Dcery oslava 15. narozenin

Anonymní
14.3.20 09:15

Dcery oslava 15. Narozenin

Dobrý den, Ahoj. Potřebovala bych od vás poradit dceři zachvíli bude 15 a chtěla by oslavu někde na chatě. Nemám s tím problém ale chce být bez dospělých že si prý poradí samy a to je právě ono mám blbé obavy aby tam byli samy chce tam mít 3 chlapce a 3 dívky. A nějak se mi to nelíbí protože jeden chlapec s ní chodí. Jaký máte názor vy? Dovolit? Nedovolit? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3288
14.3.20 09:18

To „za chvíli“ kde kdy? Jinak se tam ožerou a bude sex. Co chcete jinýho čekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15127
14.3.20 09:19

Tak záleží co dovolis. Ja bych tohle nedovolila, v takove sestave bych čekala prinejmensim orgie, pití a s tim spojeny nejaky prusvih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.3.20 09:19

Dovolila bych. Stejně pokud bys nedovolila, tak si udělá “oslavu” někde jinde. Máma mi jí v 15 taky zakázala. Udělala jsem si oslavu s kamarády o týden později v lese. Takhle aspoň budeš vědět kde je :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.3.20 09:20

Jako jestli chce 15 narozky oslavit ztratou panenstvi tak ji v tom asi tezko zabranis bud to udelaj na chate a nebo pak nekde u toho dotycneho kluka…

• Nahlásit
  • Citovat
666
14.3.20 09:22

Nedovolila a madam bych to oznamila. Kdyby ji bylo 18 nereknu, ale toto? Ano presne ozerou se a urcite nebudou hrat karty… jeste ji neni 18, tak by utrela hubu. To by si mozna za par mesicu mohla resit kuriozitku jmenem tehotenstvi. Za me v zadnem pripade

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.3.20 09:23

Navíc co se týče sexu třeba to už má i za sebou. To nemůžeš vědět. Jednou se to stát musí a je jen na tvoji dceři kdy. Ty se na to raději neptej, je to její věc a tebe by mohlo klepnout

• Nahlásit
  • Citovat
2016
14.3.20 09:24

To asi záleží jaká je dcera, jak moc ji můžeš věřit, jací jsou její kamarádi. Já jezdila přes noc na chatu s kamarády od 16, ale rodice mi to nezakazovali. Měli jsme pěkný vztah a věřili mi. Žádné orgie to fakt nebyly, jako Jo, zkoušeli jsme alkohol ale žádný grupac nebo tak něco se nekonal :mrgreen: pozdeji mě nechávali pořádat doma i mejdany, nikdy nikdo nic nerozbil, vše proběhlo normalne. Moc rada na to vzpominam. Když ji to zakazes, tak si to mejdlo udela i tak a navíc můžeš ztratit její důvěru.. ale fakt těžko rict jaký mate vztah

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13417
14.3.20 09:25

Já bych jim to dovolila, ale s podmínkou, že před oslavou bude dlouhá přednáška o bezpečném sexu spojená s instruktáží, jak správně nasazovat prezervativ :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15127
14.3.20 09:29

Ja bych teda nemela obavu z toho sexu, tomu nezabráníš, ja bych se bala toho ze budou chlastat a ve chvíli, kdy to nekdo prezene, nekdo se zrani, neco znici, budou delat bordel a nekdo na ne zavola policajty, tak pruser maj v první řadě rodice a i kdybych svemu diteti verila na 100% tak nebudu verit dalsim 5 pubertakum, ze nebudou vymejslet nejake kraviny. Fakt nahoda je blbec, i kdyby to byly vzorny deti, stačí aby nekdo neodhadnul kolik snese vypit a clovek pak ma pruser a tahanice po policajtech, socialce a kdesi cosi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11743
14.3.20 09:32

Jo, na patnáctiny už bych dovolila. k tomu aby se někde ožrala a zaš-kala si stejně tvůj souhlas nepotřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
14.3.20 09:32

Já bych ji pustila, pokud je trošku rozumná, můj první „mejdan“ byla rozlučka se ZŠ po devítce, takže cca stejný věk, na chalupě u spolužačky, dospělí tam nebyli. Alkoholu tam moc nebylo, myslím maximálně dvě flašky vína na dvacet lidí :D ale nepochybuju, že dnešní mladí jsou v tomto poněkud otrkanější. Jo, sex tam taky proběhl (ne u mě teda :D ), ale v tom jí stejně nezabráníš a taky vidím výhodu v tom, že aspoň budeš vědět, kde a s kým je. Je teda pravda, že přespávat jsem tam nemohla, šla jsem na noc k babičce ve stejném městě, ale sama se na to dívám tak, že bych byla radši, aby tam moje dítě zůstalo, než se někde couralo po nocích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7513
14.3.20 09:43

Já bych jí nedovolila oslavu s přespáním, mejdan klidně. Nejde o možnost sexu, ten si užije i někde jinde, to znám z vlastní zkušenosti :D, ale bála bych se alkoholu. 90% mladých vůbec neví, jak pít a nalejou do sebe pátý před devátý. Zodpovědná za to budeš ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8521
14.3.20 09:50

Já bych jí pustila, když s ním bude chtít něco mít, ta si stejně příležitost najdou, tomu nezabráníš. Znáš jí, víš jaká je, jak moc jí můžeš věřit. Domluvila bych pravidla, s tím, že bych jí řekla, že je možné že přijedu na kukandu co se tam děje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8521
14.3.20 09:51
@migmina píše:
Nedovolila a madam bych to oznamila. Kdyby ji bylo 18 nereknu, ale toto? Ano presne ozerou se a urcite nebudou hrat karty… jeste ji neni 18, tak by utrela hubu. To by si mozna za par mesicu mohla resit kuriozitku jmenem tehotenstvi. Za me v zadnem pripade

Aha, zakáže jí chatu a ona si jistě nedokáže najít jinou příležitost že? Že jí není 18 tak by utřela hubu? No fuj, to zní ošklivě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama