Dceři se tvoří bulky na různých místech těla

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.11.21 14:20

Dceři se tvoří bulky na různých místech těla

Zdravím. Z ničeho nic se mé dceři na chodidle vytvořila boule. Je hmatatelná trochu, ale dcera říká, že jí chůze působí menší bolest a nekomfort. Před pár dny se jí boule vytvořila i na ukazováku. Boule nebolí, narozdíl od boule na chodidle neomezuje pohyb, nic. Nevím, jestli se mi chce s tímhle chodit k doktorce, abych pak nebyla za hysterku, která řeší každou blbost. Bojím se, aby spolu boule nějak nesouvisely a nebyl z toho problém.
Jinak, tento účet není můj, svůj nemám, je kamarádky. Předem díky za typy a rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23677
21.11.21 14:25

Za hysterku? 8o Už dávno si s ní měla být u doktorky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11915
21.11.21 14:27

Boule na chodidle nezmizela? Jak dlouho to má? Já bych k doktorce zašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9744
21.11.21 14:28

Mohl by to být ganglion…ale běžte urcite k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
21.11.21 14:33
@Vendyandhorses píše:
Zdravím. Z ničeho nic se mé dceři na chodidle vytvořila boule. Je hmatatelná trochu, ale dcera říká, že jí chůze působí menší bolest a nekomfort. Před pár dny se jí boule vytvořila i na ukazováku. Boule nebolí, narozdíl od boule na chodidle neomezuje pohyb, nic. Nevím, jestli se mi chce s tímhle chodit k doktorce, abych pak nebyla za hysterku, která řeší každou blbost. Bojím se, aby spolu boule nějak nesouvisely a nebyl z toho problém.
Jinak, tento účet není můj, svůj nemám, je kamarádky. Předem díky za typy a rady.

Vytvořila, nezmizela a utvořila se další? Dávno jste to měla řešit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.21 14:43

@Vendyandhorses byla bych u doktorky už desetkrát. Co to může být, nikdo na netu nezjistí, ale udělat se mému dítěti boule jen tak :nevim:, minimálně prohlídnout to nechám okamžitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18791
21.11.21 14:47

Mazejte zítra k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23542
21.11.21 14:53

Nemáš bouli na mozku? Tvýmu dítěti se po těle dělají boule a ty nechceš otravovat lékaře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
21.11.21 15:30

Samozrejme to mohou byt nahodne, na sobe nezavisl boule…ale! jakekoliv boule by mely byt vysetreny doktorem, protoze to samozrejme muze byt nador

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
893
22.11.21 22:06

Synovi se udělal na zápěstí, ještě ten den jsem s ním šla k lékaři. Jedná se o ganglion a má ho tam už asi 3 roky. Ještě to pak viděl ortoped. Občas se mu dělají boulicky na krku, resp uzlinach. Když to
bylo poprvé, podruhé, viděla jsem to nejhorší a hned zas k dr - prý zvětšené jiný, reakce imunitního systému. Občas se objeví a zmizí. Toť naše zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat