nás to k ničemu nevede,spíš by nejedl už vubec.zkus skusit ruznou stravu-ovoce a uvidíš třeba budete mít něco oblíbeného co dá vždycky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.09 18:45

Ahoj https://www.emimino.cz/modules.php?… úplně ta samá diskuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.09 18:46

Re: Eliška

Vlachna píše: čauky holky,potřebuji radu.Dceři je 9.měsíců a do každého jídla jí musím nutit.Dokonce nechce i večerní kaše a musím jí dávat chlebíček,tan má asi nejradši.Můžete mi napsat jak vypadá nebo vypadalo vaše denní krmení.Já dávám,ráno mléčko,dopoledne jogurd,ale nejradši by dopoledne nejedla,vpoledne masozeleninový příkrm,odpoledne ovoce,na večeři chleba s něčím(když nechce kašičky)a v postýlce mléčko.Pořád mi připadne,že by jenom jedla snad třikrát za den,ale to mi připadne strašně málo. :( Nebo mi zkuste poradit jak na ni.

Ahoj podívej se zde https://www.emimino.cz/modules.php?… nemyslím že je kvůli jednomu problému zakládat hned 3 diskuze najednou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
17.3.09 19:14

Přesunuji do nežere a nežere a slučuji. Opravdu není nutné zakládat více diskusí na stejné téma.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
5.8.14 17:16
:)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...