Dceru 5 let už pátý den bolí hlava, už nevím co dál :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciet2
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 1 inzerát 13.09.17 17:15
Dceru 5 let už 5.den bolí hlava, už nevím co dál :(

Nevíte někdo, nemáte zkušenost?

Dcerku (5 let) začala bolet jednou hlava z ničeho nic trvá to už 5 dní dnes.
V dětské nemocnici jsem byly celý den, udělali jí veškerá vyšetření, RTG dutin, krev, vyšetření neurologie, na očním vyšetření i s očním pozadím.
Na EEG bylo akorát zjištěno, že má tenzní bolest hlavy, což znamená, že ji prostě bolí hlava. Ale přece není možný, aby jí bolela už 5 dní v kuse :(
Mám už opravdu nervy na dranc celý noci nespím, nevím co dělat dál :(

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Korculalala
Kecalka 214 příspěvků 13.09.17 17:22

Bolest hlavy mize znamenat že třeba jen málo pila a nebo že stresu i u tak malých dětí. Také z vydychaneho vzduchu apod. Vyšetření se na to dělají spíše automaticky a pokud je vše v pořádku, měla byste se radovat že to znamená nějakou jinou než zdravotní příčinu která sama odezní.
Na vašem místě bych dceru vzala třeba na chalupu na týden a uvidíte že hlavička přestane bolet. Pokud ne tak bych to určitě řešila s odborníkem a ne na maminkovském webu.

ivašot.
Závislačka 4882 příspěvků 13.09.17 17:31
@Korculalala píše:
Bolest hlavy mize znamenat že třeba jen málo pila a nebo že stresu i u tak malých dětí. Také z vydychaneho vzduchu apod. Vyšetření se na to dělají spíše automaticky a pokud je vše v pořádku, měla byste se radovat že to znamená nějakou jinou než zdravotní příčinu která sama odezní.
Na vašem místě bych dceru vzala třeba na chalupu na týden a uvidíte že hlavička přestane bolet. Pokud ne tak bych to určitě řešila s odborníkem a ne na maminkovském webu.

Jestli jsi četla úvodní příspěvek, tak zakladatelka to už dávno s odborníky řeší..
@Luciet2 Jaký další postup doporučili doktoři? Ještě me napadají problémy s páteří.

Swami Harashimi
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 13.09.17 17:33

@Luciet2
Chápu vaši bezmoc a zoufalost, když se díváte na to, jak se holčička trápí a nemůžete jí pomoci. 5 dní migrény musí být hodně nepříjemný stav. Pokud vám nepomohli doktoři v této nemocnici, pokud vím, máte právo na konzultaci jiného pracoviště. Nechcete zkusit vyšetření v Motole? Je to naše největší dětská nemocnice.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 1 inzerát 13.09.17 17:33

@Korculalala oni to se mnou už neřeší právě, a já mám nutkání to alespoň s někým řešit.
Jediny co tam magnetická rezonance objednání za 4 měsíce.

Qwentin
Extra třída :D 10541 příspěvků 13.09.17 17:35

Tak to musím uznat, že bylo kvalitní vyšetření, syna bolí často hlava, udělali mu akorát CT a to bylo všechno, to že ho bolí stále, to nikdo neřeší, ať si poradíme sami pomocí analgetik. Další vyšetření jako krev nebo EEG mu vůbec nedělali. Gratuluji k dobrému lékaři, který to zařídil.

Qwentin
Extra třída :D 10541 příspěvků 13.09.17 17:36
@Swami Harashimi píše:
@Luciet2
Chápu vaši bezmoc a zoufalost, když se díváte na to, jak se holčička trápí a nemůžete jí pomoci. 5 dní migrény musí být hodně nepříjemný stav. Pokud vám nepomohli doktoři v této nemocnici, pokud vím, máte právo na konzultaci jiného pracoviště. Nechcete zkusit vyšetření v Motole? Je to naše největší dětská nemocnice.

A musí být žádanka na vyšetření v Motole? Nebo stačí zprávy od neurologa? Velmi děkuji.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 1 inzerát 13.09.17 17:36

@Swami Harashimi právě o tom uvažuju í když jsme z druhého konce české republiky.
Jsem opravdu zoufala kdyz mi každou hodinu smutně říká mami kdy mě přestane bolet ta hlava mě už to nebaví.
Jako ne že by lezela, i si hraje ale pořád o tom mluví a chytá se za hlavu:(

Qwentin
Extra třída :D 10541 příspěvků 13.09.17 17:37

@Luciet2 Mně vysvětlili, že syna hlava bolí proto, že prý má často afekty.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 1 inzerát 13.09.17 17:37

@Qwentin fakt? No tak to je teda síla! Nam právě ty analgetika vůbec nezabiraji což jsem jim říkala. Bylo to v brněnské dětské nemocnici.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 1 inzerát 13.09.17 17:38

@Qwentin tak to je teda super. To bych si dupla!

Helileli
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 13.09.17 17:43

Zkusila bych fyzioterapeuta. Podavate nejake leky na bolest? Moje zkusenost je, ze pokud se tenzni bolest hlavy rozjede, je to jako rychlik, tezko se sama od sebe zastavuje.
Jinak mne osobne pomaha na silnou bolest hlavy horka sprcha za krk, klidne 10min si ji tam necham tect. Suche teplo nepomaha jako ta voda.

Sany80s
Závislačka 4922 příspěvků 13.09.17 17:43

Nechci tě urazit.
Ale jsi si jistá, že ji bolí?

Swami Harashimi
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 13.09.17 17:46
@Sany80s píše:
Nechci tě urazit.
Ale jsi si jistá, že ji bolí?

To je vidět i na vyšetření, jestli tam je nebo není migréna.

sediza
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 13.09.17 17:47

Vynutila bych si CT hlavy nebo drivejsi termin magneticke rezonance. Pokud by se nic neprokazalo, zkusila bych rehabilitacniho lekare nebo fyzioterapeuta. Chudinka :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Klidně bych kvůli roli přibrala i dvacet kilo, přemýšlí Bára Poláková

Herečka a zpěvačka Barbora Poláková se kvůli klipu k jedné z písniček... číst dále >

Angína si hledá oslabené jedince. Když vás dostane, k lékaři musíte

Oteklé mandle, bolest v krku při polykání, někdy i problémy s dýcháním.... číst dále >

Reklama