Defibrilátor, jak jste se s ním vyrovnali?

Anonymní
10.6.17 17:21

Defibrilátor jak jste se sním vyrovnali?

Je tu někdo kdo ma defibrilátor popř. prošel si náhlou srdeční smrtí a je stále mezy námi. Vyrovnali jste se stím co se stalo bez psychologu. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
10.6.17 18:16

Ahoj, ja jsem pred deseti lety malem zemrela pri mozkove mrtvici. Jsem kompletne bez nasledku, jen bolest na dusi zustala. Sama se s tim snazim vyporadat, ale neni to jednoduche. Urcite by to s odbornikem slo lepe..

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
10.6.17 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj, ja jsem pred deseti lety malem zemrela pri mozkove mrtvici. Jsem kompletne bez nasledku, jen bolest na dusi zustala. Sama se s tim snazim vyporadat, ale neni to jednoduche. Urcite by to s odbornikem slo lepe..

Děkuji že jste napsala, už 10 let a nejde se stím vyrovnat, já si totiž neumím představit že by to vubec šlo. Na mozkovou mrtvici mi zemřela maminka jak jsem byla dítě tak vím o čem mluvíte, já už ji malem následovala taky a to mam malé děti.
Nevím je to už nějaký rok a já se snažím stim vyrovnat sama, mam strach k odborníkovi i když mluvit o tom by možná pomohlo.

Máme štěstí že jsme stále tady a to je dobře. :andel: Asi málo kdo si uvědomuje že stači tak málo a zdravý člověk zničeho nic tu nemusí být. :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama