Decapeptyl na 3 měs. nasledně IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jarunka86
Závislačka 4210 příspěvků 04.11.14 20:54
Decapeptyl na 3 mes. nasledne IVF

Ahoj holky,
zajimalo by me, jestli jste nektera nemela nasazen decapeptyl depot 3,75 na tri az sest mesicu kvuli preleceni (zabrzdeni) endometriozy a pote lecbu IVF. Chtela bych vedet, za jak dlouho po posledni aplikaci injekce se zacina stimulovat, nebo jestli se snad ceka na MS. Cetla jsem totiz, ze nekterym holkam prisla ms treba az za 4 mesice. Jinak mam za sebou 2 laparoskopie, jedno neuspesne IVF. Ted chceme po laparo trochu zbrzdit endomrchu a zkusit stesti podruhe. Diky za reakce :)
ps. Pomohlo tohle nekomu k vytouzenemu miminku?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
kathon
Kecalka 478 příspěvků 19.02.15 10:47

Ahojky, tak včera mi doktor Pichl decapeptyl depot na utlumení funkce podvesku mozkoveho. Mám endo a vaječník je napadeny a při ivf které jsme chtěli v březnu by nereagoval na stimulaci. Za Měšic dostanu ještě jednu tuto injekci a snad pokud zabere a vaječník bude lepší, tak jdeme do ivf. Mate prosím někdo zkušenost s takovou léčbou?

jarunka86
Závislačka 4210 příspěvků 19.02.15 21:44

@kathon Ahoj,ja mela to same co ty :) Ja jsem akorat byla na laparoskopii, kde mi odebrali endometrickou cystu z vajecniku, ale presto porad male lozisko uvnitr je. Mela jsem na tri mesice decapeptyl depot a potom nasledne hned IVF, zatim to vypada, ze se zadarilo :srdce: Jinak neni pravda, ze vajecnik s endom. nereaguje na stimulaci. Mne muj doktor rekl, ze ikdyby na tom vajecniku opet vyrostla end. cysta, tak to neni duvod k tomu, abychom nezacli stimulovat na IVF, ba naopak. Tak si pak vyber…kazdopadne moc drzim palce, at vyhrajes boj s touhle potvorou a brzo mas miminko v brisku :kytka:

kathon
Kecalka 478 příspěvků 20.02.15 19:16

Ahojky, moc ti dekuju. to je skvele, ze se u vas snad zadarilo…mas to uz potvrzene? prosim te, mela jsi nejake vedlejsi ucinky u decapeptylu?

jarunka86
Závislačka 4210 příspěvků 20.02.15 21:54

@kathon Mam potvrzeno jen z krve, na ultreazvuku jsem jeste nebyla. Mam ale blby tuseni…tak uvidime. No po decapeptylu jsem mela navaly horka a nespavost, jinak nic a dalo se to v pohode zvladnout, tohle se mi ale delo az po druhe injekci, po prvni vubec nic.

kathon
Kecalka 478 příspěvků 23.02.15 21:18

Aha, děkuji. Jak jsi na tom?

kathon
Kecalka 478 příspěvků 23.02.15 21:20

Múzu se zeptat, TOS mela dlouhý protokol a jak te stimulovali? A to 1. Ivf jsi mela taky dlouhý protokol?

kathon
Kecalka 478 příspěvků 23.02.15 21:35

Prosím te, po první injekci decapeptylu depot jsi ještě normálně menstruovala? Me ho pichli 22.DC a mám ted 28.DC a tlaky v podbřišku, takže to asi dostanu?

jarunka86
Závislačka 4210 příspěvků 23.02.15 21:52

@kathon Jojo,mne ho pichli taky tak nejak kolem 20DC a normalne jsem odmenstruovala, dle lekare podle planu, pak uz ne. Jinak jsem mela jakoby ultradlouhy protokol, po tech trech injekcich jsem sla na KO, asi 20 dnu po posledni aplikaci a hned druhy den jsem zacla stimulovat uz jako na kratky, klasicky na rust folikulu atd. Prvni IVF jsem mela kratky protokol. Ono je to uplne stejne, jen ted jsem mela ty tri mesice decapeptyl, jinak zadny rozdil. Dnes jsem byla na gynekologii kvuli vcerejsimu zakrvaceni, ale nastetsi je vse v poradku, mame uz i :srdce:, tak snad to bude dobre.

kathon
Kecalka 478 příspěvků 24.02.15 09:51

Jarunko teda to je uzasnyyyy. strasne moc gratuluju… Supr. clovek se boji, vid… Tak ja mam peave taky ultradlouhy protokol, tak doufam, ze bude uspesny, ale je to moje prvni ivf, to by bylo velke stesti. Drzim ti palecky

jarunka86
Závislačka 4210 příspěvků 24.02.15 12:45

@kathon Ja jsem zkoumala na netu uspesnost a prave tenhle ultradlouhy je pri endometrioze hodne uspesny a vice uspesny nez kratky. Muze se zadarit poprve, znam tady na miminu par holek, kterym to vyslo, tak drzim palce, at patris taky mezi ne!

kathon
Kecalka 478 příspěvků 24.02.15 19:47

Moc ti drkuju a preju ti at vsecko probiha dobre a jsi ok ty i miminečko

jarunka86
Závislačka 4210 příspěvků 25.02.15 17:51

@kathon Dekuju,kdyby te neco zajimalo, jsem tu :lol: Preju hodne stesti! :hug:

kathon
Kecalka 478 příspěvků 28.02.15 21:23

Ahoj jarunko, pomoc… Zrovna jsem skoro zkolabovala. Byla tu navsteva, povidali jsme a zniceho nic, pocit na omdleni, motani hlavy, buseni srdce a brneni rukou… Myslela jsem, ze je po me. Muze to byt decapeptyl? Mam ho v tele od 18.2. A toto se mi stalo poprve. bojim se, ze se to bude opakovat.mam to resit s mudr. stalo se ti neco takoveho taky? Strasne me to vydesilo :nevim: m

jarunka86
Závislačka 4210 příspěvků 28.02.15 22:26

@kathon No primo takhle moc se mi to nestalo, ale buseni srdce a pocit na omdleni jsem mivala casto, ale kratkodobe, treba na minutu na dve :think: Ale ja mela tyhle priznaky az po druhe injekci, po prvni vubec nic. Asi bych se zeptala radeji doktora, kdyby se to opakovalo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >