Dcerka každou noc přichází do naší postele

452
14.9.20 08:09

Dcerka kazdou noc prichazi do nasi postele

Ahoj vsem. Skoro 4 mesice „ucime“ dcerku spinkat v pokojicku ve vlastni posteli. Je ji 21 mesicu. Zacali jsme z casti i proto, ze cekame miminko (ted uz kazdym dnem) Jinak spinkala v klasicke mimi postylce s nami v loznici. Nova postel se ji libi, sama si vybrala povleceni, polstarek, plysacka na spani, nocni svetylko, v pohode v ni usne, sama si tam vleze, rekne haji, chvilku ji povidam, hladim a spinka. Pak se kolem 23:30-00:00 probudi a jde za nami do loznice. Vyleze do postele a mezi nami opet usina. Ze zacatku jsme to neresili prichazela tak jednou dvakrtat tydne a az treba kolem 3-4 rano, nevadilo nam to, ale zacala to delat casteji a casteji. Zkouseli jsme ji nejprve rict at jde zpatky do sve postylky to se hned rozbrecela a stejne vylezla k nam, tak pak tedy odvest zpet do pokojicku a tam ulozit, ale to se take nedari.. Jeji klasika je ze i kdyz tam usne co ji tam dovedem (bud ja nebo tatka) tak za 20 min je zpet v loznici. Nekdy ji tam vedu za noc i 8×. Place pak usne a pak prijde zas za nami. Dneska uz byla ta noc ale opravdu strasna… porad se krouti vrti leha si na nas okopava nas, neda se vubec spat, ani ona se nevyspi. Je to tak porad dokola. Mozna citi ze se narodi to miminko nebo je ji v pokojicku samotne smutno, nevim. Vysvetlovani a povidani si o tom je nekonecne a neucinne. Dokonce jsem zas vytahla chuvicku a zkousela za ni prijit nez uplne vyleze z postele a ulozit ji, ale zacne silene plakat a jsem u ni treba i hodinu a je porad vzhuru vrti se a poplakava. Nejde ji uspat ani pohadkou ani zpivanim ani hlazenim… Kdyz odejdu zacne silene brecet a to vydrzi opravdu dlouho a stejne pak zas vstane a jde za nami. Nejaka rada prosim? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7515
14.9.20 08:11

@ÁjaMil neporadím… Dcera chodí ještě v 4,5 letech nad raném… Nějak mi to nevadí. Chodit věcně nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27523
14.9.20 08:14
@ÁjaMil píše:
Ahoj vsem. Skoro 4 mesice „ucime“ dcerku spinkat v pokojicku ve vlastni posteli. Je ji 21 mesicu. Zacali jsme z casti i proto, ze cekame miminko (ted uz kazdym dnem) Jinak spinkala v klasicke mimi postylce s nami v loznici. Nova postel se ji libi, sama si vybrala povleceni, polstarek, plysacka na spani, nocni svetylko, v pohode v ni usne, sama si tam vleze, rekne haji, chvilku ji povidam, hladim a spinka. Pak se kolem 23:30-00:00 probudi a jde za nami do loznice. Vyleze do postele a mezi nami opet usina. Ze zacatku jsme to neresili prichazela tak jednou dvakrtat tydne a az treba kolem 3-4 rano, nevadilo nam to, ale zacala to delat casteji a casteji. Zkouseli jsme ji nejprve rict at jde zpatky do sve postylky to se hned rozbrecela a stejne vylezla k nam, tak pak tedy odvest zpet do pokojicku a tam ulozit, ale to se take nedari.. Jeji klasika je ze i kdyz tam usne co ji tam dovedem (bud ja nebo tatka) tak za 20 min je zpet v loznici. Nekdy ji tam vedu za noc i 8×. Place pak usne a pak prijde zas za nami. Dneska uz byla ta noc ale opravdu strasna… porad se krouti vrti leha si na nas okopava nas, neda se vubec spat, ani ona se nevyspi. Je to tak porad dokola. Mozna citi ze se narodi to miminko nebo je ji v pokojicku samotne smutno, nevim. Vysvetlovani a povidani si o tom je nekonecne a neucinne. Dokonce jsem zas vytahla chuvicku a zkousela za ni prijit nez uplne vyleze z postele a ulozit ji, ale zacne silene plakat a jsem u ni treba i hodinu a je porad vzhuru vrti se a poplakava. Nejde ji uspat ani pohadkou ani zpivanim ani hlazenim… Kdyz odejdu zacne silene brecet a to vydrzi opravdu dlouho a stejne pak zas vstane a jde za nami. Nejaka rada prosim? Dekuji

Syn občas přijde i skoro v šesti. A to má svůj pokoj rád. Když u nás není nasáčkovaný od 22 hodin, tak je mi to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
14.9.20 08:17

Tak u nás chodí 5 léta dcera také každou noc k nám. Syn 2 roky je ještě s námi v ložnici v malé postýlce, ten si k ránu také přeleze k nám. Tak jsme namačkáni jak sardinky, ale mě to tedy většinou nevadí. Za pár let mi to bude chybět :)

Jinak zkuste vyzkoušet dát si k malé do pokoje matraci, když se vzbudí lehnout si k ní. Třeba ji to uklidní a bude zůstávat u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2252
14.9.20 08:17

@ÁjaMil a to mate v posteli jen jednoho „vetrelce“. Za nami obcas prijdou dva a to jsme rano s manzelem silene rozlamani :mrgreen: Holcicka je mala, potrebuje vas. Nevesla by se vam do loznice postylka i pro ni? Co ji nechat v male postylce a miminko si vzit do postele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18749
14.9.20 08:18

Nas 16 měsíční tak chodi skoro kazdou noc. U starsiho to neznam, ten spal sam. Treba kamaradky syn u nich spi jeste ve 3 letech, ta pokojicek zatim odpiskala uplne a ma ho u sebe v loznici, prave aby několikrát za noc nebehala z pokoje do pokoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
14.9.20 08:18

@zuzanka003 ale jooo nam to taky nevadilo jak chodila nad ranem a sem tam. Pocitali jsme s tim ze bude za nami obcas chodit pritulit se a dospinkat u nas, ale tohle je to fakt sileny… je to denne, temer ve stejny cas a ty noci jsou sileny. Nikdo se poradne nevyspime :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
14.9.20 08:20

A co kdybyste ji nechali u vás usnout, když přijde, a pak přenesli ve spánku zpět do její? To by pak nevnímala, ze se tam vrací a třeba by tam vydržela déle? Určitě bych ji nenutila tapkat v noci po svých zpět.

Ale asi te výhledově moc nepotesim, nám o víkendu rano vždy vlitne do postele devítiletý cápek a večer se tam s námi kouká na kus filmu a pak se tedy po svých přesune do svého pelechu :P

Příspěvek upraven 14.09.20 v 08:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11355
14.9.20 08:20

Nam chodila skoro denne tak do šesti let. Ja občas chodila potom spat k ni do postele, protoze jsem se nevyspala poradne.

Občas prijde dodnes. Treba zrovna dnes v noci. Bude ji jedenact :lol:

Příspěvek upraven 14.09.20 v 08:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
14.9.20 08:21

@luci.no
Uz jsem pemyslela ze z jedne strany by mela postel ona a z druhe mimi. Nejspis to tak dopadne :lol: jen se toho desim ze se budou vzajemne budit - hlavne miminko v noci- prebalovani, kojeni, sem tam poplakavani atd.. no uvidime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
909
14.9.20 08:23

Dvouletá taky chodí a to spí v pokoji s bráchou. Někdy ani nepříjde, ale řve a čeká až pro ni dojdu :) syn přestal chodit až když se narodila dcera a vyhodnotil, že mimino řve a lépe se vyspí v pokojíčku sám ( bylo mu 5,5) máme postel 2×2 m, tak to nějak jde, ale na jaře bude třetí a to uvidíme co pak. Možná pořídím dětem v pokoji společné spaní ve velké posteli ať se můžou tulit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
14.9.20 08:24

@Semtex hehe to je ale hezky ze s vami chce lorad takhle byt :srdce: Ja se bojim ze kdyz usne u nas a prenesu ji tam zr to bude brat jako hroznou zradu kdyz se probudi pak jinde. Ale mozna to za zkousku stoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
14.9.20 08:24
@ÁjaMil píše:
@luci.no
Uz jsem pemyslela ze z jedne strany by mela postel ona a z druhe mimi. Nejspis to tak dopadne :lol: jen se toho desim ze se budou vzajemne budit - hlavne miminko v noci- prebalovani, kojeni, sem tam poplakavani atd.. no uvidime

Vidis, tak třeba pak bude v pokojicku dobrovolně, případně začne spát diky únavě z miminciho řevu tak tvrdě, ze se přestane tolik budit :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
14.9.20 08:27

@Petkaelik no tak treba ji taky bude mimi budit a rozhodne se radeji zustat v pokojicku :mrgreen: postel na tuleni je hezkej napad :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
14.9.20 08:28
@ÁjaMil píše:
@Semtex hehe to je ale hezky ze s vami chce lorad takhle byt :srdce: Ja se bojim ze kdyz usne u nas a prenesu ji tam zr to bude brat jako hroznou zradu kdyz se probudi pak jinde. Ale mozna to za zkousku stoji.

To si nemyslím, ony ty děti kolikrat jedou v noci na automat a probuzení je rozhodí, můžou byt i namesicne, i když nevim, zda už ve věku vaši holcicky. Ale kluk když se večer napije a jde kvůli tomu v noci na záchod, si ani kolikrat nepamatuje, ze na nej šel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a přitom tam normalne trefí i se normalne vycura :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama