Dcerka 8 let - počůrání těsně před probuzením

Anonymní
3.9.21 22:42

Dcerka 8 let - počůrání těsně před probuzení....

Ahojky, přemýšlím nad tím od rána…
Dcerka 8 let se nám cca před dvěma měsíci přičůrla těsně před probuzenim, hned to zastavila a letěla se vyčůrat. Dnes po dvou měsících se ji to stalo ještě jednou, zase se malinko pocurala, v tom se probrala, zastavila a musela rychle letět na záchod.
Může být přistydla?
Pořád nad tím přemýšlím…pracuji ve školce, o dětech doma vypravíme, i jak se třeba ve školce počůraji, tak přemýšlím, zda to nemá třeba i psychické, že jsem v praci s jinými dětmi. Za poslední měsíc jsem byla v práci skoro pořád… otevírací jsme novou provozovnu.
Jsem z toho nesvá celý den :( stalo se vám to někdy? mamky osmiletáků?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35507
4.9.21 04:17

Zrovna tato situace je normálně popsána psychology v učebnicích i u dětí staršího věku a dospělých.
Dítěti se zdá sen, že jde na záchod/sedí na záchodě a v poslední chvíli se probudí. Buď už pomočené nebo jen částečně, jak u vás nebo jde na poslední chvíli na záchod.

Typické je to v období prepuberty a puberty, i vlivem nástupu nebo brzkého nástupu hormonálních změn v organismu. Dále je to spojováno s velkou únavou a tvrdým spánkem po fyzické aktivitě.

Nastydlá může být samozřejmě taky. Ale to by měla problémy s častější potřebou i přes den.
Zrovna s tímto si hlavu lámat nemusíš. Může se to stát občas nebo už nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25909
4.9.21 06:51

Ne, normálně vedené osmileté dítě nebude mít psychické trauma z toho, ze se maminka kvůli práci stará o cizi děti. Ti spíš bude mít trauma z ponekud úzkostnější maminky. ;)

Mě s v létě 3× počůral osmilety - v různé kombinaci „neměl čas“ si večer dojít na záchod, moc melouna, unava extrémně tvrde spaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 21:22

@Pears206 moc dekuji. Včera zase probuzení a rychle letěla a byl malý flíček… asi už mi trefí… pořád na to myslím, uplne se bojím noci. Před malou samozřejmě nic neříkám :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat