Defekt na jizvě po císařském řezu?

14.2.21 15:29

Defekt na jizvě po císařském řezu ?

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s defektem na děloze po CS a dalším těhotenstvím?? Děkuji klidně info do SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1257
14.2.21 15:42

Ano, měla jsem po prvním CS. Zjistili mi niche - defekt okolo 12tt na ultrazvuku při druhém těhotenství. Doktorka říkala, že se to nijak řešit nebude, jen potom ke konci v porodnici zkontrolují jizvu a porod bude zřejmě znovu sekcí. Těhotenství proběhlo naprosto v pořádku a porod byl plánovanou sekcí (měla jsem i tenkou jizvu). V porodnici na ultrazvuku o defektu ani nic neříkali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13507
14.2.21 16:21

Já jsem měla po prvním císaři špatné hojení povrchové jizvy. Na UZ vše v pořádku. Celé další těhotenství úplně bez komplikací. Jizva na děloze v pořádku, dost silná, nebolestivá. Boleli mě jen dost kyčle a bylo mizerně. Nejspíš to bylo, ale právě od jizvy. Vůbec jsem to nepoznala. Byli jsme domluvení zkusit vaginální porod. V den termínu jsem měla nějaké bolesti, ale nic alarmujícího. Přišla jsem do poradny s prasklou jizvou, držel to naštěstí močový měchýř :andel: takže jsem na do půl hodiny na sále a vše ok ;) den předtím jsem byla na pohotovosti, trochu jsem nějaké bolesti cítila, ale nemyslela jsem si, že by to bylo vážné. Na UZ vše v pořádku. Za půl roku se rozhodne jestli mohu být znovu těhotná. Zatím to vypadá, že ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat