DD proudy na koleno- artroza

24756
10.3.20 16:31

DD proudy na koleno- artroza

Hezké odpoledne,

chtěla jsem se zeptat na DD proudy na koleno s artrozou. Dneska jsem byla na ortopedii a dostala jsem žádanku.
Měl jste to tu někdo? Pomohlo vám to?
Mám to na desetkrát.
Díky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13324
10.3.20 16:40
@Jančakecalka píše:
Hezké odpoledne,chtěla jsem se zeptat na DD proudy na koleno s artrozou. Dneska jsem byla na ortopedii a dostala jsem žádanku.
Měl jste to tu někdo? Pomohlo vám to?
Mám to na desetkrát.
Díky. :kytka:

Záleží v jakém je to stavu /stadiu. Mě tohle pomohlo jakoby na oblast kolem a zlepšila se hybnost. Ale protože už mám na kloubu výrůstky, tak to nepomohlo. Ani rázová vlna by to neudělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
10.3.20 16:42
@Bubla Bůčková píše:
Záleží v jakém je to stavu /stadiu. Mě tohle pomohlo jakoby na oblast kolem a zlepšila se hybnost. Ale protože už mám na kloubu výrůstky, tak to nepomohlo. Ani rázová vlna by to neudělala.

Tak ve zprávě mám napsáno, že se jedná o Primární gonartrozu oboustrannou. Kdyby to pomohlo na hybnost, tak bych byla hodně spokojená. Výrůstky tam zatím nemám, ani voda v koleni prý není.
Děkuji za příspěvek :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13324
10.3.20 16:44
@Jančakecalka píše:
Tak ve zprávě mám napsáno, že se jedná o Primární gonartrozu oboustrannou. Kdyby to pomohlo na hybnost, tak bych byla hodně spokojená. Výrůstky tam zatím nemám, ani voda v koleni prý není.
Děkuji za příspěvek :kytka:

Rehabilitace jsou fajn, ono ve finále moc víc dělat nejde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24756
10.3.20 16:47
@Bubla Bůčková píše:
Rehabilitace jsou fajn, ono ve finále moc víc dělat nejde :kytka:

To já bohužel vím, mám to tak i se zádama a krční páteří, takže vím, že to je chvíli vždycky, ale i tak jsem ráda, když se naskytně aspoň něco, co na chvíli uleví. Ty DD proudy mi právě říkala, že by mohly ulevit, tak snad má pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama